• MarK
    231
    Ovaj kofi je isti kastrati. Opet drvo desno ordinira
  • NitkoBitan
    12.3k
    nemoj da nakon svake druge utakmice čitam da nam treba desni bek jer je ovaj taraba i ispada ko ratkapa.Ban

    Neka ispada, al neka barem ispostuje Kaneka trceci u for umjesto da mu mase rukama.

    Kaneku treba bek koji ce ga "ispostovat" i ponudit mu se prema naprijed i onda Kaneko ostane iza i pokriva nazad, to zna jer je u Japanu igrao wing-beka. Ristovski tesko prati takav ritam. Na Mohu vise ne racunajte, kad se oporavi ide iz Dinama.
  • Ban
    698
    Ne znam što nisu probali s njima omiljenom posudbom i opcijom otkupa kad su se već odlučili za potencijalnog mačka u vreći.Captain America

    To ni meni nije jasno jer je i u Schalke trebao ići po tom principu.
  • Olmic
    2.7k
    Mi da dovedemo mbappea vi bi imali primjedbe..kunete se u ogiwaru, a niste ga ni vidjeli..pa mubandje je imao bolje reference od svih pa k…

    Dajte priliku 5 tekmi pa sudite
  • Droljo
    5.1k
    Kako će se "Droljo obradovati, ovaj je baš crni crnac, al onaj gurbet pravi:lol: piše da je prije par godina i werder bio zainteresiran. Ja bi najradije kad bi se moglo Bartoleca doveoKujtim Shalla

    Pa jedini tamnoputi crnac kojeg imamo nam je naj bolji igrač i jedini grize 90 minuta kao da nema sutra. Ak ovaj dođe imali bumo dva :rofl:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    igrao je u Makedoniji i prije Dinama, tesko moze izgurat na beku jos uvijek u oba smjera. Bolje izgleda s 3 odozad, al kod Biscana je ustopao Livaju i nismo primili gol tako da ovu bljuzgu od igre pod Jakirom ne bi uzimao za relevantno.
    Jednostavno, ako nije za klupu onda ga treba pustit nek ide gdje misli da ce igrat vise.
  • Ban
    698
    Mi da dovedemo mbappea vi bi imali primjedbe..kunete se u ogiwaru, a niste ga ni vidjeli..pa mubandje je imao bolje reference od svih pa k…Olmic

    A vi nemate primjedbe dok se god nekog vraga dovodi, neovisno o kvaliteti. Jučer netko oponira prijedlozima kvalitetnih braniča izjavom da bismo obranu trebali slagati za 0 eura i mahom se slažete s tim, a danas dovodimo drugoligaškog igrača za milijun eura i najednom vam je to super.
    Dajte priliku 5 tekmi pa suditeOlmic

    Da, Kavokuhalu treba dati 5 tekmi, ali našeg Mikića treba poslati u drugu ligu ili slovensku da se kali bez da je nakon odličnih priprema dobio minute.
  • Dautbegović1
    92
    Tv
    Tvog Brekala treba kupiti polomljenog i dati par milja,a malog Žileta ...
    Kako to ?
  • Ban
    698

    Jedan je europski reprezentativac, drugi u Loksi nije odigrao ništa.
  • Olmic
    2.7k
    bez ljutnje ban,ali tvoji stavovi su debelo u manjini pa se zapitaj

    Mikic ima 17 godina, nema juniorskog staza a kamoli seniorskog..jedan je gvardiol nije svaki
  • Mali Zeus
    9.8k
    Je li Ban spomenuo Mikića?

    Pitam za prijatelja.
  • YasutoWakizaka
    100
    Realno ne bi ni Gvardiol tu prošao... Svi bi govorili isto "18/19 godina mlad je nema iskustva, daj ga u Sloveniju", ali treba muda staviti takovg igrača.
    Da je išlo isto ovako kao s Mikićem ko zna kada bi se Gvardiol profilirao.

    Drago mi je da ovo još netko vidi, ali Kaneko nema potporu. Risovski "nemre meda" gore i to je to. Kaneko treba poptoru.
  • Ban
    698
    Mikic ima 17 godina, nema juniorskog staza a kamoli seniorskog..jedan je gvardiol nije svakiOlmic

    Meni je nepojmljivo da ste vi u stanju gledati nogomet, vidjeti da Mikić izgleda bolje i spremnije od Živkovića, a onda tog boljeg igrača poslati na kaljenje u juniore ili drugu ligu.

    Kakav je to rezon? Kojim slijedom vi uopće formirate ikakvo mišljenje?
  • Jurki
    8.8k
    Da, Kavokuhalu treba dati 5 tekmi, ali našeg Mikića treba poslati u drugu ligu ili slovensku da se kali bez da je nakon odličnih priprema dobio minute.Ban

    Ajmo onda malog stavit u udarnu postavu, pa kad sjebe bude jebanje majke svima.
    Klinca treba poslat na posudbu pa nek grijesi, a grijesit ce sto posto.
  • YasutoWakizaka
    100
    Jer Perić i Šutalo ne griješe, a teške tarabe sa 25+ godina.
    I dalje doktor obrane jedan i jedini KTC <3
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.