• NitkoBitan
    11.9k
    Ja ti pricam o tome da je on izabrao Hajduk a interes je pokazalo dosta klubova. Jel nasa Uprava kriva kaj je potpisao za Hajduk a ne Olympiacos? Do njega je.

    Rekao je da Hajduk nije opcija i pogazio rijec.
  • Kreten
    84
    Od članstava su prošle godine uprihodili vjerojatno oko 2 milijuna eura. Ak uzmemo prosječnu cijenu karte kao 15€ i da im dođe 20k ljudi koji nisu godišnjaci to je 300k€ po domaćoj utakmci. To je 5 i pol milja sam od domaćih utamica. Nemam pojma kolko imaju godišnjih al bi nagađao da je to još milju dvije, plus tv prava, merch koji oni prodaju sumanuto. I tko zna kolko još rusi trpaju para u njih to se nebi čudio da dobivaju postotak od prodaje goriva sa njihovom članskom. Plus ostali sponzori. Tak da se netreba čuditi tolko o njihovom izvoru para.
  • CastAway1986
    853
    htio je da žena rodi u Hrvatskoj :meh:
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Ja ti pricam o tome da je on izabrao Hajduk a interes je pokazalo dosta klubova. Jel nasa Uorava kriva kaj je potpisao za Hajduk a ne Olympiacos? Do njega je.NitkoBitan

    Da moram birati između čišćenja septičkih jama golim rukama i igranja za hajduk... odabrao bi septičke jame, a kamoli lagodan život u firenzi za milju i pol eura godišnje.
  • Joza
    335
    I na pocetku prijelaznog roka je javno istupio da ga smeta kad ga se povezuje sa hajdukom jer eto dinamovac sam. S postovanjem prema svima, al meni takvi ne trebaju u nasem Dinamu.
  • sanjinlego
    1.9k
    photo-output.jpg

    Uprava nam jest smeće, ali ni ovaj smrad nije ništa bolji.
  • Jurki
    8.5k
    njegov potpis za pedersku žgadiju dolje je posljedica a ne uzrok.
    A kaj se prije gleda uzrok ili posljedica?
    Ne amnestiram ga nimalo.
    Kriv je. Juda je. Izdao je Dinamo u koji se toliko kleo.
    On gleda svoj novcanik i karijeru.
    Ali rijeci ljutnje i bijesa trebaju biti upucene prema svecanoj lozi.
    Rijeci ljutnje trebaju biti upucene prema jednom raspalom metuzalemu, pusacici kuraca i dva tutleka.
  • Kreten
    84
    A Brekala ko ga jebe, i da su igre ovakve i onakve on je "Dinamovac" koji je pristao igrati za manje pare u Hajduku dok se bori za tituli, boli me briga i za upravu i Andya Baru i kurca i placa. On je u ovoj priči isto šupčina i to sve ide njemu na obraz kolko i ostalima. Kaj se mene tiče nek mu polome noge.
  • Paggini
    6k
    Jel netko od ovih zoninih insajdera ikad ista pogodio?
  • Bruh
    888
    Đubre malo usta puna Dinama a ode u Hajduk jebemti u najbitnijoj sezoni on ode u rivala i ova šugava uprava je kriva al i na njemu je odluka
  • Yery
    72
    Pogađali su, ali u prazno !
  • Nogo
    1.3k
    Brekalo u Fiorentini ima 1.7 milijuna eura godišnje plaće i bilo je sasvim jasno da bi se u Hrvatskoj morao odreći značajnog dijela. S Dinamom je dogovorio 110.000 eura mjesečne plaće i oko 100.000 eura bonusa za eventualno osvajanje naslova, ali će ga Hajduk plaćati puno manje.

    Pristao je na manju plaću, a ona bi na Poljudu trebala biti skoro upola manja od one koju je trebao imati u Maksimiru. Kako doznajemo, Brekalo se ovim potezom nije inatio Dinamu, nego je Hajduk vidio kao najbolju priliku da oživi karijeru i nametne se Zlatku Daliću uoči Europskog prvenstva. Osim toga, supruga mu je trudna i Split mu je i iz tog razloga puno primamljivija opcija.

    O jbt te živote...
  • hardek
    1.4k
    Nije ni toliko igrački problem što ide dole, problematičnije je što je dodatan odraz nesposobnosti ljudi koji vode klub. Južnjacima je ovo samo voda na mlin, a nama titula ulazi u science fiction kategoriju polako.

    Rekao bih da su ovim potezom oni dobili više na psihološkom polju nego na kvalitativnom.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Ja sam gledao dvije Fiorentine utakmice tak da mene u igracko-sportskom smislu i nije nesto pogodio Brekalov odlazak u Hajduk. Ali to sto je on kakti zakleti Dinamovac... Mrs!
  • Orc123
    5k
    Da ovi imaju muda, odgovornosti, znanja, energije i zelje napravili bi sutra ili u ponedjeljak konferenciju za medije i izasli s detaljima pregovora, rekli kako stvari stoje, ako nisu sve krivi izasli bi van sa informacijama. Demantirali bi natpise da dinamo nema za biber, rekli bi jasno i glasno da ce maximalno stat uz sportski sektor koji god to bio, ili doveli novog trenera ili ovog i stali iza momcadi, najavili da ce napraviri sve da jos ojacaju momcad i daju im najbolju priliku da se izbore za naslov i jos jednom pokaze kakav je Dinamo. Naravno to se nece docoditi jer oni prvo pojma nemaju, drugo boli ih briga za Dinamo, trece bore se za svoje guzice...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.