• Nolifer
    6.7k


    Ali taj netko planski uništava klub
  • Krizy
    36.6k
    Sigurno bi tamo igrao. Ali ja ne govorim samo o samoj kvaliteti igrača. Nekad je bolje uzeti igrača koji je u formi, puca od samopouzdanja, igra s obe noge nego Brekala koji bi u Dinamo nakon što su mu propale sve opcije i koji u zadnje dvije sezona ima dva gola i asistenciju.
  • bluelions
    250
    pa plaćaju i oni dalje novinare iako nisu u klubu...
    Vlatka i Barisic su se krstili i obratili? Ne baš, isti su ljudi kao i prije
  • bbb medimurje
    2.9k
    Doznajemo kako su polusezonu u bijelom dresu spremni Splićani Brekalu platiti u rasponu od 350.000 do 400.000 eura za posudbu do kraja sezone.

    Koliko je ponudio Olympiacos znaju u Firenci, ali svota koju je ponudio Hajduk za Brekala bitno je manja od one koju je 25-godišnji krilni igrač mogao imati u Dinamu.

    Za tovare se znaci bio spreman odreci jos vise nego za nas.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Za tovare se znaci bio spreman odreci jos vise nego za nas.bbb medimurje

    Da je toliko trazio od Dinama uzeli bi ga odmah. Pa nismo mi debili da placamo duplo igrace.
  • Krizy
    36.6k
    Alexander Gorgon je imao sličnu sezonu kao Grüll u Austriji, a liga im je sada i jača. I nakon dolaska u Rijeku je bio fantastičan. Upisao 33 gola i 14 asistencija u 100 HNL nastupa.
    Oršić je u 132 utakmica upisao 57 golova i 29 asistencija za Dinamo u HNL-u.
  • Juznjak
    3k

    I još se ne bi mislili oko smjene Jakirovića
  • Fanboy
    2.2k
    Ne mogu zamisliti ni u kojem slučaju da jedan Perišić bi došao u Dinamo iako za Hajduk nema ni jednu seniorsku odigranu utakmicu, niti jednu, bez obzira na jad u upravi, bez obzira na ovo stanje i kako izgleda tablica, odlazak Brekala u Hajduk je najveća sramota koju si je mogao priuštiti. Izdajnik prve klase !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Marcinko
    327
    Ma ovo je još jedna podvala Andy Bare, želi natjerati Dinamo na reakciju, sad kad je vidio kakav je provala Hoxha a Špikić izgubljen slučaj. Nakon ovog poraza zna da bi Brekalo bio dočekan kao mesija, šanse da hajduk ima i tih 300 tisuća eura su minimalne, da imaju doveli bi oni još kojeg igrača jer im je širina kadra idalje najveća mana i praktički naš jedini veliki plus u odnosu na njih.
  • nwankwo646
    342
    Brekalo je već u avionu. Rade nam ono šta smo mi njima godinama radili.
  • Shane
    165
    Sretno mu.
    DINAMO ZAGREB IZNAD SVIH.
    stjepan-lamza-mural-372x400.jpg
  • Juznjak
    3k

    Oni nama rade ono što smo mi njima godinama radili, a mi postajemo kmečavci kakvi su oni godinama bili.
    Danas igra Dinamo, bilo bi dobro da sav fokus bude na tome, a ne na transferima Hajduka i to na temi na kojoj se treba pisat o transferima Dinama.
  • Jurki
    8.8k
    Brekalo je već u avionu. Rade nam ono šta smo mi njima godinama radilinwankwo646

    Isus je imao Judu, Dinamo Kranjcara i Brekala.
    Jebe mi se za razloge ili za nesposobnost uprave.
    Ovo boli jako.
  • IstokKa96
    557
    Kad vas uprava iznenadi do kraja prijelaznog roka...
  • Guzy91
    0
    Moje osobno mišljenje je ako Brekalo ide u Hajduk svaka cast za upravu ,sta ce nam igrač koji ne dolazi zbog Dinama nego samo zbog svojih interesa na par mjeseci. Toliko o tome kakav je Dinamovac i koliko bi ginio za dres. Ja kao obican Dinamovac na kladu ne mogu stavit protiv Dinama da mi unaprijed kazu rezultat i da znam 100% da cu dobit a ne da me Dinamo probio i da se tako prodam.
    Upravu se pritišče preko medija i menagera da se plate neki igrači i da se izvuce i to malo love.
    Ne kazem da uprava radi dobar posao jer to sto su napravili u godini dana da se trudis ne mozes toliko puta pogrijesit.
    Puno ljudi čerupa kokoš tj Dinamo ,po meni je bilo bolje kad jedan čerupa ali ne da da kokos ne donese jaja. Tko razumije shvatit će
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.