• Orc123
    5.2k
    Ne znam na kojoj bi to temi napisao, zanima me u slucaju da ne daj Boze zavrsimo 2. Ili 3. U ligi dal idemo direktno u skupine KL ili moramo proci neka pretkola s obzirom na koeficjent?
  • emilperska
    3.2k

    Nigdje se vise ne ide direktno. Osvajac kupa.ide u kvale EL, ostali ECL kvale..
  • Bruh
    901
    kup je naš kampanja? Hahahahah
  • Mandelinho
    330


    Od kada to, pa prošle godine nam je osvajač kupa igrao konferencijsku, a bome i pretprošle…
  • emilperska
    3.2k

    Od novog sistema koji kreće od sljedeće sezone..

    Evo sve piše ovdje: https://kassiesa.net/uefa/AccessList2024.html
  • laznjakAndrejaKramarica
    189
    sad kad Bara uzme Kenta pod svoje samo da ne dođe u Dinamo. To bi bio hit
  • Dautbegović1
    92
    Nakon svega vjerovat da će uprava dovesti nekoga je ....
  • kibic11
    131
    mi možemo s ovim grobarima i lopovima očekivat samo pojačanja iz varaždina, gorice, istre i belupa, europa čekaj nas, strah i trepet, uf
  • CastAway1986
    853
    Što se Kenta tiče ja stvarno mislim da tu nema nikakve šanse da dođe, prvo mislim da on ne želi u HNL nikako a drugo da turski mediji samo izmišljotine pišu..Drugo kad se već spominje Ademi koji je legenda kluba odmah po povratku sam znao da neće biti razina koju očekujemo tj.da neće biti onaj stari , uprava ga je dovela samo da utješi navijače zbog lošeg prijelaznog roka skupa s vatrogasnim rješenjima u vid Sose i Halilovica..Isto kad čujem da neki zazivaju Orsica mislim da nakon ozljede neće biti razina koja nam je sad potrebna stoga mislim da će nam iduće sezone najveće pojačanje biti Stojkovic ako fizički bude u optimalnom stanju..Mikic po meni bi trebao na posudbu a novog desnog beka se treba dovesti kao i stopera iako znam da love navodno nema ali prodajte Rukavinu i zaradite nešto pobogu
  • Orc123
    5.2k
    Kentu ce nakon 1.2. biti suzen izbor tako da ako ne ode negdje deugdje do tad i ako cemo mi zeljet nekog dovesti postoji mogucnost.
    Nego sto je za Isusa Boga s Rukavinom? Nit je u kadru, nit je prodan!
  • YasutoWakizaka
    100
    Ako je imalo istina da Šahtar nudi 18 milijuna za Baturinu.
    Prodati i njega i Rukavinu i imaš 20 milijuna.
    Dovedi stopera, desnog beka i golmana.
    Da ga jebeš za 10 milijuna mogu biti sigurno dobri, gori nemogu ( Čitaj Brekalo iz Slovenije)
    Ne kažem da je Baturina loš ali njega prodati da obnovimo maltene Cijelu obranu Apsolutno bi to napravio.
    Imamo Vidovića i Kačavenda koji igraju tu poziciju.

    Također ja ne mogu vjerovati da ja ovo pišem. Ako ti moraš dofurati KTC iz mirovine i on ti je standardni.
    Zahvaliti se Bernaueru.
    Perić i Šutalo uvijek neke ozlijede.
    Imaš Živca, KTC-a, Perkovića i kupi jednog jakog.
    Ostalo hvala doviđenja. Trebamo desnog beka koji će pratiti Kaneka, Ristovski to ne može raditi, Mohi se također zahvaliti. Dati priliku Noi ili kupiti jebenog desnog beka.

    A golman presijeci. Ili prilika Nevistiću ili daj mu otkaz i kupuj novog golmana koji zna igrati s nogom. Nema tu cile mile. Plaćen je nekoliko milijuna da bi na kraju Zagorac bio prvi?
    .
  • Olmic
    2.7k
    to se trebalo napravit pocetkom mjeseca sada je kasnk
  • Orc123
    5.2k
    Ako ode bilo tko iz sredine treba nam vezni, Selahija smo peopustili ali Wakizaku ne smijemo!
  • CastAway1986
    853
    Selahi je ogroman propust! Što se Baturine tiče lani sam bio siguran da će biti jedan od najvećih izlaznih transfera Dinama i da će ove godine toliko napredovati da će biti standardni reprezentativac ali eto zasad stvari ne idu prema planu jer previše oscilira u igri ..Unatoč tome ja ga nebi još prodavao pogotovo za cifre ispod 20M
  • laznjakAndrejaKramarica
    189
    predugo traje njegova stagnacija. Igrac van fore u tim godinama moze biti mjesec, cak i dva ali pola godine je vec ozbiljna situacija…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.