• dinamozivivjecno
    1.6k
    bas me zanima o kome bi se moglo radit :chin:
  • FrenchMontana
    317
    Vrijeme je da opet neke baklje poleti prema vip lozi kao u stara vremena kad smo se borili za ovaj klub.dinamozivivjecno

    Nene cekamo demokratske izbore, super su nam i Vlatka i Mirkec i ona dva talibana.

    Kad je drz nedaj za klub onda se ne cekaju izbori jos mjesec-dva, nego se reagira i skandira pod zapadom.

    Nekad su loze gorile, danas se ekipa nemre kod pimpeka skupit i izvrijedat upravu. Ma fuj.
  • Purger
    360
    Pa zato i kažem da se lijepo trebamo organizirat i prosvjedovat nenasilno ali poruku treba poslat
  • Noel
    4k
    Ja sam davno rekao da se bjegunca trebalo otet u Bosni i dopeljat u gepeku u Hrvatsku na policiju. Ovog nebi bilo. Ovo sve kaj gledamo je njegovo maslo uz pomocnike u upravi i na klupi vidi se iz aviona.
  • Ban
    698
    Ovo sa Brekalom je racionalno. Nemamo novaca na bacanje i nema smisla potpisati njegovu plaću dok ne razriješimo pitanje trenera i kako bi potencijalni novi trener gledao na Brekala.

    Razumijem i Breksovu frustraciju. Situacija je cirkus, ali takva je kakva je.
  • Olmic
    2.7k
    Sad kad ode u Hajduk
  • deda
    28k
    Ovo sa Brekalom je racionalno. Nemamo novaca na bacanje i nema smisla potpisati njegovu plaću dok ne razriješimo pitanje trenera i kako bi potencijalni novi trener gledao na Brekala.

    Razumijem i Breksovu frustraciju. Situacija je cirkus, ali takva je kakva je.
    Ban

    Pokušavam bit hladne glave i čak se slažem s tobom. Jedino što treba imati hrabrosti i izići pred javnost i navijače sa stvarnom situacijom u klubu.
  • striko
    1.2k

    I to za 1 euro, pa nam očitaju lekciju s 3 eura
  • deda
    28k
    Superhik i Montana zbrisao sam postove jer misli da je riječ o nesporazumu. Nadam se barem.

    Iako ne znam na koga upućuješ Monatana "fuj", sebi, svojoj braći na tribinama, vodstvu bbb. Moraš biti jasniji.
  • Tom vg
    1k
    racionalno je jedino ako nemamo ni za biber, a sve upućuje da je tako, nažalost.
  • Brusa
    734
    tu se ne radi o racionalnosti nego gdje su nestale desetine milijuna od lige prvaka i transfera (ako nema love). A ne znam što bi si neki trener u ovoj situaciji imao razmišljati jel mu treba Brekalo ili ne!? Kao da imamo punu svlačionicu mbapea i neymara...
  • marcio amoroso
    32.5k
    Pokušavam bit hladne glave i čak se slažem s tobom. Jedino što treba imati hrabrosti i izići pred javnost i navijače sa stvarnom situacijom u klubu.deda

    Jasno, ali kako izaći pred javnost i reći da od 68 milijuna prihoda nemamo centa na banci i da dižemo kredit. Nisu ni oni toliko mutavi.
  • emilperska
    3.1k
    Pa onda neka smjene S.J. vise.
    Radi njega imamo -7, pa radi njega ne dovodimo Brekala jer nitko ne vjeruje da ce on ostat trener. Pa sta cekate vise, smjenite ga!
    Neka Perković vodi protiv Istre..
    Sto ako S.J. dobije Istru? Ostavit cemo ga do kiksa s Goricom jel?

    Sad cemo na kraju ostavit S.J. do kraja sezone jer eto nemamo za biber, pa nek ostane. Dobro njemu, dobro njima.
    A i ovo sve je neki spin da se ne prica o otkazu.
    Zelim kao clan, pretplatnik, navijac ocitovanje o statusu jebenog trenera!
  • Bruh
    901
    Ja još ne vjerujem kaj rade... još će veći blam bit ak ovaj ostane na klupi a nisu doveli Brekala onda ne samo da su zaslužili izbacivanje iz dinama nego bi im i državljanstvo oduzeo da dignemo prosječni iq države
  • Facke
    2k
    Nemam reci za ove kaj se dogada. I onda da nam momcad neke igra. Sramota koj se dela. Zal mi je Brekala.
    Sve informacije nasega Vugrinca su svi potvrdili. I Romano i Lorenzo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.