• Sixthway
    277
    Iskreno ljudi da je glavonja u klubu već bi davno radili protest pred zapadom I jebali upravi mater . Sad drugačije razmišljamo radi izbora , a koga ćemo birati? Ja ću doći samo da tamo Perasici I ekipi jebem mater glasno i jasno u lice jer ovo je jadno.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    “Svih ovih godina” je “gospodin” iz Medugorja uzimao pare. Od cega gradi ona solarna postrojenja? Da nije slucajno od novca od raznoraznih transfera? Ma ne, nebi on nikad, bas je dusa od covjeka. Uvijek pozdravlja susjede.
  • cibona
    1.6k
    NABIJEM NA KU**C RETARDIRANU TAJNICU ZAJEDNO S OSTALIM ŠLJAMOM. UNISTILI STE KLUB I REPUTACIJU KOJU SMO GODINAMA GRADILI.
  • Jaro
    5.9k
    Za pocetak, nisu optuzeni i osudeni za izvlacenje novca iz Dinama. Daleko od toga da su cisti, ali su i jednako daleko od ovoga. Kako uopce mozes drzat taj nick i pisat ovo??Imamo Dinamo

    Nisu optuzeni JOŠ...
    Ili izvlace novac na legalan nacin, nema drugog objasnjenja na besparicu nakon godine sa 70 milja eura ulaza... Na sta je to potroseno? Spike o ratama su za malu djecu. Na temelju tih rata mozes do kesa l, samo nit ima love nit ima kesa...
  • Benito
    611
    Duša me boli dok sve ovo čitam...ne mogu vjerovat kaj se sve događa...
  • Captain America
    14.6k
    Jučer sam napisao da nas čeka scenarij Cibone. Za nas je Cibona primjer uspješnog sportskog upravljanja.

    Stoko, marš napolje!

    RIP GNK Dinamo Zagreb 1911.-2024.
  • badblueboy86
    23
    pa ti si lud ako mislis da se netko posten moze bavit tim poslom hahah sve su to mafijoze, ali s tim covjekom, kakav god bio, Dinamo nikad nije bio jaci, a sad se vidi odraz njegovog odsustva i Dinamo nikad jadniji, pa nije tesko zbrojiti dva i dva.
  • Nogo
    1.4k
    Samo da se tekma igrala danas umjesto jučer.
    Brekalo bi potpisao, Jakir možda dobio pedalu i sve ok.

    Kaže gore da Brekalo neće biti opcija možda budućem treneru.
    Ovo mi sve smrdi na Čačića jbt ti život.
  • emilperska
    3.4k
    Ja inace radim u financijama, da ne ulazim sad u detalje sto sve radim, bio sam nekad i vezan za nogomet poslovno.
    Ovako sa strane bez uvida u papire, nesto mi se cudno zbiva s financijama. Izlazni transferi na finoj razini, igrala se LP 2022., konacno imamo i neke sponzore, a pravih ulaznih transfera nema i nemamo za jace ugovore prema nijednom boljem igracu. Nama su prihodi na razinama kad je Z.M., vedrio i izvlacio novce, ali je bilo i ulaza. Sad kao nema izvlacenja novaca, ali nema ni ulaza..
    Nesto je čudno..
  • Yovitssa
    390
    Ekipa, mi smo godinama bili na pozitivnoj nuli, a imali smo jebenu lovu od transfera i naročito Euro kupova. Ove sezone u Europi smo zaradili ništa, imamo igrače sa nerealno visokim primanjima i voda je došla do grla. Lova od transfera i bonusi od prošlih transfera kapaju na rate koje su već ukalkulirane u revolving kredite. Čim se prije pomirite s tim da love nema, tim bolje...
    Da ostanem ontopic, žao mi je Brekala, od one pljuvačine po njemu prije godinu dana dečko se odrekao svega i svačega da dođe i pomogne nam i sad mu uprava napravi ovo... Užas...
    Trenera bih instant zamijenio doslovno bilo s kim. Gore ne može, to je i statistički dokazano... A sa ovim igračima bi svaki dobar trener poharao HNL, kakvi su god, limitirani i sa mušicama, dobri su za HNL i jadno je što nam momčad izgleda kao da se bori za opstanak. Ali, nakupilo se svega ove sezone, sve se fino poklopilo i bojim se da budu posljedice gadne.
  • Mali Zeus
    10.3k
    kad će ban za ovog.
  • Captain America
    14.6k
    Nesto je čudno..emilperska

    Mene zadnja 2 dana svi ispituju di su pare, a ja izgledam izgubljeno ko barišić dok se pokušava sjetit kolko ima godina. Ne znam što rade samo pravosudna tijela...
  • Li d1986
    82
    ako je stvarno problem u financijama gotovo sam siguran da ekipa koja ima namjeru privatizirati klub ima svoje prste u ovome
  • Juznjak
    3.2k
    mi smo godinama bili na pozitivnoj nuli, a imali smo jebenu lovu od transfera i naročito Euro kupovaYovitssa

    Znači netko je pametan očekivao da će nam se svake godine dogoditi Bodo, Tottenham itd...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.