• rioda
    3.2k
    Do danas sam pizdio na rukometaše, a onda pročitao izjavu Perkovca da nisu radili taktičke treninge zbog umora.

    Ne bi me začudilo da je tako bilo i na Dinamovim pripremama.
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    Na osnovu cega Jakirovic izjavljuje “Živković igra iduću utakmicu, zamjenio sam ga radi žutog kartona. Ko ga je pratio u Lokomotivi mogo je vidjet odma da on trenutno nije igrac za Dinamo. Danas je dosta plivo i takticki dosta lose stoji. Jasno je da je mlad al u ovakvim trenutcima Dinamu ne treba nesiguran i neiskusan stoper. Ne znam zasto se nije islo za Kalaicom…
  • Praskaton
    2k
    da, ali to nije Perković kriv, to mu mora trener objasnit, pokazat i na treningu uvježbat. Kako to vidimo ti i ja, a Jakirović ne?

    Profesor Demagogije, 'pače dr.prof
    Ma vidi i zna to i Petko,al treba istrcat 25-30 metara tu polukontru a to mu se bas i neda.Da , trener mu ukaže na to al Petko je svjestan da u ovom trenutku Dinamo toliko njega treba da si moze dopustit ovakvo ponasanje na terenu
  • Sixthway
    277
    previše je bilo sramota, I trzanja
  • Ban
    698
    Na osnovu cega Jakirovic izjavljuje “Živković igra iduću utakmicu, zamjenio sam ga radi žutog kartona. Ko ga je pratio u Lokomotivi mogo je vidjet odma da on trenutno nije igrac za Dinamo. Danas je dosta plivo i takticki dosta lose stoji. Jasno je da je mlad al u ovakvim trenutcima Dinamu ne treba nesiguran i neiskusan stoper. Ne znam zasto se nije islo za Kalaicom…Miro Vugrinec

    Ajde da se i nas dva složimo. Bio sam jako suzdržan oko komentiranja Živkovića jer mali iz nekog neobjašnjivog razloga ima neviđeno kredita, kako po medijima tako i kod navijača, i nisam želio opet ispadati dežurno gunđalo, ali mene Živković u Loksi nije ničime impresionirao i nije mi jasno kako on nama može biti udarni stoper? Toliko me nije impresionirao da ja i dan danas nisam uvjeren da će on ikada i postati igrač za Dinamo.
  • IceMan
    1.6k


    I ne samo to, on može rolat na prazne golove po pripremama, izać jer mu se, eto, ne igra baš ili jer je ljut.. može šetat po terenu il pucat penale kao na školskom igralištu, može lagano zavuć ruke u džepove, (neznam kak mu još nisu gačice napravili sa džepovima) jer jbg, takvo smo si rasulo dozvolili u klubu pa i u samoj ekipi, da nas tu neki igrači ucjenjuju.

    Jer očito nemamo ni kvalitete unutra a ni van ekipe da to riješimo.

    Žudim za vremenima Bjelice, ne samo (naravno) zbog same ekipe, nego kad su takvi likovi po utakmicu/dvije završavali po tribinama kad su i samo pokušavali neke frajere izigravat. A naravno da je to bilo lakše kad si u konkurenciji imao jednog Marija Gavranovića pa te lagano bolio k... za takve debilane.
  • superhik
    10.6k
    Nek smo se mi riješili Lauritsena
  • Peškaman
    2.8k
    Jednostavno,nije ga se trebalo siliti,momak ima 19 godina,njegov svaki kiks se gleda pod povećalom.
    Slična situacija i s Boškom nakon povratka od ozljede,u mjesto da ga se postepeno uvodi i daješ mu određenu sigurnost.
  • Jurki
    9.4k
    Dosel doma pogledal sazetak ne kuzim kak golman dobije gol u svoj prvi cosak, drugi gol neforsirana greska Misica koji ne znam iz kojeg razloga ide dodavat loptu u sredinu a vidi da to nas igrac nemre stici jer ga tam ni nema.
    Tolko salabajzerskih gresaka da je to jednostavno nemoguce opravdati.
  • Olmic
    2.9k
    Kak su igraci smijenili Cacica tako su sad odlucili smijenit Jakira, nema drugog objasnjenja
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    I ja sam skoro suzu ispustio za njim danas. Igra dosta malo u Brondbyu. Nebi imao nista protiv toga da ga se proba vratit za neki sitnis, mislim da sam cak pisao o tome i ranije.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Sad sam vidio 1. gol... Ovo se ne bi smjelo dogodit profesionalnom golmanu. Jel se Zagorac nemre dovoljno ispruzit, ima li slabe reflekse il je nesto trece u pitanju... Vratite barem Nevistica molim vas.
  • Ivdzo11
    3.2k
    Ne znam zasto se nije islo za Kalaicom…Miro Vugrinec

    Ma kakve Kalaice i takvi igraci, danas je dobro odigrao, ali jednostavno to ne smije biti naš rang... Sustavno smo sjebali par zadnjih rokova i sad samo mozes samo spasavati sta se spasiti da i nadati se da cemo izvuci ovu sezonu
  • rioda
    3.2k
    Ako je to objašnjenje, onda bih svima podijelio raskid ugovora već danas. Sabotirati trenera u ovakvoj situaciji na tablici može samo žešća kretenčina
  • rioda
    3.2k
    Gledam i dalje ovu situaciju sa Špikićem, pratim njegov govor tijela i vidim da on u nijednom trenutku uopće ne razmišlja o udarcu, samo gleda kako i kome dodati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.