• Dubbbrava
    179
    Pravda za Sanjina!
    Brekalo u Dinamu!
    Svi na stadione ovu polusezonu!
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    pa kad tebi mamu spomene taj isti lik ovdje još ga hvališ, svaka ti čast
  • CastAway1986
    853
    pa vidiš da spominje majku ovdje liku kao da je dijete neko..I strašne informacije je imao nema šta , ja ga ne slušam otkad je rekao da G.Rukavina i Menalo idu na posudbu u Željezničar pa onda potom da će Menalo najvjerojatnije u Zrinjski..Lik nagađa ok nekad je to simpatično ali ako biram onda je Miro Vugrinec najbliže insajderu ovdje..Da ne idem daleko od teme smatram da postoje realne šanse da Brekalo na kraju dođe u Dinamo ako ne on onda sigurno još jedan krilni napadač
  • Facke
    2k


    Ajde decki , sakumu od nas nekad pukne film i stira nekoga u p.m ili slicne. Nemojmo se praviti fini ko da to jos niste od nas nije napravil.
  • Nogo
    1.3k

    To ti je jedan te isti lik tj. account. Volio bih da se nekako to može provjeriti.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    ovdje ne sigurno, buraz ima koji svi do jednog vole Dinamo. I nije baš ni teško bit frajer iza tastature zar ne, nego tema su transferi
  • Facke
    2k


    Dogada se. Da nije uredu nije. Al se dogodi. Kak i njemu tak i mene i mozda jednoga dana i tebe.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    sve ok buraz, nikad se ne zna. Ja sam se isto svadjao prije nego mi je smjelo da smo svi tu isti, i zbog jednog razloga. I da se ponekad ne složimo ali se poštovati moramo. Drago mi je da nas moderatura ohladi. I ponekad podsjeti na to. I meni je drago čuti tračeve, vjesti o pojačanjima pa makar ne pili vodu. Ali nekom majku spominjati nije ok
  • BigZ
    393
    Daj ti Facke isto ohladi, cekas sanjinove komentare ko da je urbi et orbi.
    Da, svakome od nas pukne film i kazemo refleksno nesto sto pozelimo kasnije da smo presutili. Forum ti daje priliku da ohladis prije nego nesto objavis, medutim on je svjesno odabrao biti pakostan spominjanjem necije majke.

    Od sad, pa nadalje, preskacem sanjinove komentare. Pravda za Kujtima Shallu!
  • Krizy
    36.7k
    Mnogi tako slijepo vjeruju nekome, smiješno.
    Promašio je tonu stvari, nešto i pogodio a to su većinom brojevi dresova. Nekoga ima ili je u klubu, ali očito ništa previše bitno ne dolazi do njega.

    Imao sam i ja informaciju iz Lokse da dolaze Kačavenda i Stojković 3 i pol mjeseca prije potpisa, to sam podijelio samo na whatsappu s moderatorima.
    I ispalo je točno.
    Ne znam šta bih dobio objavom tu.
  • Mandelinho
    330
    Imam i ja informaciju da vi jedan drugome pu***** ispod stola :lol: :lol:
  • Brusa
    754
    Ne znam šta bih dobio objavom tu.Krizy

    Kolektivno ludilo :grin:
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Na ovoj temi sam se najviše radovao sanjinovim postovima jer je čovjek jedini davao kakve takve informacije o transferima. Možda su neke bile i pogrešne ali barem bi se na trenutak ponadao da će se ostvariti neki novi transfer. Bolje živjeti u slatkoj iluziji nego u gorkoj stvarnosti.

    Sada nam ostaje čekati objave Sportskih i jedino tamo ćemo moći čitati naklapanja i fake news uz poneku istinitu vijest koja im se omakne.
  • veselko tenžera
    1.4k
    točno to, sanjin je droga :wink:
  • deda
    28.1k
    Ajde, ajde, vratit će se Sanjin s tisuću momaka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.