• Efes Pilsen
    7.2k
    I onda kad se Ademi umirovi bit ce a da je Ljube..
  • Jurki
    9.4k
    Za Ljubicica a i nas bi bilo super da ode na posudbu, da igra konacno na svojoj prirodnoj poziciji i da ulovi formu.
    Cinjenica je da mi imamo guzvu u sredini i tesko da bi dobil kontinuitet nastupa.
    I na ljeto imamo igraca za sredinu terena.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Ima Ljubicic itekako mjesta u Dinamu samo se mora izboriti za to, budimo realno prvi dio sezone je igrao toplo-hladno a misljenja sam ako ce ga se vec koristit da ga se stavi na prirodnu poziciju jer na poziciji lijevog vise nema sta trazit sad kad su Ogiwara i Perkovic tu.
  • Brusa
    952
    mislim da ako ode na posudbu ništa od tog ljeta, ako bi se i vratio svi koji su tu imali bi prednost opet ispred njega imali. Ako je tu... Čini mi se da može jedino kao Kaneko upasti u prvih 11. Znači gubimo, Jakir vuče potez očajnika i Ljubo spašava stvar... Uz loše igre ostalih. Za njega osobno bi svakako bilo najbolje da ode iz dinama...
  • emilperska
    3.7k
    Od kad je Ljubo u Dinamu, promjenili smo tri trenera i nijedan ga ne vidi kao ozbiljnu opciju u sredini. Nesto je bilo kod Bišćana kad je dosao Ukrajinac, a Baturina bio bolestan. Ali tad nije bilo Ademija, a Sučić se tek uigravao pa je to isto na tankim nogama.
    Hoću rec, da je on tako dobar veznjak, ne bi ga tri trenera škartala i gurala na beka, a ispred njega stavili Baturinu, Vidovica, Ademija, Mišića, Bulata, Sučića. Nesto je tu čudno u prici "Ljubo vrhunski veznjak".. Dakle nije do trenera samo..
    Isto kao sto je kod Rukavine (ne usporedujem voljni moment, navike, borbenost) cudno da kao ekstra talent kod 3 trenera nije uspio skupit vise od 300 min. Dakle nije do trenera samo..
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Podsjetnik za ekipu koja bi malo ohladila Mišića nakon par netočnih dodavanja
  • Zagi
    5.7k
    Tzv "pad" Miška uopče nije do njega nego do odlaska Šutala koji je jedini imao kvalitetnu progresiju lopte.
    Nadači upoče ne tebaju čuvati niti KTCa niti Perića u posjedu. Oni će sami pokloniti loptu s vremnom.

    Dvojica samo lagani chill pored Miška i odmaranje za tranziciju.
  • Georg Koch
    3.9k
    Imam pitanje za neke starije koji su koliko toliko upoznati sa tim.
    Dakle zanima me zasto mi nemamo masovna uclanjenja po mjestima. Evo posto sam iz bih, konkretno u hercegovini? Znam kolike mase navijaju, zive za dinamo, zatim kolike su samo simpatizeri, kolike su navijaci i sl.
    Ogromna brojka bi se tu skupila, plus siris tu dinamovstinu, dogadja se nesto, napravi se popratni sadrzaj i slicno. Moze se tu napraviti bas lijepa, lijepa prica.
    Primjerice za vikend je uclanjenje tovarije u nas(u Čitluku).
    Budu mase ljudi sa djecom, cak printaju clanske na mjestu, rostilj, muzika, bakljada poslje i mnogo toga.
    Boli me neka stvar za njih, usputno ih spominjem, nego moze li se to uraditi i kod nas? Po svim gradovima hercegovine.
    Hvala :)
  • Doktor Kunić
    2.8k
    A to je ono što treba popraviti i na čemu treba raditi kako bi se broj članova povećao, ko zna možda se u budućnosti nešto i pokrene.
  • SAS1987
    13.8k
    Budu mase ljudi sa djecom, cak printaju clanske na mjestu, rostilj, muzikaGeorg Koch

    Slobodno idi na muziku i roštilj al nemoj se uclaniti :lol:
  • Riot
    1.8k
    Slažem se, sad je baš pravo vrijeme za radit na takvim stvarima i vjerujem da će bit u bližoj budućnosti. Da je posljednjih godina rađeno ne bi baš prošlo u atmosferi kakvoj može sad s obzirom da smo malo pročistili klub
  • Georg Koch
    3.9k
    Imamo jako lijepe brojke bez ikakvog rada na tome.
    Brojke mislim na brojke navijaca. To se moze prosiriti, obogatiti, napraviti vrhunska prica. U nekoj daljoj buducnosti, nakon svega ovoga pa i dinamov shop u hercegovini. Malo odo daleko, al jbg jace je od mene :)
    Uglavnom, nakon akcija uclanjenja sa svim popratnim sadrzajima, plava noc i druzenje sa igracima, bla bla bla.
    Uz volju, rad, zalaganje i odricanje dosli smo i do svega ovoga gdje klub zajedno sa navijacima ide naprijed u nekim stvarima. Korak po korak moze doci i sve ovo.
    Anything is possible for those who believe :cool:
  • JJosip
    52
    zivo prijCrni86

    Ista priča i za Slavoniju. Konkretno Slavonski Brod koji ima jaku bazu navijača, čak se i trofej Dinamo nekoliko puta igrao u Brodu. Bude to sve lijepo igra se nogomet, prodaju se majice, crtaju grafiti, ali zašto se ne bi još potaknulo te neke sredine koje imaju jako veliki potencijal same po sebi.
  • Peškaman
    2.8k
    Upravo to sam i spominjao u par prijašnjih postova,pogotovo za Čitluk,ništa ljepše nego proći kroz centar Čitluka i vidit grb Dinama na kafiću :D
  • mali M
    3.8k
    žorži ovo nije kritika nego samo pitam. Ako vas je tolika masa dolje, zašto ne skupite glave i organizirate to? Napravite plan, sve što vam treba, kontaktirajte Dinamo ako vam uopće oni trebaju za to i udarajte. Neznam kakva je situacija sa povjerenicima dolje, jel ovaj iz gruda ili viteza ili širokog okej pa da se organizira... Neznam bratko...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.