• sanjinlego
    2.2k
    Zamislite Uprava nas iznenadi, ali samo zamislite.
  • scooniepenn
    2.1k

    Što ti to znači. Donosiš nam neke insajderske informacije ili zazivaš gotovo nemoguće? :joke:
  • Nino Bule
    11.9k
    Zaziva nemoguce
  • Doktor Kunić
    2.8k
    dobro je sanjin je izašao iz depre
  • plavac173
    2.6k
    Uglavnom svi turski mediji pisu isto, da ga Dinamo zeli i da Fener trazi 3,5m.
    Ne znaju ocito da idemo na posudbu sa opcijom otkupa valjda ali eto

  • sanjinlego
    2.2k
    Ja samo znam da jedan klub iz Austrije želi Ljubu, posudba do kraja sezone. Za ovog iz Fenera, mislim da je preskup.
  • plavac173
    2.6k
    Preskup je ako ga zelis kupiti, ali ne i ako pristanu na posudbu sa opcijom otkupa ili samo posudbu
  • Jurki
    9.4k
    zakaj se nebi mozda probalo dogovoriti 500 k za posudbu i 2 milje za mogucnost otkupa.
    I nasli bi se negde na sredini..
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Mislim da bi ovaj iz Fenera bio ok investicija ako mislimo da ga možemo vratiti u život. Ima 27 godina, ali je Englez pa bi ga lako mogli prodati kasnije po potrebi u Englesku ako proigra za ok novce kojima bi pokrili investiciju. Jedino je pitanje koliko se unaprijed razmišlja, kakve su njegove ambicije i možemo li ga vratiti u život kako sam već rekao. Ovako na prvu mi se čini kao potencijalno bomba pojačanje (Oršić 2, a mlađi) tako da bi definitivno išao u rizik, pa makar ga i morali platiti nešto odmah.
  • MarK
    277
    Problem je njegova plaća. Ima ugovor do 2027. prima 2 milje godišnje. Zašto bi dolazio u tamo neki Dinamo za oko milju godišnje(otprilike kao Petko)? On će čekati klub koji će mu dati toliku plaću, a prije će ga Fener pustiti besplatno jer su ga tako i doveli samo da ga skinu s platne liste nego da on snizi apetite.
  • Bosskovitz
    8.2k
    svi turski mediji pisu istoplavac173

    Mislim da nas je iskustvo naučilo da ovo baš ništa ne znači.
  • Jurki
    9.4k
    Zašto bi dolazio u tamo neki DinamoMarK

    Kao prvo niti jedan navijac Dinama nebi trebal reci "tamo neki Dinamo" jer je to posprdno prema klubu za koji navijas.

    Kaj se ovog Engleza tice da dojde samo na suhu posudbu je super. Isto tak nebi bio prvi nogometas koji bi smanjio svoje apetite da revitalizira svoju karijeru. I da se opet lansira na zapadno europsko trziste.
    Znaju dobro Englezi kaj je Dinamo jer smo im jebali majku vise puta.
  • dinon7
    543

    Rekao bih da su bili jako blizu. Livi je završio u Feneru, a koliko vidim bi Petko nije bio daleko od Trabzona
  • Crni86
    1.3k
    do ljeta je imao 900k u rangersu. Sada moze birati ozivljavanje karijere ili lova. Mnogo igraca s istoka je pocelo traziti nacin da se vrati u europu i to ce biti velika pouka u buducnosti ostatku igraca. Vjerujem da u saudijsku arabiju nece ic, pitanje je kolko engleski championship ga privlaci jer nema europe na koju se naviknuo. Mislim da ako ima i dalje ozbiljne ambicije za svoju karijeru da smo kao i Brekalu, upravo mi najbolji poligon da se vrati na staze uspjeha.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions