• Nino Bule
    11.5k
    Imate video na instagramu, igra je zajebancija (krizic kruzic) i berno je zajebo i donio pobjedu protivnickom timu pa se sliko s njima
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Da se ne vracam na Takijev topic.. Lik kaze pobjeda protiv Chelsea ga je pogurala i onda neki nisu svjesni koliko svaka europska pobjeda znaci, a nama je to nezadovoljavajuca sezona u LP po novom.
    Ajmo po taj naslov i odgurat Baru i ostalu bagru iz kluba za plavu buducnost :grin:
  • Facke
    2k


    Pa Taki je vjerovatne pogledal rezultate v europe proslih par godina kao i transfere. Pameten decko. Da to nije napravil presel bi garanterane v nizozemsku ili svedsku.
  • Nino Bule
    11.5k
    Zato treba i betisa proci, znaci tako igracu kad bira između dinama i nekog s dna spanjolske lige da je dinamo izbacio betisa u europi
  • Markelo
    2.5k
    Da nekog Hrvata koji igra solidno "vani" pitaju šta misli o prelasku u Dinamo on bi rekao: "to je stepenica niže u karijeri" i otputio se u neki nizozemski klub sa dna tablice i za 6 mjeseci završio u Zrinjskom. Svakako, lijepo je da Dinamove europske pobjede odjekuju svijetom
  • EastsideZg
    173
    Govore to zbog lige, ne Dinama kao kluba.
  • Markelo
    2.5k
    Super, dođi i izdominiraj u tom "smješnom" Hnl i onda možeš di hoćeš ići igrat.

    Ne znam kako neki to još nisu shvatili. Rađe bi bili i na klupi u nekim lijevim talijanskim klubovima nego došli doma jer "znaš to je liga petice".
  • Papastrumf
    9.9k
    Jako bitna stvar, Gradski ured je verificirao sjednicu iz 9. mjeseca. Ceka se jos verifikacija sjednice iz 12. mjeseca, ali buduci da je prosla ova iz 9., onda je ovo formalnost.
  • Jurki
    8.8k
    Jako bitna stvar, Gradski ured je verificirao sjednicu iz 9. mjesecaPapastrumf

    Ajde konacno da je i to rijeseno.
    Zoricevci, Lesi, Nicota i sva ostala svatska svita na aparatima. Danas se zesce gutaju normabeli.
    Ocekujem neki clanak od Lesija o tromosti Gradskog ureda i nepostivanju bivseg statuta Dinama.
  • Robi T
    230
    Gradski ured je verificirao sjednicu iz 9. mjesecaPapastrumf
    Uljepšao si mi jutro!:smile:
  • rioda
    2.6k
    Pitanje, vidim da se često dosta negativno piše i o Ničoti. Za Lesičkog razumijem, ali u Ničotinim tekstovima ne vidim baš toliko negative, može li mi netko dati primjer/link ili napisati koji su njegovi grijehovi?
  • Olmic
    2.7k
    bok Tomo Nicota
  • rioda
    2.6k
    Iduća stvar, optimističan sam pred nastavak prvenstva. Bez obzira na nedolazak Brekala, očekujem puno bolji Dinamo najprije iz razloga što očekujem Baturinu i Petkovića na puno višoj razini nego na jesen (Baturina odmorniji, a Petkovića pola jeseni nismo ni imali zbog ozljede), tu je i Ogiwara za kojeg se nadam da je rješenje na lijevom beku, a iskreno očekujem i od Brodića da će biti pojačanje jer je po meni idealan za ulogu drugog napadača, u Varaždinu je dokazao da može zabijati u kontinuitetu, a upravo nam to i treba.
  • rioda
    2.6k
    Nemam veze s njim :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.