• Georg Koch
    3.8k
    slazem se ovo za tablicu i stoperski par. Imat ce Perke prilike, nisam siguran koliko ce se Ogi bas odmah prilagoditi i poceti u prvom sastavu prve utakmice. Boze daj da prioreme odradi brutalno, lako se adaptira i da konacno imamo pravog LB.
    Mislim da ce Perke imati minuta i na stoperu, jer iako je KTC odigrao najbolje od svih nasih stopera od povratka, nije da su to brutalne predstave bez greski. Neka njega i zbog iskustva, a mislim da nam Perke-Zile moze biti dobar zalog za buducnost...
    I opet se vracamo na pitanje SD-a, da imamo kvalitetnog, te da imamo dugorocnu viziju vec bi se malo rijesavali viska, na stoperima imamo Sutala, Perica, Bernauera, KTC-a, Zivkovica i Perkovica. 6 igraca za 2 pozicije + na ljeto tu je i mali Gurlica...
    Dosta, dosta tu ima posla za pitanja kojima bi se trrbao pozabaviti dobar SD sa trenerom...
  • mali M
    3.6k
    sve mi to spada u gore što sam napisao. Igrači na klupi moraju biti za prvih jedanaest. Isto vrijedi i za Perkovića. Bit će i kartona i ozljeda. Imaš dva mlada i dva starija stopera (i Maxa). Mislim da će tu biti prostora za sve. Meni je najjača stvar imat podjednako jak kadar spreman za sve protivnike.
    imamo Sutala, Perica, Bernauera, KTC-a, Zivkovica i Perkovica. 6 igraca za 2 pozicije + na ljeto tu je i mali GurlicaGeorg Koch

    Slažem se ali mislim da ti na ljeto ostajemo bez oba francuza, možda i Šutala, Gurlica neće ić u projekt dok imaš dva mlada (Živković i Perković) tako da bi rekao da ćemo spast na tri stopera. Šutala nažalost neznam ni da li računati.. samo niže ozljede za ozljedama...
  • Ijayi Atiemwen
    710
    prije prve domaće napunimo kranjču pa zatim svi u pulu
  • veselko tenžera
    1.4k
    Uvjeren sam da su Hoxha i Živković upgrade u odnosu na jesen. Za Japanca tek treba vidjeti, pozitivac u meni se nada da bi on mogao biti baš pravi!
    Gdje vidim rezerve u našoj ekipi od kojih očekujem dodatni plus u odnosu na jesen:

    Ademi - zdrav je i vjerujem gladan kao nikad. Ako fizički bude na razini od prije 2 godine ne treba nam ništa drugo.

    Takuro - njegova eksplozija je došla više stihijski nego planski. Vrijeme radi za njega, a i Hoxha bi trebao opteretiti lijevu stranu pa da mu bude lakše.

    Sučić - njegov nogomet ima smisao, uvijek poveže redove i pokrene igru. Kao da se i Jakirović malo boji dati mu veću slobodu.

    Baturina - može i mora duplo bolje nego na jesen. Ekipa je jača i brža, to će i njemu odgovarati.

    Klupa - Vidović, Perić, Perković, Moha, Sučić, Tibor, Kule, Brodić, Špikić, Ljubo je puno jača klupa nego na jesen jer su pola ovih bili prvotnimci. Ne nužno da će individualno biti bolji nego ranije već sama činjenica da će ulaziti u igru kad protivnik već malo padne će im olakšati posao.

    Rješavanje balasta - Marin, Sosa, Drmić, Mika, Menalo, Emreli su bili nezadovoljni, hoćeš - nećeš to je remetilo atmosferu. Njihov doprinos je bio slab ili nikakav, sretno im dalje, ali za Dinamo nisu.

    Stabilnost u klubu - igrači čitaju, vide i čuju i nemir oko kluba je utjecao na njih. Sad je situacija puno bolja, ostaje im držat se terena.

    Jakirović - dobio je povjerenje, sad ima pravu priliku da ga i opravda.
  • plavac173
    2.6k
    Ide se ozbiljno :cool:

    Inače, kad već spominjemo Lokomotivu, kažimo da u Dinamovoj ekspediciji planiraju skoknuti do Medulina i na licu mjesta skautirati momčad s Kajzerice na Arena kupu, kao i Istru 1961 s kojom Dinamo igra već 27.siječnja. Ne želi niti Sergej Jakirović ništa prepustiti slučaju, svjestan je da su te prve dvije utakmice najbitnije i sve je podređeno njima.

    Germanijak
  • jedan u nizu
    6.5k
    Mislim da ce Ogi imati bolju prilagodbu nego Taki.
    Kaneko i kada je ulazio u igru, ulazio je jer je trener trazio nesto drugo, neku promjenu, bilo je to razdoblje kada je eksperimentirao jako puno u pokusaju da prodrma ekipu.
    Kaneko je ulovio jednu dobru tekmu, i onda kad je dobio sljedece priliku odlicno ju je iskoristio.
    Jos je veci razlog kako se ekipa tada odnosila prema Kaneku. Kada je ulazio s klupe prije tekme s Lokomotivom, nisu imali pretjerano povjerenja u njega. Dosta prilika se nasao sam na otvorenom prostoru, a igraci su odlucili proigrati nekog drugog. I to doslovce se vidi da npr Misic ima loptu, gleda desno prema njemu i prostoru, ali se okrene i da loptu na nekog tko ima flastera.
    Malo nepovjerenja, malo neuigranosti, malo nesklada i nije se dokazao dok ga nije poklopila sreca.
    Tek nakon Lokomotive je poceo i dobivati vise lopti. malo su mu igraci vise vjerovali, a i sam je malo vise ucio citati igrace i prilagodio se.
    Nije da tu krivim nekoga, nego jednostavno tako je bilo.

    Zato vjerujem da ce Ogi u startu imati vise povjerenja od ekipe. Proci ce skoro cijele pripreme, ima Kaneka koji je postao najopasniji i neizostavni dio momcadi. I jos sve, javnost mu vjeruje, ponajvise zbog Kaneka. Koji god Japanac da je dosao, imai bi tretman kao Ogi, povjerenje i optimizam. Jer kada Taki nije dobio priliku i izgledao izgubljeno prva dva puta kada je usao s klupe, cijela javnost je bila uvjerena da treba prvim letom nazad. A nemojmo se zavaravati, javno mijenje, i misljenje novinara, navijaca itekako dolazi do nasih igraca i nesvjesno utjece i na njihovo misljenje.

    Jer budimo realni, kada su navijaci i mediji optimisticni i pozitivni i igraci su.
    Kada su mediji negativni, kada je negativna atmosfera, i igraci malo po malo postaju takvi.

    Ocekujem relativno brzu prilagodbu Ogija i konacno da smo opasni po lijevoj strani a ne samo desno. Igrac je koji je brz, stvara visak i voli ici naprijed, sto otvara puno prilike da nam krila ili krilni napadaci imaju podrsku i vise stvaraju.
    Recimo jedan Vidovic, igrac kojemu odgovara da bude kreativan, da ulazi u sredinu, priograva igrace i sebi stvara prilike, ce puno vise koristiti od beka koji kao potpora dolazi po vanjskoj liniji, stvara visak i odvlacii igraca.
    Tako da vjerujem da nam i Vidovic moze profitirati sa jednim takvim bekom.
    Nadam se i Hoxha, ali njega nisam toliko pratio da bih to mogao reci i za njega.

    Veliki sam kriticar prema Jakiru, smatram da je davno trebao dobiti otkaz, ali nadam se da ce mu ove pripreme pomoci i da ce ekipa izgledati puno bolje. Nadam se da ce me razuvjeriti dobrom igrom. Jer ako nakon 3-4 tekme i dalje nebude bilo pomaka u igri, ocekivati cu i sve njegove pobornike da se pospu pepelom nakon trazenja prijelaznog roka i priprema. Atmosfera je za sada obecavajuca, prijlazni rok je solidan trenutno i jos nije gotov i vjerujem da za Uskrs putujemo na derbi sa +5 :strong:
  • Crni86
    1.3k
    nadodao bi samo i da ce velika vecina igraca koji su bili u prvih 11 (vidovic,kaneko,ademi,ktc pa mislim da je i bati kasnije doso na pripreme) i trener proci cijele pripreme. Svatko tko je bio u sportu, zna koliko je to vazno.

    Mislim da ce nas i ljubo na proljece pozitivno iznenaditi na poziciji veznjaka, nikako ne mogu izbaciti iz glave nase tekme protiv Rapdia koje je Ljubo protiv nas odigrao vrhunski.
  • LaznjakProsineckog
    511
    Kaneko vodimo 1:0 protiv Celja, dobro izgledamo
  • rioda
    3.1k
    Koliko vidim, mogli smo ostati bez Perkovića, doslovno je proletio kroz ogradu kraj terena. Dobro je ispalo na kraju.
  • SAS1987
    13.7k
    mogli smo ostati bez Perkovića, doslovno je proletio kroz ogradu kraj terena.rioda

    Svakako je prošao bolje od ograde :lol:
  • CastAway1986
    884
    Ovaj Mikic igra konstantno dobro na ovim pripremama
  • LaznjakProsineckog
    511
    Ovaj Mikic je top igrac, znaci mali je top!!!
  • FrenchMontana
    344
    Mikic>Gazibegovic
  • NORTE
    9.5k
    Ovoj momčadi fali još pojačanja da uzme titulu.
    Nije dosta!
  • LaznjakProsineckog
    511
    Pogledao sam i Rijeku i Hajduk, danas i Osijek, znas koliko smo bolji od drugih, oa barem duplo vjeruj mi, mi jedini igramo nogomet, ovi sve nesto na silu, cak me Rijeka neugodno iznenadila.. Mi bodove tesko da cemo izgubit od ikoga na proljece, osim Hajduka u gostima eventualno X, ostalo sve s hendikepom dobivamo, ostatak lige se doslovno rasprodaje i ostaje bez igraca ako pratis, Lokomotiva bez 4 standarna igraca 23.1. protiv nas, to bi mogla bit i petarda lagano.. uvjeren sam u 5.mjesecu smo na +10 ispred Rijeke/Hajduka.. Rijeka nije nikoga dovela, Hajduk samo Kleinheislera i veterana Kalinica (covjek jedva hoda, gledao sam tekmu, samo sto novinari forsaju Hajduk!)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.