• Mali dioničar
    14.3k
    Šutalo je proveo manje vremena na posudbi u Istri nego Moreno u Lokomotivi.Captain America

    Ali je igrao 15 seniorskih utakmica za Dinamo 2 prije toga.
  • CastAway1986
    853
    ovaj 3.igrac na dinamovu videu je japanac al ne djeluje mi kao Ogiwara ! Na prvu mi se učinilo da je onaj desni bek Hashioka al nije ni on..Ako je ovo način nekog predstavljanja onda moram priznati da jako zanimljivo
  • plavac173
    2.6k
    To je Tibor Halilovic, polako ljudi :lol:
  • Peškaman
    2.6k

    Sta je Tiboru rodbina iz Azije? Hahaha
    Ovaj treći ako nije Azijat ja sam Zorica Brunclik
  • Bosskovitz
    7.6k
    Screenshot-2024-01-05-at-12-20-01.png

    Evo ja nemam pojma tko je ovo. Japanac je, ni Ogiwara ni Kaneko nije.
  • plavac173
    2.6k
    Nisu ni Tiboru oci "najsjajnije" plus ima ove crte na licu kao taj na videu

    IMG-2630.jpg
  • Danko
    605
    možda je trebao bit ogiwara al su uzeli krivu sliku...
  • plavac173
    2.6k
    Ipak mislim da je Kacavenda hahah
  • BornaPŽ1986
    1k
    Znači 4 mjeseca (ne)igranja Živković Dinamo će koštati 100.000 eura i ta odluka ide na brk Jakiroviću.Mali dioničar

    Nista protiv tebe ali daj se opusti, ni prvu pripremnu nismo odigrali vec je krenula urota Jakirovicevom brku i neigranju Zivkovica cijele polusezone. Nekad se zapitam koji je nama svima *****. Bitno da smo slomljenog Kacavendu platili za ne igranje, tko zna sta ce s tim biti.
    Ocito su procijenili da im Zivkovic moze pomoci i da nam treba. Cijelu polusezonu citam kako je Peric spor i trom, Bosko ozlijedjen i nije isti igrac uz to ga nema sad jos par mjeseci, Bernauer kao da ni nije tu, jedina pozitiva su Perkovic i KTC. To su znaci 2 stopera, Ristovskog ne brojim jer je bek. 2 stopera na ligu, konferencijsku ligu i kup? Da bas. Necu spominjat moguce ozljede nekih od stopera koje nam znace katastrofu tako da.. Nadam se da ce Zivkovic kako to inace i bude razuvjerit sve sumnje i naravno da ce imati minute.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ma nije samo on, svi Dinamovi navijaci odnosno bar 80% njih su takvi, gori smo od tovara po tom pitanju. Ni Sergio Ramos, Klopp i Gareth Bale nam nebi valjaliplavac173

    Pa necemo kmecat jer nam se talentiran igrac vratio u ekipu, naravno u Loksi bi isto igrao ali zasto ne bi podrzali i ovu odluku? On se moze dokazati i lagano prvi sastav je njegov, ne bi ga povukli da misle da nije jos spreman. Ali odmah u startu neke teorije zavjere i sl. mi nemaju smisla, opustite se.
  • wolfgang14
    1.1k
    Reprezentativac BiH želi doći u Dinamo i smatra da je to dobar korak u njegovoj karijeri. Sve je sad na Dinamu, koji ni nema što previše pregovarati jer je situacija dosta jednostavna. Plati klauzulu i uzmi Gazibegovića. Austrijance ne zanima nikakva posudba niti slične kombinacije. Gazibegović istu klauzulu ima i na ljeto, ali do tad sigurno više neće biti u Sturmu.

    Izgleda da je sve na dinamu. On želi doći, samo treba platit do 15.1.

    Izvor
  • Žan
    114
    Ma ovo je Kacavenda.
  • Neki tip
    19.4k
    20240105-133822.jpg

    Kakvo je vrijeme došlo da ja moram igrat ulogu konstruktivnog na ovoj temi. :eyes: :worry:

    Evo, @Orc123, sve je ok, već i tiskane Sportske znaju da je riješeno.

    (Edit: brisanjem ostalih upisa ovo je malo izgubilo kontekst pa samo dodajem da je riječ o nadovezivanju na u međuvremenu uklonjene postove)
  • austrijanac
    2.7k
    Od sad se broji samo ako mu Profa lajka neku od slika.

    Šalu na stranu, posudba na godinu dana za 200 tisuća eura je dobar deal po meni.
    Treba nekad znat i pohvalit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.