• Cosey
    435
    Da, na taj IBAN kaj ste naveli plaćalo se do sada. Ja sam naveo prvi na koji sam naišao na stranicama.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Dobar je i taj...jedan od dva preko kojih klub posluje.
  • Jura
    210
    Upravo uplatio na taj IBAN i sve je ok, na mail članstva poslao potvrdu o uplati i potpisanu privolu. Ajmo purgeri, ovo smo čekali skoro 15 godina, dosta je negative idemo ovu godinu samo pozitivno.
  • Mazalo
    25
    Hoce li izbori biti mogući i online ili kakva će biti procedura, ako netko zna..
  • xavier
    11.1k


    U budućnosti gotovo sigurno, ali ovaj put još ne.
  • Mazalo
    25
    A nista, potegnuti onda iz inozemstva na izbore. Ništa drugo ne preostaje :)
  • Crle
    359
    Opet kruže screenovi o besplatnim učlanjivanjima u klub gdje firme, udruge i neki osobno plaćaju članarine svima koji se besplatno žele učlaniti u klub.

    Tipa udruga hrvatska mati i Mario Bonić (nogometni memađer?)
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ne znači ništa ako nisu bili članovi.
  • Jurki
    8.7k
    Opet kruže screenovi o besplatnim učlanjivanjima u klub gdje firme, udruge i neki osobno plaćaju članarine svima koji se besplatno žele učlaniti u klub.Crle

    I kaj to znaci ako novouclanjeni nisu bili clanovi kluba prosle godine? I ako ti ljudi nece izaci na izbore?
    Bas nist.
  • Klenx
    4.1k
    Opet kruže screenovi o besplatnim učlanjivanjima u klub gdje firme, udruge i neki osobno plaćaju članarine svima koji se besplatno žele učlaniti u klub.Crle

    To su screenovi iz 3. mjeseca prošle godine, kada je glavati skupljao članove za povjerenike.
  • xavier
    11.1k


    Kako kažu drugi forumaši, ionako im ništa ne znači ako nisu bili članovi i prošle godine, a koliko sam vidio, to su oni isti screeshotovi s početka prošle godine koje sad netko ponovno šalje, valjda da napravi neku "paniku".
  • Crle
    359
    Ma da znam, al mi ide na ... to sa tim plaćenim članstvima. Tko zna kakvi se rikverci i usluge vrte oko toga.

    Ok mi je da klub daje neka posebna besplatna članstva tipa nekoj nezbrintoj djeci ili nekome tko je nekako zadužio klub.

    Ovo je prostitucija, kao i one karte za kunu.

    Edit. Aha nisam znao da su stari.
  • Šteco
    530
    Članska od 2022/23 mi je vrijedila do 07/2023. Naravno, u akciji učlanjenja početkom godine sam produžio članstvo, koje po novom vrijedi do 03/2024.

    E sad, išao sam ubaciti te kartice u digitalu. Člansku koja vrijedi do 07/23 mi je normalno učitalo. Ovu novu ne, bar kod i oib se ne poklapaju. Kako sam učlanio 5-6 osoba u tom trenutku, zvao sam da vidim jel tko drugi ima taj problem - nitko.

    Slao sam u dva navrata upit na klupsku email adresu za članstvo. Oba puta dobijem onaj potvrdni mail, nakon kojeg se nitko ne javlja. Kako to riješiti? Htio bi da mi se normalno vodi to i produžuje, bez rupe u članstvu, ali do nikoga ne mogu doć.
    Šteco

    Čisto da pitam jer još nisam ništa riješio. Postoji li neki povjerenik koji može provjeriti ovo? Molit ću da mi se javi pp
  • xavier
    11.1k


    Svako članstvo prestaje vrijediti 31.12.2023.

    No isto tako, čim se učlaniš, novo članstvo vrijedi "za 2024. godinu" i nemaš nikakav "prekid".
  • Šteco
    530
    Nije star u tome. Jasno je da to članstvo više ne vrijedi. Upitno je dal je došlo do greške unosa u sustav i da moj oib i broj članske nisu povezani i da zapravo nisam član za 2023. (iako sam imao prije toga članstvo do 07/23 prije produženje u drugom/trećem mjesecu).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.