• Ban
    698
    Sučić dosta dobro sudi kada se spustiti, a kada pustiti stopere da sami nađu rješenje. Ima i dobru loptu kroz linije, lucidan je paser. Meni se dečko sviđa od prvih minuta pod Bišćanom.Ban

    Da nadodam, osobno zapravo i nemam problema sa spuštanjem veznjaka. Dečki na Tribini često kritiziraju vezni red repke da se spuštaju jedni drugima i stoperima u krilo, ali ja se baš jako ne slažem s njima po tome. Moj je problem Mišićevo spuštanje jer je ograničen na svoj dugi pas. Veznjaci koji se spuštaju nisko u otvaranju, barem prema mom mišljenju, moraju imati šmekersku i plejmejkersku crtu.

    Razlog zbog kojeg se Halilovića dosta kritiziralo u Rijeci da kao igra staromodan i neki svoj individualni nogomet jer se spuštao i razigravao, to je ono što ja zapravo volim. Mišić to ne može, nema taj vic u igri, mislim da je Baturina jedini u ovoj ekipi koji bi mogao biti produktivan sa takvim spuštanjem, ali ako to ne radi stalno nego u probranim trenucima.

    Mislim da Broz, Modrić i Kova svi imaju taj vic i da su posebno efikasni kada međusobno kombiniraju na malom prostoru.
  • Eduardo
    17.3k
    Upravo sam obrisao oko 40 komentara o Osvrtniku. Ukoliko 'osvrtnik' ne dolazi u Dinamo u svojstvu igrača ubuduće nema šta tražiti u ovoj temi. To nije do njega već do vas koji ubijate temu štampanjem desetaka i desetaka nepotrebnih postova koji veze s vezom nemaju.
  • Blueshadow86
    869
    Nama bi Selahi sjeo kao budali šamar. Treba nam takav jedan terijer u veznom redu koji uz to zna s loptom i u izgradnji napada. Tako bi i Mišića gurnuli malčice prema naprijed i rasteretili ga. Živnuo bi nam vezni red sa Selahijem, Mišićem i Baturinom u kombinaciji.
  • Yery
    72
    NK Dinamo Zagreb radi na stvaranju Japanske "kolonije" radi njihove lakše prilagodbe u klubu.
    Nakon što se Takuro Kaneko pokazao kao pun pogodak zanimljivu su im:

    - desni bek Nakitu Minayashi
    - lijevo krilo Kitakara Teudupe
    - zadnji vezni Aypopu Shimikitu
  • Doktor Kunić
    2.4k
    Dajte čovjeku nagradu za trud :clap:
  • Mali Zeus
    9.4k
    Evo ja se smijem.
  • sanjinlego
    1.9k
    Samo da javim, imamo najbolju lijevu stranu u nastavku prvenstva.
  • Noel
    4k

    Živio brate.
  • Laugreano
    1.3k
    To znaci da Hoxha potpisuje? :joke:
  • sport
    2.3k
    Ne nego Mbappe
  • Mali Zeus
    9.4k
    Samo da javim, imamo najbolju lijevu stranu u nastavku prvenstva.sanjinlego

    Ogiwara potpisao!?
  • marcio amoroso
    32k
    NK Dinamo Zagreb radi na stvaranju Japanske "kolonije" radi njihove lakše prilagodbe u klubu.
    Nakon što se Takuro Kaneko pokazao kao pun pogodak zanimljivu su im:

    - desni bek Nakitu Minayashi
    - lijevo krilo Kitakara Teudupe
    - zadnji vezni Aypopu Shimikitu
    Yery

    Krivo mjesto za ovakve gluposti.

    Ban!
  • Majki2111
    2.6k
    Nešto ko Rile i Vešo 16/17 ? :blush:
  • Noel
    4k
    BrekalOgiwara
  • plavac173
    2.6k
    ovako smo u neizvjesnosti samo :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.