• Tradicija bunta
    5.5k
    Moguće je da se korigira odluka, ne bi bilo prvi put.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Od ove garniture me ni ovo nebi iznenadilo.Jurki

    Ako je to i istina, da malo sapunaju dasku kvoti 25 onda još i više i još i jače se treba učlanjivati.
  • Jurki
    8.7k
    nadam se samo da ce sloziti online uclanjenje cim prije.
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus nadam se samo da ce sloziti online uclanjenje cim prije.Jurki

    To svakako. To je trebalo biti već u radu.
  • Mrvica
    3.3k
    Samo se nadam već kad dolazi do promjena da će napokon riješit i članski popust kad se naručuje online. Svaki mjesec si uzmem nešto iz shopa online jer ne živim u ZG, pa nikako ne iskoristim popust. Jer kad dođem na tekmu ili nešto iskreno ne da mi se čekati u redu zato što baš bude gužva. :blush:
  • Jura
    210
    Evo jedan friški info, u fan shopu na Maksimiru se trenutno ne može učlaniti jer ne radi pos aparat.
  • Ali
    1.9k
    Evo samo jedan osvrt kako mediji prate pojedine klubove:

    "Nezapamćena hajdučka euforija trese Split! Navijači već prvog dana srušili rekord, evo koliko je članova i novca..." - SD naslovna stranica 01.01.24.

    "NIJE POŠTENO?
    Dinamo objavom razljutio dio članova, osjećaju se prevarenima na pola sezone
    Javio se popriličan broj nezadovoljnika zbog odluke vodstva Dinama da je potrebno obnoviti članstvo" - SN 02.01.24.

    Mislim da je vrijeme da Dinamo kao uvjerljivo najtrofejniji klub ako niš drugo dobije barem noemalan tretman. Ovo je sustavno unistavanje branda Dinamo.

    U konačnici, vezano za naše članarine, kakva je sustinska razlika da ti na iskaznici za 2023 piše da vrijedi do 07/2023, a na iskaznici za 2024 da ti vrijedi 01.01.-31.12.24. ??? Godišnje odvojiš 20€ , da li je to u lopnju, srpnju ili siječnju... big deal. Plaćaš članarinu Dinamu, a ovi sa juga plaćaju članarinu zasebnoj udruzi koja sebi zadrzi dio novca a s ostatkom daje pozajmice...
    A kroz medije jedni su nepošteni, a drugi rekorderi i vrijedni divljenja ???
  • Mali Zeus
    9.7k
    "Nezapamćena hajdučka euforija trese Split! Navijači već prvog dana srušili rekord, evo koliko je članova i novca..." - SD naslovna stranica 01.01.24.Ali

    Ni vrijeme ni mjesto, nosi to u neku drugu temu.
  • Mr Anderson
    5.4k
    I logičnije je da članstvo bude za kalendarsku godinu, a ne kako je do sada bilo.
  • Ali
    1.9k

    Ne kužim, iznio sam svoje misljenje oko tretmana članova kroz medije... u rubrici članstvo... di drugo?
  • Neki tip
    19.4k


    Pa, kad si već iznio "tretman u medijima", pročitaj par stranica unazad pa si probaj objasnit je li u pitanju zavjera protiv Dinama ili prilično vjerno prenošenje raspoloženja među članovima oba kluba.

    Mediji pišu da među članovima Hajduka (NH-a) vlada euforija!?

    Pa vlada.

    Mediji pišu da su Dinamovi članovi razočarani jer se "baš na njima" prelomio prelazak na kalendarsko članstvo!?

    Pa očito jesu.
  • Mazalo
    20
    Pozdrav ekipa, nakon dugog citanja odlucio sam i ja napraviti account.
    Znate li što treba napraviti da se postane povjerenikom dinama? Kod futsal dinama je to 5 članova, kako ide kod GNK?
    Taj podatak nisam mogao nigdje naći na internetu..
  • Ali
    1.9k

    Ok , pamtim tvoj stav da nepostoji realan i opravdan stav da mediji forsiraju jedan a pljuju drugi klub u istoj drzavi.
    Ja mozda spadam u kategoriju "ravnozemljaša" .

    Utjecaj medija je lako vidjeti na npr. koncertima neke priovic u areni.
    Ali sad trujem temu, a nije mi to cilj.

    Isto tako postoji aktivna i brojna grupa koja se protivi jednoumlju unh ali njihove.kritike se ne probijaju u medije. Dok kao i u svakom clanstvu dio Dinamovih clanova ce uvijek biti nezadovoljan. Ali to je uvijek dio i nije po mom nista realno negativno sto bi trebalo gurati u naslove. Jer veca je ljubav dinamovih clanova od termina vazenja iskaznice dal je to 12mj od uplate ili kalendarska godina, big deal... nije tema. Moze biti tu na zonu kao cavrljanje...
  • Mali Zeus
    9.7k
    Utjecaj medija je lako vidjeti na npr. koncertima neke priovic u areni.
    Ali sad trujem temu, a nije mi to cilj.
    Ali

    Ako ti nije cilj onda to nemoj ni raditi.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Ako je tesko nekon toliko godina borbe dati novac za ono sto cekamo desetljecima onda nemojte i to je to. Svatko po svojoj savjesti neka odradi. Kao da se ovo dogadja svake godine a ne samo sada kada moram priznati jest ispalo malo nespretno ali nije sigurno tolika katastrofa kako je neki predstavljaju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.