• Ivanmtk
    678
    Božica će ga odradit
  • CastAway1986
    853
    može igrati Menalo na visokom nivou ali lige tipa Slovenije , BIH i slične ili u HNL-u za neki osrednji klub
    Prijelazni rok zimi u pravilu kod većine klubova je siromasniji a po meni je vrlo bitan jer s dovođenjem 3, 4 pojačanja imaš pola godine da ta ista pojačanja uigravas za novu europsku sezonu !
  • Orc123
    5.2k

    Sve si reko frende!
  • Zagi
    5.2k
    Tako možemo i ovaj rok raskinuti.
    Na Dinamovu štetu.
  • Mandelinho
    330


    Ja se sjećam kad je Krznar krenuo sa Menalom protiv Genka ili Rapida pa mu je ovaj isporučio golom. Uvijek je slovio kao neki talent ali već godinama ništa nije pokazao, i isto tako se sjećam kup utakmice sa RNK Splitom gdje se tri puta zabio kao sivonja u njihovog golmana, jednog je cak i ozlijedio :grin: pa kad je usao drugi golman i u njega se zabio
  • Noel
    4k
    Jel bude neki Bočkaj za Badnjak pod bor sletil?
  • plavac173
    2.6k
    Menalo je od prije bio tu, Kulenovic je dosao poslijednji dan prijelaznog roka jer je propao transfer onog (zaboravio sam sad ime) i nije bilo rijesenja a treba nam neki napadac, jesi ti dovoljno sposoban pa da u 12 sati dogovoris transfer za poziciju koja ti treba ili? Sosa je doveden iz Serie A i ocito ne trenira dobro da bi bio u zapisniku uopce a Halilovic je igrao par utakmkca i u pocetku bio solidan, a i umjesto koga bi uopce igrao. A nisi spomenuo Kaneka ha haha. I taj prijelazni rok nam nije gorio pod nogam, jos smo glatko i osvojili sueprkup, dok ovaj nam gori pod nogam i ici ce na sve ili nista, naravno ne ocekuj Haalanda i Mbappea vec ono u dometima Dinama
  • Ban
    698
    Već rekoh da ne dijelim entuzijazam oko Brekala. Ne vjerujem ni da je Benković stoper za DInamo. Možda bi pomogao izgurati ovu sezonu, ali je općenito prespor.
  • Facke
    2k
    Ja stvarne neke ljude tu nemrem razmeti. Kad se spominjal Hoxha "nije on za Dinamo, ne valja." A sad kad se spominje Brekalo dokazav igrac lige petice "nije on dober , nije za Dinamo, nebu grizel, nema zara, nisam optimist'. Pa el ste vi normalni? Onda koga da mi kupime ili dopeljame? Niste mi jasni. Brekalo je odlicen. Jedine ga je njeguv Bara sjebo kaj je opce napustil Wolsfburg. Tam je bil odlicen. Imel je super prvu sezonu pod Juricem v Italije. Jedine kaj Torino nije imel neka financijska sredstva da ga v one vreme kupiju. Al igrac s negde 170 utakmica v lige petice nije pojacanje za nas. Da da. Ja da morem bi ga v tacka dopeljal.
  • Brusa
    765
    Kažu sportske da ako dođe Brekalo, Hoxa ne dolazi. :pray:
  • Ban
    698

    Mnogi misle da će sa Brekalom dobiti ne znam kakvo krilo, ali Brekalo je samo mnogo lošija verzija Ivanušeca. U ligama petice ima hrpa igrača koji nisu dovoljno dobri za Dinamo, ljudi precjenjuju prosječnog igrača tih liga.
  • Brusa
    765
    Mislim je trenutno jednino bitno pitanje jel bolji od Hoxe...
  • Ban
    698

    Kao netko tko ne želi Hoxhu, radije bih uzeo Hoxhu. Ovisi i kakvog beka gledaju. Ako je linijski bek onda bi Brekalov profil bio poželjniji.
  • plavac173
    2.6k
    Da to ako je "linijski" dok je Hoxha odlican u obrani
  • Facke
    2k
    Ma onda bole da nikoga ni ne kupime. Po sakumu igracu se sere. Strasne.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.