• Patak
    2.2k
    Šotiček i Krivak, dečki iz Lokomotive. Uskoro će i Lokomotiva ostati bez igrača za Dinamo.
  • Peškaman
    2.6k
    Opet je to sve ekstra za budućnost,za dvije tri sezone i neka ih dovedu i nek ostave na posudbi.
    Ali nama trebaju pojačanja za ovu sezonu!
  • Facke
    2k
    Oni su za buducnost. Nama sad trebaju gotovi igraci.
  • CastAway1986
    853
    U Celticu je Benkovic bio odlican do te mjere da su ga htjeli otkupiti odmah al naravno bio je preskup , poslije je stigla ozlijeda pa je jedino u Cvajti nesto odigrao ali dosta dobro..Da se mene pita uzeo bi i njega i Brekala na posudbu s pravom otkupa jer je to ocito model koji trenutno Dinamo najvise koristi
    Inače i Šotiček i Krivak su talentirani ali trenutno nepotrebni! Očito dnovinari moraju svaki dan izbaciti par novih imena vezanih za Dinamo
  • marcio amoroso
    32.5k
    Benković neće doći, ali ako ga dovedemo bit će sedmi stoper.Slavonski interpunkcijski znak

    Pasti će kiša, a ako ne padne nećemo pokisnuti.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Ljudi da li ja stvarno ovdje čitam upitnike u vezi Big Bena, on je svemirski brod za sve koje imamo. I Dinamovac do kostiju. Najbolje pojačanje bi nam bio bez daljnjeg. Oni Teo, perkovic, dinamita obrana. Peric rotacija i odjednom obrana strava. Ako je istina mislim da bi bio pravi potez
  • Bosskovitz
    7.5k
    Gledam sad za malog Klapiju iz Kustošije, pod pretpostavkom da je ovo istina:

    “ Pratio ga je Dinamo, koji ga je prošle zime doveo iz New York City FC-ja, ali se nećkao oko potpisivanja profesionalnog ugovora. Onda se u priču ubacio Andy Bara”

    Onda je ovo baš propust. Ne mislim konkretno samo zbog njega, nego generalno ne znam vara li me dojam ili klinci vise ne biraju Dinamo kao kaj su birali prije? Salzburg itekako vreba nad “nasim” bazenom vec neko vrijeme, Bara od kad je kupio Kustošiju ozbiljno igra, plus igraci koji su nasi ali su dosli do nas okolnim putevima. Jasno mi je da Bara moze ponuditi udjele u transferima obitelji i sve ostale peripetije, ali novi sportski direktor - jednog dana kad ga dobijemo - morat ce se ozbiljno pozabaviti i ovom temom.
  • Olmic
    2.7k
    stari moj ovo je cisto pranje love od strane Bare. Kakav Klapija
  • Rex Ramae
    2.5k
    Luka Menalo vjerojatno ide u Sarajevo. Ako će već nazad u BiH više sam volio da ode u Zrinju, mislim da je ipak klasa za njihovu ligu.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ben mi jučer rekao da su to samo medijska nagađanja, da Hrvatski mediji samo prepisuju od Turskih i da on osobno ništa nezna o odlasku iz Trabzonspora na Zimu.
  • Mihaljević
    8.2k
    Ben mi jučer rekao da su to samo medijska nagađanjaZGBhoy

    Čudo Božije.
  • Maki2
    454
    Daje Sarajevo sad dosta bolje ugovore od Zrinjskog.
  • Tongo Doumbia
    2.4k
    da, 20 tisuća eura mjesečno bez problema istresu, provjereno.
  • sanjinlego
    1.9k
    Menalo ako hoće da dotakne dno nek potpiše za Sarajevo. Tamo još uvijek mahala vlada, a imaju istok i pravo fine navijače, lijepo će se provest!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.