• striko
    1.2k

    Neka nas dovuku do naslova ove sezone i Nepalci ako treba.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Tak i ja nekak mislim. Ne znam kaj su se svi uspalili na Japance zbog Kaneka, pa da toliko valjaju vjerojatno bi ih svaki europski klub imao, da se razumijemo Japanaca ima preko 100 milijuna.

    Eto svi navode taj Celtic, pa oni su zavrsili zadnji u skupini a imaju vecu budzet od Dinama. Skupina im je bila poprilicno kompetitivna.

    Jos na to sve treba nadodat fazu prilagodbe japanskih igraca za koju mi nemamo vremena.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Eto svi navode taj Celtic, pa oni su zavrsili zadnji u skupini a imaju vecu budzet od Dinama. Skupina im je bila poprilicno kompetitivna.NitkoBitan

    Imali su strašnih problema s ozljedama ove godine.
  • Petar86
    591
    Ma nista to meni nema smisla. Zivkovica nebi vraca nema sanse ima 19.god, mogucnost da ude u 1. ekipu bez djecijih bolesti je ravna 0 (useri 1 utakmicu, klupa do kraja sezone nema napretka). Nevistic sigurno moze biti 1. golman do kraja sezone u HNL-u. Perkovica na livog stopera, a bocnog ili dovedi jakog koji valja ili uigraj Mykhu za ovu sezonu. Eto Hodza na krilo. Nikad sva jaja u jednu kosaru, a upravo to nasi rade sad. Dovode s brda s dola, gube identitet, trose perspektivne mlade i trose pare koje ionako nemaju.
  • Peškaman
    2.6k
    Kao što sam sinoć napisao,svi su izasli.
    102/102
    Momci dobrodošli kući!
  • Crusades1986
    9.8k
    Ako ništa drugo, bar će za Božić svi biti kod kuće sa svojima. Hvala Bogu!
  • Jurki
    8.7k
    Fala Bogu nek je i ta muka konacno zavrsila.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Nadam se da im nasa policija (drzava) nece stavit zabrane za Dinamove i utakmice reprezentacije. Kao da nije bilo dovoljno sto su bez dokaza camili 4 mjeseca u grckim kazamatima.
  • Papastrumf
    9.8k

    Znaš što kažu za nadu?
    Već ih je dio dobio zabrane. Neki čak prije nego što su sletjeli u HR.
  • Paggini
    6.9k
    Braćo, dobrodošli nazad!
  • masacusec
    3.1k
    muka konacno zavrsila.Jurki

    Ta će muka još potrajati...
  • NitkoBitan
    12.3k
    Na temelju cega su donesene takve odluke? Zahtjeva grckog suda ili svojevoljno od hrvatske policije?
  • boem
    309
    A to je vjerojatno bilo potaknuto medijskim pritiskom...
  • Ludovic IX
    5.5k
    sudjelovali su u neredima.

    dal mup može stavit zabranu na osnovu prekršaja u drugoj drzavi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.