• BBB Sibenik
    4k
    Taj Šarlija spada u skupinu ljudi zajedno sa Sahitijem, Livajom, a pomalo i Uremovićem koje bih volio sresti negdje, lagano ih vrijeđati do razine da me napadnu, pa da imam opravdan razlog zašto ga udaram.Rakovica1986

    Ne znam za vas al meni svak koji navuče taj dres, odjednom postane deset put iritantniji i gluplji. Faca odjednom poprimi teleći izgled kod njih.
  • bluelions
    250

    Slažem se 100%, isto sam konstatirao
  • DrawTube
    3k
    Zato mi je užasna pomisao na Perišića u njihovom dresu. Meni simpa igrač, nikad nije imao neke izjave a siguran sam da bi se većini kolektivno zgadio nakon 3 mjeseca boravka dolje , sigurno bi bila neka skandalozna izjava ili video iz svlačionice, bez obzira na to što se Perija čini dosta odmjeren
  • Patak
    2.2k
    Da, to sam i ja već napisao da ne bi volio da Perišić ode dole. Meni jedan od najdražih igrača u reprezentaciji, nadam se da će tako i ostati. Iako, volio bi provjeriti onu teoriju po kojoj inkubacija tovartitisa dolje traje par tjedana na jednom pristojnom i odmjerenom igraču
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ne znam što se zamarate s time što je neki igrač Hajduka rekao ili nije. Koga briga što o regularnosti prvenstva misli Šarlija? Realno i pošteno, ove odgode bi se trebale nadoknaditi što prije a termina je bilo. Neka i dalje bude odgoda ali neka se ne zloupotrebljavaju.The Undertaker

    Istina je da Šarlija sere i da su to tipični izgovori debelo unaprijed ak ne osvoje titulu i mantra ili Hajduk pobjeđuje ili ih se krade, al je istina i što Undertaker kaže. Sljedeće godine lijepo bez odgoda pa se nitko neće buniti, zapravo tovari će se buniti ak će im trebati, to je ziher.
  • ksapi
    2.2k
    Meni je samo nevjerojatno da su oni opet nesto nasli srat, iako su uzeli pozitivan rezultat za njih. Kaj bi bilo da su izgubili? Najgori navijaci na svijetu, poremeceni i bolesni ljudi
  • Mihaljević
    8.1k
    GB3qEB8XUAARhPy?format=png&name=900x900
    Theo odškolovao dva najbolja stopera svijeta, sada ide i po trećeg.
    Čavla novi Livi.
    Japanske mašine na svakom dijelu igrališta.
    Lagano doziranje minutaže Mišiću i Riletu jer više nisu stari.
    Idemo po LP 2024/25
    Gospon Dabo, dajte nam Japance, jebo ove naše.
  • Krizy
    36.3k
    Pet promjena u prvih 11 apsolutno nema smisla, igra bi sigurno štekala.
    Pa i Kaneku je trebalo vremena da se uigra, a s pet novih u prvih 11 bi gubili bodove dok se uigraju, što si ne možemo dopustiti.
  • Droljo
    5.1k
    Pa imaju pripreme za uigravanje. Nek oderu 5-6 pripremnih...
  • Mihaljević
    8.1k
    Pa dobro onda ne treba nikog dovodit , nastaviti gurat Vidovića na krilo, trpat Rileta na beka koji očigledno to više ne može, Kuleta u 80 itd, itd... Oni i kad se u igraju, ne valjaju.
  • Krizy
    36.3k
    Imali smo prilike vidjeti da to ne funkcionira samo tako.
    Uostalom pola imena su patke.
    Doveli smo 9 od 109 spomenutih ove godine.
    Ne vjerujem da ćemo dovesti pet novih u ovome prijelaznom roku, ali super ako se varam.


    Nemoj mi umetati nešto što nisam napisao.
    Volio bih ja da dovedemo pet novih, samo mislim da nije realno. Ali opet, super ako se varam :)
  • maksimirski istok
    183
    Perković je jako dobar defenzivno ali po meni iskljucivo stoper, ne možemo se dovest u situaciju da nam bek igra samo obranu
  • BornaPŽ1986
    1k
    Perković je jako dobar defenzivno ali po meni iskljucivo stoper, ne možemo se dovest u situaciju da nam bek igra samo obranumaksimirski istok

    Dobra stvar s druge strane opet sto je igrao i beka u Istri i kod nas pa znas da mozes racunati na njega. Nadam se da ce izbalansirati nekako toliki broj igraca u obrani ako se vrati Zivkovic i tog beka.
  • Petar86
    591
    Kakvi japanci, oke 1-2 ali da u Europi kolijevki nogometa japanci izvlace Dinamo i prave od njega crnu minu u Kl knock-out fazi kako ne
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.