• Georg Koch
    3.8k
    na zahtjev koga je odgodjen derbi te sezone i zasto.
  • marcio amoroso
    33.1k

    Odgođen je zbog europskih utakmica. Pretpostavljam na zahtjev Dinama ili ga je možda HNS odgodio.

    Poanta je u tome da je Kalinić došao u zimskom prijelaznom roku i zabio gol na proljeće u odgođenom derbiju koji se trebao igrati na jesen. Tada nitko nije povlačio pitanje regularnosti.

    Također je problem u tome da prvenstvo neregularnim proglasi igrač Hajduka Šarlija, a ne neki jazavac na internetu. Sada doslovno kompletan hajdučki navijački puk prvenstvo smatra neregularnim jer će za Dinamo u odgođenim utakmicama na proljeće igrati neki novi igrači.

    Kalinića se nitko ne sjeća. To je problem.
  • Facke
    2.2k
    Evo Bayern Munchen odgodenu utakmicu tek igra iduce godine jos se ni nezna kad. Bundesliga je neregularna. :lol:
  • Infinity
    15.3k
    Ma sve dok je Hajduk prvi, prvenstvo je neregularno sto se mene tice. To je njihova spika kad smo mi prvi, pa sad i ja njima prodajem pricu i prosipam gluposti da je lako igrati kad su Dinamu odgodjene utakmice i ne osjecaju pritisak zbog velike bodovne razlike, jer bi u suprotnom pukli i bili treci do sad. Tko ih jebe. S mitomanima samo mitomanija.
  • The Undertaker
    4.3k
    Ne znam što se zamarate s time što je neki igrač Hajduka rekao ili nije. Koga briga što o regularnosti prvenstva misli Šarlija? Realno i pošteno, ove odgode bi se trebale nadoknaditi što prije a termina je bilo. Neka i dalje bude odgoda ali neka se ne zloupotrebljavaju.
    By the way, imam dojam da smo ih mogli i pametnije iskoristiti.
  • Droljo
    5.5k
    Te brije sa ne regularnim prvenstvom bi ja u začetku sasjekao! Bum 5 utakmica kazne za takve izjave. Isto i za sudce kad komentiraju igrači ili treneri. Nemože i točka! Nešto se oko sudaca i probalo prije al vidim da se to ne poštiva više. Svi deru po svemu
  • Oluja
    3.7k
    Mene zanima hoce li prvenstvo odjednom postati regularno ako ga ne da Boze oni osvoje ili ce tad biti da su osvojili unatoc neregularnom navlacenju za Dinamo.
  • jedan u nizu
    6.4k
    Boban je u zadnjem intervjuu izjavio da je vjerovatno sljedeca stvar koja ce se uvesti to da samo kapetani smiju prigovoriti sudcu. Sto mi je genijalno. Nema pritisaka cijele mocadi, nema zajebavanja, tko prigovori a nije kapetan zuti karton (nadam se).
  • marcio amoroso
    33.1k

    Zamaramo se jer tu izjavu prihvati kao što sam naveo kompletan njihov navijački puk plus brdo neutralnih.

    Ne očekujem da Dinamo kao klub reagira na ovako nešto, ali mi kao Fan stranica možemo napisati story na instagramu i podsjetiti na Kalinića. Ne vidim ništa loše u tome.

    Edit: evo sad i Toplak pametuje o odgodama i naravno da svi spominju neregularnost i da će Dinamo na proljeće igrati pojačan. To što smo mi u to vrijeme imali Ivanušeca i Šutala ljudi ne vide i ne znaju.
  • Petar86
    611
    to zapravo i jest nepisano pravilo, najjaci europski suci i razgovaraju samo s kapetanima.Samo ovaj put ce ocito bit na papiru da se moze kazniti


    Boban je u zadnjem intervjuu izjavio da je vjerovatno sljedeca stvar koja ce se uvesti to da samo kapetani smiju prigovoriti sudcujedan u nizu
  • Infinity
    15.3k
    Boban je u zadnjem intervjuu izjavio da je vjerovatno sljedeca stvar koja ce se uvesti to da samo kapetani smiju prigovoriti sudcu. Sto mi je genijalno. Nema pritisaka cijele mocadi, nema zajebavanja, tko prigovori a nije kapetan zuti karton (nadam se).jedan u nizu

    Mene toliko nervira kad vidim rulju koja ide prema sucu. Dijelio bih kartone za svaki korak ili rijec prema meni. Brzo bi se naviknuli da moraju sutiti ili bi ja bio bivsi.

    To je stvar koja se moze promijeniti vrlo lako, a donijela bi pozitivan pomak. Suci bi sudili s manje pritiska, a i ustedili bi par dragocjenih sekundi.
  • Juznjak
    3.1k
    da će Dinamo na proljeće igrati pojačanmarcio amoroso

    Meni se čini da samo Dinamo ima zimski prijelazni rok. Nitko drugi se ne može pojačat osim Dinama. Bar tako ispada po svačijim izjavama.
    Općenito, ta Šarlijina izjava znači samo da su se usrali i da kreću alibiji ako već nakon dva kola drugog dijela prvenstva Dinamo bude u prednosti.
  • Pop corn
    5.5k
    Čovjek je došao iz Panathinaikosa koji sudjeluje u prvenstvu koje je baš svake godine na rubu regularnosti (najblaže rečeno) i izvali ovo i svi zagrizu udicu i pričaju o tome stvarajući neki mit koji bi mogao kasnije biti alibi ako eto opet malo zafali do titule koja se tako željno čeka, ali ne dolazi jer su svi drugi krivi. Čemu to?

    Pa gledajmo svoj klub, kako da postane bolji i ne zamarajmo se drugima, a pogotovo ne rivalima koji žele takve reakcije. Pogotovo on sam koji je odraz pravog populističkog Podravca
  • BigZ
    393
    Prvenstvo je neregularno jer je Sarlija neandertalac.. vratimo nogomet homo sapiensima!
  • San Lorenzo
    12.1k
    Karoglan je u 3. kolu vodio Istru u porazu od Rijeke, te hajduk u pobjedi protiv Osijeka, kako je moguće da jedna osoba vodi dva različita kluba u istom kolu, šta kaže Šarlijina mala skala neregularnosti o toj situaciji?
    Ako je Šarlija zagovaratelj da se odgođene utakmice igraju s originalnim rosterima, shvaća li Šarlija da bi u tom slučaju nama na golu bio Livaković, u obrani Josip Šutalo, a na lijevom krilu Ivanušec?
    Mislim, na tom siročeku se vidi da mu između ušiju stanuju samo kućni pauci, ali ipak i od takve osobe inače očekuješ minimum koherentnosti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.