• CastAway1986
    932
    Index piše da se u Dinamu uopće ne razmatra japanac Hashioka..

    "Danas se pojavila informacija da Dinamo želi još jednog Japanca, Daikija Hashioku, iz Sint-Truidena. Fabrizio Romano objavio je da je hrvatski prvak zainteresiran za desnog beka, ali Dinamo uopće nije u kontaktu s Belgijcima niti je Hashiokino ime spomenuto u nekakvim raspravama"
  • Ivdzo11
    3.2k
    iznenadio bih se da razmisljamo o njemu :sweat:
  • Markelo
    2.5k
    Golman mi je zadnja pozicija koju bi rješavao u ovome prijelaznom roku. Drži lovu za kritičnije pozicije
  • Facke
    2.4k


    Bas Index zna. Taj slajm od portala.
  • BBB Sibenik
    4.1k
    koja je fora ovaj meme bas sa Donom Vekic hahah
  • Jurki
    9.4k
    jedan novinar imbexa se istovario po svojem kolegi iz iste redakcije koji je samo par sati ranije objavio clanak da se razmislja o Japancu.
    Jebote za kaj oni dobe placu da prepisuju sa tvitera i foruma.
    Niti se ne potrude istraziti malo dal ima opce kakve istine u tome svemu.
  • Mali dioničar
    14.9k
    koja je fora ovaj meme bas sa Donom Vekic hahahBBB Sibenik

    hkwcwc7y9orvfucc.jpeg

    4o4uylwzqb76tig9.jpeg
  • Krizy
    38.2k
    Kad smo kod toga:
    w9bo5pvei8uqiyw9.jpg
  • Lynx17
    2.7k



    Kaneko je nas prijatelj jos od 2021. :strong:


    kaneko-plavi-prijatelj1.jpg
  • Facke
    2.4k
    Drugi da i jos nis sluzbenoga...koj me do zajnuga dana cekali?
  • Ban
    698
    Jel itko pratio Mitaja, albanski reprezentativac i lijevi bek Lokomotiv Moskve, dvadeset godina ?Tongo Doumbia

    Ja aktivno pratim RPL, Mitaj za njih igra zadnjeg veznog u duplom pivotu. Kao bek ne bi bio dovoljno ofenzivan za nas. U Rusiji ima jako puno kvalitetnih igrača, kada smo se već dotakli te lige.
  • Ivan0302
    276
    U kakvoj je formi napadač koji je trebao doći u ljetnom prijelaznom roku iz maccabija iz haife pa nisu imali zamjene za njega? Pa je Dinamo umjesto njega vratio Kulenovića. Mislim da bih profil takvog igrača bio top da npr petko ide na polušpicu pogotovo kad Baturina nije u formi.
  • Mr Anderson
    5.8k
    Nadam se da ne misle dati toliko para za Grbića. Uopće ne brani ili jako malo. Treba od početka priprema forsirati Nevistića i vjerovati u njega.
  • Crni86
    1.3k
    Ko god je ocekivao neke potvrde transfera sada prije sluzbenog pocetka roka se moze sa tim pozdraviti. Potecijalno nesto nesluzbeno ce se nabost ako neki igrac dode potpisat ugovor ili na ljecnicki pa ga se uhvati. Inace ce se sve objavit pocetkom godine. Tako je bilo i ljeto kad su dolazili drmic i ljubicic koji su odavno bili dogovoreni i sluzbena objava je bila pri otvaranju prijelaznog roka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions