• Eduardo
    16.8k
    3 pobjede i 3 poraza naših mladića nakon 6 odigranih kola. Biti će teško nadmašiti prošlosezonski uspjeh.

• 000
    941
    Varaždin je u proteklih pet kola osvojio samo četiri boda, a kiks protiv Zadra pred 1500 gledatelja presudio je Mumlek kojeg će zamijeniti Karačić

Varaždin je jučerašnjem derbiju Druge HNL pred čak 1500 gledatelja odigrao 2:2 protiv Zadra, a iako je tim rezultatom ostao prvi na tablici, otkaz je dobio trener Miljenko Mumlek!

Zadrani su na poluvremenu vodili s 2:0 golovima Repića i Blaževića, a bod domaćinu donijeli su Benko u 48. i Glavica u 51. minuti, pri čemu je bivši napadač Rijeke dobio drugi žuti karton neposredno nakon postizanja gola, u 49. minuti.

Varaždin je u proteklih pet kola osvojio samo četiri boda (pobjeda, remi i tri poraza), a gubitak dva boda na domaćem terenu protiv Zadra bio je kap koja je prelila čašu i presudila klupskoj legendi Miljenku Mumleku.

Klupu varaždinaca preuzet će iskusan hrvatski trener Branko Karačić. Napomenimo kako je tijekom tjedna klub raskinuo ugovor s Josipom Brezovcem koji je ljetos stigao kao veliko pojačanje.

Znaci drugoligaski Varazdin u krizi u prati 500-600 gledatelja vise nego sto je bilo u Kranjci i Zapresicu zajedno. A gostovali su Osijek i Rijeka.
  • Eduardo
    16.8k
    Zašto razlaz s Brezovcem?
  • 000
    941
    Popularni 'Breza' ove sezone nije se nametnuo u momčadi Miljenka Mumleka te su klub i igrač koji je prije Varaždina igrao za moldavski Sheriff, Rijeku, talijansku Speziju, Dinamo, Slaven Belupo, Belišće i Varteks, sporazumno raskinuli ugovor.
    16.8k
    Komentator ga dosta hvali i kaže da strašno napreduje te se zbog takvih stvari voli 2.HNL jer možeš pratiti razvoj tako mladih igrača.

Šibenik dosta bolji. Mogao je Bulat upisati još jedan gol.
  • LovroZG
    1.3k
    Ovaj Bulat u zadnja 2-3 tjedna dosta zabio i asistiro. A do tekme s Hajdukom 2 nije imo seniorskog gola u karijeri. Zanimljiv igrač.
  • deda
    26.3k
    2-0 Šibenik
  • 000
    941

Za mene je druga ekipa Dinama daleko najvece iznenadjenje lige. Mislio sam da ce mozda biti tek oko sredine tablice, a oni i dalje na vrhu.
  • Eduardo
    16.8k
    Za mene isto, dok je razvikani Varaždin baš suprotno.
  • weasley
    27
    da, Varaždin ispod očekivanja, ali sad kad pogledamo tablicu u borbi za 1. HNL samo je Šibenik ispred njih

meni je i Osijek ugodno iznenađenje
  • deda
    26.3k
    Znači Šibenik i Varaždin. Da li uopće postoji netko tko bi se mogao ugurat u top 5, možda Zadar.
  • Mr Anderson
    4.9k
    Varaždin je ostao bez nekih bitnih igrača, izgleda da ni atmosfera nije bajna. Novi trener, a rezultati još gori.
  • Eduardo
    16.8k
    ali sad kad pogledamo tablicu u borbi za 1. HNL samo je Šibenik ispred njihweasley

Tako ispada, ali 5 poraza u 12 utakmica i gol razlika u minusu je sigurno nešto što nitko nije očekivao, a oni ponajmanje sigurno.