• Dragon1Warrior123
    2.8k
    doslovno ih sve manje i manje želim u prvoj ligi, ne treba nam još jedan Hajduk...
  • deda
    27.4k
    Ma Šibenik je dekintiran i u banani očigledno, a ovi neprestano trube da se njih gura. Katastrofa. Ako je ijedan klub zadnjih 5 godina bio guran od HNS-a to su oni - Varaždinci. Sram ih može biti.
  • Bosna86
    11.5k
    Uvijek imas opciju da ce gnk dati 5 mil kuna za Buluta i imaju jednogodisnji budzet
  • deda
    27.4k
    To sam i ja rekao neki dan. No, s druge strane je pitanje duga, ako su dužni 5 onda imaju ravno 0 za sljedeću sezonu.
  • LovroZG
    1.3k
    “Imamo dva kluba koji su ozbiljni kandidati za prvu ligu, ne bi škodilo da se prva liga proširi na 12 klubova i oba ta kluba bi imala puno više gledatelja od nekih postojećih prvoligaša. ”

    Ja bi novinarima oduzimo akreditacije za ovakve gluposti. Jebeš kvalitetu, on bi radije neku kvantitetu jer se dva kluba “bore” za 1.HNL.
  • xavier
    11.1k
    Najbolje da svake godine, tamo negdje nakon što završi sezona, sjednu zajedno svi klubovi koji imaju želju igrati prvu, drugu ili treću ligu i dogovore se kako ćemo i što ćemo...pa da tek onda saznamo hoćemo li imati ligu 10, 12, 13, 16 ili možda 21 :joke:
  • deda
    27.4k
    :up:

    Ja bi napravio prvu ligu od 1000 klubova, lijepo 1998 kola, prvenstvo traje 50 godina. Nema uzrujavanja, nema stresa, samo talent, mladost i uživanje pred prosječnih 17 gledatelja.
  • 000
    941
    Kad se sjetim da su jos 97/98. predlagali cak i ligu 8....
  • xavier
    11.1k


    Liga 10 u ovom formatu je po meni stvarno optimalno rješenje iz razloga što volim te "čiste" sustave. Znači bez nekakvih dijeljenja na skupine, prenošenja samo dijela bodova i sličnih stvari.

    Druga je stvar što je razlika u kvaliteti takva kakva je pa se ljudima to čini dosadno. No zamislite ovu ligu s jakim Hajdukom plus dobrima Osijekom i Rijekom...
  • BluePhone67
    3.1k
    Druga je stvar što je razlika u kvaliteti takva kakva je pa se ljudima to čini dosadno. No zamislite ovu ligu s jakim Hajdukom plus dobrima Osijekom i Rijekom...xavier

    Ili ligu bez Dinama da ovi ostalu budu kakti jaki i mocni, plus Gorica, Loksa, Slaven .. Napeta liga bi bila :gasp:
  • deda
    27.4k
    Trebamo mi istupit što vam ja govorim već godinama
  • deda
    27.4k
    Mario Carević novi trener Hr. Dragovoljca :razz:
  • Sjena
    36
    Nisu sveci ni u Šibeniku, samo pogledajte kakvi im se penali sude. Medalja ima dvije strane. :wink:
  • deda
    27.4k
    Naravno, ali koliko ja pratim kod njih situaciju stječe se dojam da uopće ne žele u prvu ligu.
  • xavier
    11.1k
    To je napisao onaj na forumu...ne znam tko nas gura u prvu ligu, ali znam da nas uprava gura u suprotnom smjeru :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.