• weasley
    27
    Istina, ima tu dosta problema

    1) Trener - Mumlek nije bio taj kalibar, na temelju imena došao na to mjesto, trebali su Kovačevića ostaviti
    2) Kadar - doveli nekadašnje odlične igrače (svi redom ofenzivci) koji su danas već u godinama, a mladi su im nužno zlo (krpaju se posudbama)
    3) Obrana - propusna ko cjedilo, samo Međimurje i Zadar primili više golova, nedopustivo za klub koji cilja na 1. ligu

    Simpatično, slučajno ispada kratica TKO - technical knock-out :)

    Varaždin nema budućnost, isti ljudi se vrte oko kluba, na razne načine žele izvući lovu, a oni sami ne bi ništa dali...
  • Maxhelm
    7
    Znači Varaždin prvih šest kola prvi..
    Varaždin drugih šest kola predzadnji..
    Da baš iz krajnosti u krajnost u tak malo vremena... malo čudno..
  • xavier
    11.1k
    Imaju oni ozbiljnih problema s financijama i sad je Čehok došao na "genijalnu" ideju o financiranju gdje bi ih trebao financirati grad Varaždin, ali i sve ostale općine Varaždinske županije.

    Da ne bi bilo zabune, stari Varteks (Varaždin) više ne postoji. Navijači su osnovali navijački Varteks, a nakon toga je osnovan ovaj klub koji dio medija iz nekog razloga poistovjećuje sa starim Varteksom. I sad Čehok priča o nekakvoj podjeli troškova gdje bi grad Varaždin davao polovicu potrebnog novca, a ostale općine županije bi skupile drugu polovicu.

    Bez da uopće ulazim u to zašto bi lokalna uprava financirala klub koji vode više manje isti ljudi koji su upropastili stari Varteks, a ne recimo navijački Varteks, zašto bi to radile ostale općine koje sve imaju domaće klubove koji su stariji od ovog Varaždina.
  • deda
    27.4k
    Ja mislim da je Varaždin tropa ako ne uleti taj neki gradski ili državni novac.
  • Maxhelm
    7
    Nakon Čehoka nisam dalje ni trebao čitat.. Još jedan projekt koji će ostati samo na temelju..
  • weasley
    27
    Nije Čehokova ideja, nego Čačićeva

    Znam, nije neka razlika, ali da ne bude zabune...
  • Eduardo
    17.2k
    2) Kadar - doveli nekadašnje odlične igrače (svi redom ofenzivci) koji su danas već u godinama, a mladi su im nužno zlo (krpaju se posudbama)weasley

    U usporedbi sa Šibenikom koji kostur sačinjava od svojih igrača. Mislim da je komentator u kupu vs Hajduka rekao da u prvih 11 imaju 7 domaćih igrača.

    BTW i ovaj mali crni Ampem je zanimljiv igrač. Navodno su se za njega borili RB Salzbourg i Feyenoord pa je spletom nekih čudnih okolnosti završio u Šibeniku.
  • Eduardo
    17.2k
    Za koga bi voljeli između Šibenika i Varaždina da uđe u HNL? Iako protiv ovakve Istre ni drogoplasirani neće biti bez šanse.
  • deda
    27.4k
    Uvijek za Drugo lice Dalmacije
  • Infinity
    15.2k
    Volio bih ja da udju i Sibenik i Varazdin. U svakom slucaju ce biti osvjezenje. Nadam se da ce ih i domaca publika podrzati.
  • LovroZG
    1.3k
    Nek uđe onaj klub koji može financijski izdržat prvoligašku sezonu. Ako takav postoji trenutno u drugoj ligi.
  • deda
    27.4k
    Ako Šibeniku damo 3-4 miljuna kuna za Bulata možda će im biti dosta.
  • BluePhone67
    3.1k
    Ako Šibeniku damo 3-4 miljuna kuna za Bulata možda će im biti dosta.deda

    I posaljemo na posudbu 3 igraca na nas trosak :gasp:
  • deda
    27.4k
    Bojim se da uskoro nitko iz druge lige neće ni moći u prvu ligu bez takvih dilova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.