• plavac173
    2.6k
    Kakvo je stanje na tp jel zna tko? Na webu isti sektori ostali dostupni od jutros, ili oni ne refreshaju ili ne znam
  • dsa97
    5
    Da li ce bar biti karata kod preprodavaca, tek sutra dolatim u zg.

    Ako ne uspijem kupiti kartu, mozete li mi preporuciti neki pub u kojem bih mogao gledati tekmu a da osjetim bar malo domace purgerske atmosfere?
  • Schpatz
    361


    Hahaha, nekak me ne iznenaduje. Mediji nisu kao prvo ocekivali ovakvu odluku Dinama pa im se izgubila mogucnost svrsavanja kak su hajdukovi navijaci pokupovali karte za zapad.
    Sad vidjeli navalu, ali opet se na neki nacin presucuje ili se ne dodaje takva vaznost guzvi pred Maksimirom kao pred poljudom jer, eto, ne radi se o hajduku. I sad se nadaju da ce se pustit u slobodnu prodaju jer, pazi, kak Dinamo moze prakticki rasprodat stadion clanovima jer to u HR moze iskljucivo hajduk. I onda hajduk gubi tu na posebnosti a to neki novinari / mediji ne bi mogli progutat da je Dinamo puno veci klub od ove stockarske udruge s juga na koju vecina medija vec par godina ozbiljno svrsava.

    I kad ce Dinamo rasprodat Maksimir danas / sutra sigurno se nece tak svrsavat po novinarima kao kad hajduk rasproda svoj stadion clanovima… Jednostavno ili to citat i imat zeludac i ne zivcirat se ili kaj bi ja preporucio- ignorirat tu gamad novinarsku.

    A sutra… Sutra ce Zagreb stocarima s juga pokazat kaj je navijanje i kaj je atmosfera.

    Ajmo PLAVI!!!!
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ostat ce karata bez brige, makar za sjever gore.

    Ako imate clansku a nikom niste uzeli kartu ponesite sutra svejedno i clansku sa sobom na utakmicu, bit ce dosta ljudi ispred karatane koji ce trazit clana.
  • Dalmatinec
    584
    Korteo iz centra?
  • dsa97
    5

    Ok, ja se iskreno nadam da cemo uspjeti doci ro karte jer u zg dolazimo bas zbog tog a posto smo turisti nismo zeljeli kvariti atmosferu i gurati se medju bbb na sjeveru. Ali ako bude jedina opcija sjever gore mislim da bi nam to jos bolje islo da osjetimo pravu atmosferu iz srca Maksimira.

    Kako god sretno sutra, vidim da ce biti pakleno.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Kakvo je stanje na karatani?
  • NORTE
    9.3k
    Kakvo je stanje na karatani?dinamozivivjecno
    Red je do ulice Svetice.
  • Eduardo
    17.6k
    Ja ne kužim da netko ne može dat 20 € za godišnju članarinu. To je manje od jebenih 2 € mjesečno. To je gajba pive ili 5 kutija cigareta. A vrati ti se višestruko.Mr Anderson

    To je za dijagnozu. Bez uvrede ikome.
  • JJosip
    39
    Red je do ulice Svetice.NORTE

    Mogao bih ja izvisiti za kartu iz pristojnosti. Kolega tek nedavno krenuo za Zagreb. Ako bude odlazilo uzimam online, a oni nek se snalaze kad nisu članovi.
  • Rocky1986
    245
    Krenule su se preprodavati karte na njuškalu.
  • plavac173
    2.6k
    A znas li jel ovi na ulaznice.hr refreshaju rasprodane sektore ili ?
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    ma ovo ce danas sve otic tako da je bolje online uzet
  • 19hrvat86
    24
    možda neki neorganizirani
  • Nino Bule
    11.5k
    Odma zvat ekipu sa njuskala i naci se sa njima porazgovarat
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.