• Mr Anderson
    5.4k

    Mišu, ne histeriziram ja radi tovara na zapadu, lako ja njih riješim. Nemoj glumit moderatora, a tek si došao na forum. Muče me klošari koji su kao navijači Dinama i članovi, a kupuju im karte.
  • bluepower86
    818


    Oprosti necu vise glumit moderatora.
  • Nino Bule
    11.5k
    Zna li se kako stojimo s prodanim kartama za nase dvije tribine ?
  • ema
    5
    Pozdrav ekipa,
    Znate li mozda nekoga tko moze uzeti dvije karte za zapad gore, decko preko kojega sam trebala uzeti je odustao jer mu se nece dati cekati u redu, a ja sam vec krenula iz Varazdina
    (Osobno cu doci i cekati s vama u redu, donesti novac i osobne te preuzeti ulaznice)
  • plavac173
    2.6k
    Ne preostaje ti nis osim pitat nekog u redu, a s obzirom da si pripadnica lijepseg spola vrlo vjerovatno ces i pronac dobrovoljnog kandidata
  • BornaPŽ1986
    1k
    odustao jer mu se nece dati cekati u reduema

    .. sretno s kupovinom
  • Peškaman
    2.6k
    Možda je vrijeme i za organizirano navijanje na obadvije etaže sjevera :)
  • Plavi Orao
    8
    i mene zanima, pokazuje na ulaznice.hr da je ostalo po 4 sektora na zapadu gore i dolje, ali mislim da sporo ažuriraju online
  • Kepec
    4.8k

    Ljudi nisu u stanju dva sektora lijevo i desno od bubnjeva pratiti te iste bubnjeve i razglas, a kamoli da se još gornja tribina uključi.
    Iako bi izgledalo to jako dobro da cijeli sjever navija, i gornji i donji.
  • Peškaman
    2.6k

    Dosta momaka koji inače idu na sjever dolje nije uspjelo uzeti dolje te su uzeli za gore,pa se referiram na to.
    Ovo je više neka moja želja i nostalgija nego realnost :)
  • plavac173
    2.6k
    Boze sta ovaj HRT pise... "Moguce je da ce pustit karte u slobodnu prodaju do nedjelje"
  • Juznjak
    3k
    Dosta momaka koji inače idu na sjever dolje nije uspjelo uzeti dolje te su uzeli za gorePeškaman

    I ja ih znam 10ak. Čekali subotu pa izvisili. Ali stvarno ne razumijem ljude kojima očito znači Dinamo nešto jer ne bi putovali 600km da pogledaju domaću utakmicu, a teško im se učlanit u onako bitnom trenutku za klub i u trenutku kad je to članstvo od pomoći u borbi koja traje toliki niz godina. U isto vrijeme mi je i žao što neću bit s njima, a i nije žao jer se nisu učlanili. Također je par njih poprilično redovito i kad sam ih pitao zašto nemaju godišnju, odgovor je bio da jednostavno zaborave preko ljeta da to trebaju riješit. Nedostaje navijačima Dinama osjećaj neke odgovornosti prema klubu i to treba nekako mijenjati.
  • LaznjakProsineckog
    479
    Znaci grmit ce sutra, jedva cekam, mislim da dugo nije bila atmosfera kakva ce bit sutra! Rasprodat ce se sve ulaznice
  • Boysica
    458
    Jedva cekam efuoriju koja bu sutra zavladala :jak:
    Kad zagrmi sa sjevera
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ja ne kužim da netko ne može dat 20 € za godišnju članarinu. To je manje od jebenih 2 € mjesečno. To je gajba pive ili 5 kutija cigareta. A vrati ti se višestruko.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.