• 000
    941
    pXXiQxC.jpg

    Nakon pobjednickog marsiranja kroz Gradski vrt, i toplo se nadam isto tako uspjesnog pohoda protiv slovackog Spartaka iz Trnave te konacne potvrde prezimljavanja u europskim natjecanjima nakon skoro 50g., plave trupe nakratko migriraju nekoliko tramvajskih stanica zapadnije, u Kranjcevicevu ulicu, u goste kod zahuktale Lokomotive.
    Utakmica u sjeni europskih natjecanja, ali bitna za krojenje HNL tablice, na rasporedu u nedjelju 11.11. u 17:30h. Ulaznice za utakmicu se prodaju po 40 i 60kn.

    Sjever pjeva gradu najljepsu baladu!
    1. Slijedi Zg derbi, koji ce biti ishod? (11 votes)
        Pobjeda Lokosa i kratkotrajna neizvjesnost na vrhu
        18%
        Mrsavi remi
        27%
        Pobjeda Dinama za golemih osam bodova prednosti
        55%
  • BluePhone67
    3k
    Stavio sam u pitalicu ( X ), a nadamo se najboljem

    :nerd:
  • Mr Anderson
    4.9k
    Jel zna netko može li se prek neta kupit karta za Lokomotivu?
  • deda
    26.3k
    Ne koliko ja znam. Ali godišnja za Lokose je 100 kn. A dnevne za nas 60kn na zapadu. :cool:
  • Mr Anderson
    4.9k
    100 kn godišnja? Hahaha...nemoj zezat, pa da odèm samo na dvije protiv Dinama, isplati mise.
  • deda
    26.3k
    Ali imaš godišnju za Lokose pa buš sumnjiv :razz:
  • Mr Anderson
    4.9k
    Uvijek se mogu izvući na to da sam nekad bio njihov igrač.
  • Infinity
    14.9k
    Moram nesto podijeliti. Sinoc su svima glave bile u tom proljecu i pobjedi nad Spartakom. I meni isto, al izgleda da je negdje u podsvijesti bila Lokomotiva. Imao sam san. Sanjam da igraju Dinamo i Lokosi na Maksimiru. Ja sjedim u VIP lozi, a cijeli zapad pun ultrasa Lokomotive. Na nekoj kutiji stoji Nikola Pokrivac, onako izdignut iznad svih, obucen u plavi dres Dinama(onaj iz doba Modrica, Mamica, Eduarda, Vukojevica...) i sa zastavom Lokomotive vodi navijanje. Cijeli zapad u transu, a ja se derem da sjednu i spuste zastave, jer ne vidim nista :lol: I to se govno ne ustaje, sjedi zavaljen u lozi kao da mu je posljednje i pokusava nekome nesto dokazati :lol:
  • BluePhone67
    3k
    Nikola Pokrivac je inace Hajdukovac tako da je sve moguce da ce biti za bilo koji drugi klub na svijetu protiv Dinama.
  • deda
    26.3k
    Nemoj zezat to nisam znao.
  • Infinity
    14.9k
    Al bio je u dresu Dinama, to je najjace haha
  • BluePhone67
    3k
    Kao skriveni ubaceni element sigurno
  • Mr Anderson
    4.9k
    Mislim da će u nedjelju biti baš pravi derbi, vjerojatno po prvi put će ići maksimalno i jedni i drugi. Osim ako se ne računaju mečevi iz 50-ih kad je Lokomotiva bila u prvoj Jugo ligi.
  • xavier
    11k
    Mislim da će u nedjelju biti baš pravi derbi, vjerojatno po prvi put će ići maksimalno i jedni i drugi.Mr Anderson

    Teško mi je to zamisliti, ali ajde da i to vidimo :blush:
  • reziser
    5.8k
    Mene uvijek cudi slaba posjecenost u kranjci, ne znam koji je razlog tome
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.