• Infinity
    15.2k
    Vecinu drugog dijela sam prespavao. Legnes pred TV umoran i nema te. Trzao sam se na prilike, brat me povremeno budio, al nisam se nesto nagledao. Kaze da je Lokomotiva bila bolje tako da mogu bit zadovoljan s ovih 1-0. Steta sto Petkovic nije zabio i drugi pokusaj skaricama.

Prvo poluvrijeme je dobro izgledalo, tj. prvih pola sata. Dinamo je dominirao, ali su onda ovi preuzeli igru.

0-1 kod prvog pratitelja s pola ekipe. Nemamo sta prigovarati.

Sad slijedi vise nego zasluzeni odmor i priprema da Rijecanima i Turcima zgadimo nogomet.
  • deda
    27.4k
    Lokomotiva je zasad pružila najveći otpor Dinamu od svih prvoligaša ove sezone.
    6.2k

Moglo bi se reci da je lokomotiva cak u drugom poluvremenu bila i bolja i konkretnija.
  • Eduardo
    17.1k
    JBT kakav gol, ali kakav gol :scream: :starstruck: Insane što kažu na Redditu

Šteta što mu i drugi pokušaj nije završio na isti način.
  • Mali Zeus
    9.2k
    Kakav pogodak Petkovića, divota.

Može se reći da je Dinamo imao i dosta sreće izvući sva 3 boda u ovoj utakmici.
  • BluePhone67
    3.1k
    Može se reći da je Dinamo imao i dosta sreće izvući sva 3 boda u ovoj utakmici.Mali Zeus

Ako uzmemo u obzir konacan rezultat i da je Loksa trebala dobiti penal koji bi "vjerojatno" realizirali i navodno se taj dogadaj dogodilo u 62 minuti, onda ta konstatacija kolega je sasvim tocna jer bi otisli kuci sa 1 bodom.. Nisam gledao utakmicu niti sazetak, pa se na sve ove navode ogradjujem, procitao u SN
  • Mali Zeus
    9.2k
    ja se malo sprdam. Realno, Dinamu je to malo jači trening.
  • Infinity
    15.2k
    Vidim na snetu da je netko pitao da li je stvarno bilo toliko gledatelja na Kranjcevicevoj. Ti si rekao 'bilo, bilo'. Zanima me da li je to neki sarkazam ili je stvarno bilo? Gledao sam utakmicu, ali nije nesto pokazivalo tribine. Imaj na umu da zapad ima cca. 3.670 sjedecih mjesta + VIP loza.

Toliko ljudi tamo na Dinamu nije bilo od 2015. Zelim vjerovati da se ljudi konacno pale i na HNL. Jest Kranjca, al realno to je utakmica kuci, a ako ne kuci onda 'tu preko puta'. Gledam protekle tri sezone u kojima je Dinamo u 12. mjesecu snage odmjeravao redom s Cibalijom, Istrom, Interom, Lokomotivom, Rijekom, Interom i Hajdukom. Prosjek je 3.494 gledatelja po utakmici sto uopce ne bi bilo lose da Hajduk i Rijeka ne cine preko 75% posjete. Na ovim ostalim da tako kazem malim utakmicama je bilo 1.162 u prosjeku. Nije bas neki pokazatelj s obzirom da se radi o tri sezone, tj. o samo pet utakmica, ali sam bacio oko i na par sezona unatrag i situracija je ista, pa cak i gora. Ako na Goricu i Slavena dodje preko 3.000 bit ce to odlicno, cak i preko 2.000 je neki vid napretka. Zadnja utakmica na kojoj je bilo preko 3.000 ljudi u HNL-u u 12. mjesecu, a da protivnici nisu Hajduk, Rijeka i Osijek odigrana je 2007. godine. Od nje je proslo 11 godina. 5.000 ljudi je gledalo spektakularnih 6-3 protiv Zagreba.