• Georg Koch
    3.8k
    ako je tako onda cu imati 2 "viska". Pa ako bas znate nekoga naseg da mu treba, i voljan je pricekati na karatani sa ovom dvojicom u sub.jutro, nek se javi slobodno.
  • Bosna86
    11.6k
    Pa zašto ne uzmeš online kartu sutra na to ime?
  • Georg Koch
    3.8k
    zato jer tako mogu 1, a trebam dati 2.
  • Taćini Serhio
    300


    Ja se apsolutno slažem, i to je žalosno.

    Druga stvar, rekao bih da se ekipa iz ZG i šire okolice na jedan posprdan način odnosi prema ljudima kojima je doći na Maksimir jedan ozbiljan poduhvat. Mislim da je to kontraproduktivno jer mi nismo u poziciji da gledamo tko je pravi navijač, tko je instagram navijač, tko je casual navijač, alealeština i slično... Sramno je da u jednom Zagrebu, milijunskom gradu, na utakmicu dođe 3000 ljudi i tu svaka priča prestaje. Tko je za to odgovoran, kako, zašto i zbog čega - je manje bitno, bitnije je da se to ne produbljuje. A produbljuje se upravo ovim retardiranim narativom u kojem se etiketira ljude.

    Ovu akciju podržavam, sa psihološkog aspekta mislim da neće naškoditi. Pljuvanje i eitketiranje ljudi koji vole Dinamo i žele doći na utakmicu, a nisu se učlanili u klub i slično, to ne podržavam jer mi nismo u poziciji da se dodatno rasipamo.
  • Nino Bule
    11.7k
    Pa ako se nisu uclanili u klub valjda znaju jednu osobu koja je, radi se iz ovoga prica kao da je nemoguce doci do karte.
  • R13S61
    193

    Ovdje se radi o nesposobnim ljudima u klubu koji i kad imaju dobru ideju, realiziraju je na očajan način... Doduše kada znamo tko je u klubu, ništa čudno...

    Ja sam poprilično siguran da oni iz kluba kada su pričali o ovoj odluci uopće nisu bili svjesni da su onemogućili godišnjacima da kupe za druge, nego su jednostavno glupi i nesposobni pa nikome od njih nije ni palo na pamet da postoje ljudi koji su i članovi i imaju godišnje pa po ovome ne mogu za druge kupiti...

    Jedna potencijalno odlična odluka u načinu kupovine karata je izgubila svaki smisao tom glupom odlukom... Stvarno ne vidim logiku da ja kao član i godišnjak ne mogu nikome kupiti kartu, a moja majka koja u životu nije pogledala 2minute utakmice (a naravno da je član) može kupiti ulaznice...
  • dsa97
    5
    Evo ja sam planirao doci turisticki na derbi i rezervisao smjestaj ali vidim da je kupovina moguca samo uz clansku. Ok, razumijem, mozda neki drugi put, pratir cu svakako iz nekog puba a purgerima sretno
  • blackbully
    4.4k


    Napisao je iznad kolega Koch da će imat dvije viška u subotu.
  • Boycie
    511
    isto tak sam siguran da od 30k+ clanova, pola ih je van Zg i okolice. Tak da to nema veze sa prebivalistem.
  • reziser
    6.5k
    da preciziramo:

    online član može kupiti samo 1 kartu -za sebe od sutra do subote

    u subotu od 11 sati , član fizički na ticket pointu može kupiti ukupno 5 ulaznica (1 za sebe +4 koji ne moraju biti članovi i koji naravno ne smiju biti tovari)

    još nekaj nejasno?
  • seljak86
    2.4k
    al ček malo, daj mi objasnite poput idiotu najvećem gdje piše da posjedovatelj godišnje i članske ne može kupiti za ne-članove karte? Što će mene spriječiti u kupnji ako imam člansku?
  • bbblago
    0
    ima li netko 2 ulaznice?
  • Tom Hanks
    2.7k
    Sramno je da u jednom Zagrebu, milijunskom gradu, na utakmicu dođe 3000Taćini Serhio

    Čekaj da ti objasne kako je to pristojna brojka
  • BBBaranja
    2k

    Imam..pitaš za četvrtak jel?
  • R13S61
    193

    Zato što da bi kupio ulaznicu nekome drugome moraš kupiti i sebi... A ti ne možeš kupiti sebi jer imaš godišnju, pa onda ne možeš ni drugima...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.