• Ludovic IX
    5.5k
    A i aek ide na treće mjesto. Taman prilika da nas uefa opet spoji
  • NitkoBitan
    12.2k
    Bas sam malo gledao stanje na tablicama u EL. Olympiacos i Panathinaikos isto imaju dobre sanse zavrsit na 3. mjestu. Bit ce veselo...
  • Do kraja2023
    124
    2.pol moze proc, pise se tri boda. Nikako mi se ne svidja kaj lik ne stavlja igrace na svoje prirodne pozicije. Steta Ristovskog na stoperu.
    Kosovare moramo ozbiljno shvatit da nas opet ne ponize.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Ako maznemo Astanu, gorit će Koprivnica i u ponedjeljak!

    Ako pak maznemo i Slaven!... NEKA DRHTI CIJELA EUROPA!
    dinamo u srcu

    EUROPO PAZI SE!

    Dook na terenu srce ostavljaš...
  • Peškaman
    2.6k
    Plzen vodi,86. minuta što znači da je nama kući protiv Balkanija dovoljno i X odigrati za prolazak.
    Zasto ovo pišem,zato što tri dana kasnije igramo s Hajdukom, odradit koju i rotaciju bi bilo pametno.
  • nemapredaje
    2k


    Pa stalno i radimo rotacije.

    Šalu na stranu - ni jednim potezom se ne smije slati poruka “lako ćemo”.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Trenutno kako stvari stoje postoje jako velike sanse da nas kuglice spoje protiv smradova iz Grcke sa kojima smo ove sezone vec zaigrali, vjerujem da ako bi se ovo dogodilo da bi to bila prekretnica sezone jer sva ta agonija i katastrofalna forma je pocela nakon te dvije utakmice.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Nemoj molim te, najmanje što želim su dva nova poraza od njih.
  • Kepec
    4.7k
    Više mi je drago zbog @Gražvydas Mikulėnas nego zbog Kaneka. Jako dobra partija njega danas.
    Želimo Dinamo iz drugog poluvremena u svakoj tekmi.
    Ne bih htio nikoga danas kritizirati, želim samo pohvaliti Sučića, prvi gol je 80% njegov, ostatak 45 minuta je odigrao odlično.
    Trebalo je bit tu još gol, dva samo da se realizacija poboljša.
    Pobjedit u Koprivnici, pobjedit Rudeš, osigurati proljeće u Europi i razbit tovare na Maksimiru.
    Volim Dinamo, volim Zagreb, život je lijep, četvrtak je još ljepši, ajdeeeeee.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Pobjedit u Koprivnici, pobjedit Rudeš, osigurati proljeće u Europi i razbit tovare na MaksimiruKepec

    Uz sve to do kraja 2023. izglasa se toliko željeni statut, zatvoreni Bojsi izađu iz zatvora, a u 2024. dolaze za europu Ademi, Oršić, Kačavenda,Stojković... u 1/16finalu EKL izvlačimo Spartu Prag, u 1/8 EKL izvlačimo Aek, u 1/4finalu izvlačimo Olympiakos a finale igramo na Aekovom stadionu uz prisustvo navijača.

    E to bi bio pun pogodak!
  • Orc123
    5.1k
    Sve ono sto je Viktorija napravila u skupini smo trebali napraviti mi ali sad je bitno da izborimo to proljece. Da se na zimu nekako ekipiramo kak se spada i da osvojimo taj naslov i da u europi guramo sto dalje jer europa je bitna, kakvo hod natjecanje bilo! Isto tako sam uvjeren da npr. Nas kasnije nekako opet kuglice spoje s viktorijom da bi je u 2 utakmice sigurno prosli!
  • Ban
    698

    Bulat izvorno i je zadnji vezni. Ni meni nisu jasni ovi eksperimenti s njim naprijed.
  • Ban
    698
    volio bih da netko od ljudi koji pomnije prate statisticke podatke izvade koliko posto duela je on dobio/izgubio.Na tlu i u zraku.Momak je premekan,nema startnu brzinu samim tim i los je u driblingu.Na malom prostoru zabije glavu u pod i 4/5 lopti unutar 30m ce opalit.Božo0

    Bulat je dosta dobar u duelu. U Europi ove sezone malo šteka na tom planu, ali u HNL-u je dobar u duelu na tlu. Vidi se to zapravo i golim okom.
  • austrijanac
    2.7k

    Baturina u HNL-u je na 5 osvojenih duela po tekmi, Mišić 3.7 a Bulat 2.7.
    Svi su na oko 50ak posto osvojenih duela.

    Njegovo guranje naprijed ga košta njegove igre prema iza.
  • Dalmatinec
    584
    Još jedna pobjeda protiv stare mušterije. Mi ušli u utakmicu sa stavom - pobjedit ćemo, a oni s - oh, ne, opet ovi. Igra očajna, bez kombinatorike i prepoznatljive taktike, Ljubičić najgori (ne uspijeva dodati igraču na 5 m od sebe), a šanse kao da su se se stvarale fliperski same od sebe. Nemojmo biti previše euforični, Astana je snage Hrvatskog Dragovoljca otprilike. Idemo kod kud i kamo jačeg Slavena Belupa, a do Božića nam tribaju sve pobjede.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.