• Tongo Doumbia
    2.3k
    Meni čak ni prvo nismo bili toliko loši. Da naglasim, ovo "toliko" je tu jer mislim da nismo bili loši za ovogodišnje standarde ( Balkani, Loksa prvo pol, Viktoria obje itd).

    Drugo puno bolje, došao je prvi gol na vrijeme, za tri klase smo bolja momčad i to se vidjelo. Jebi ga, stoperi problem. Jakiru zamjeram Perića prije Perkovića. Ristovski, jebi ga, mora na stopera. Prvo što na beku više nije moćan kao nekad, drugo što nemamo takvog agresivca i luđaka na stoperu, što nam očigledno treba.
  • Georg Koch
    3.5k
    Procackah jednu zaninljivost.
    U zadnjih 20(da, dvadeset) utakmica ove sezone(neracunajuci kup(dakle europa i prvenstvo) samo smo 2 puta(da, dva) pobijedili sa cleen sheet-om.
    I to:
    - Dinamo 3:0 Istra
    - Dinamo 3:0 Slaven Belupo

    Zato nemojmo traziti dlaku u jajetu nego uzivajmo u trenutku, tko zna kad cemo opet :rofl:
  • Noel
    4k
    Jedno mi nikako nije jasno. Kaj Jakiroviću i stožeru bude u glavi da ide Perića stavljat u prvih 11. Ajde još nekako to kaj je u lošoj formi al da ideš stavljat čovjeka koji ima kroničnih problema sa staklenim nogama na umjetnu travu tepih je ludilo mozga. Vidi se da je igrao kao na iglama.
  • Dudu9
    443
    Po meni loše izgledaju i igraju, jer jednostavno krivo se postavljaju tijekom igranja obrane, vidimo na primjeru Ljubicica krivo stane i jednostavno ispada tako i Perić, a Moha da je najbrži na svijetu i da može cijeli dan trčat u oba smjera opet bi bio loš jer nema nogometne inteligencije, ne iskoristiti prostor ponekad iizgubljen.
  • Dinaminjo
    511
    Samo zqdnjoh 15ak minuta je za otkaz.
    Umjesto da ih napunimo, mi igramo veteranski nogomet.

    Znam da je tekma za par dana, ali ovo je bio horor.
  • Ali
    1.9k
    Koji je k. ovima iz naseg marketinga, gledam izjave nakon utakmice. Misic, Rile, Jakir i Perković, jedan ima grb dinama tamno plavi sa sivom monokromatski, drugi svjetlo sivi monokromatski a treći normalni u boji, dok cetvrti ima sam plavu majicu bez grba.

    Ljudi dinamov grb je sastavljwn od tri boje crvena, bijela i plava. I to nije slučajno. 70tak godina smo jeli govna u fsj radi toga , eventualno zlatna kao obrub moze doći u obzir
    Sive i neke slicne poput crnih boja ili srebrnih nisu naše boje ! Odjebite sa nekim monokromatskim forama i izmisljanjima standarda. Zakeljite ns svako konad opreme originakni grb i slus !
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    haha ne pijem taj, ovaj mi nekako sjeo pa sam riskirao 6 boca ponjeo ljetos ovdje
  • The Undertaker
    4.1k
    Ja ne bih prerano slavio. Po ovome što gledam Balkani nije lošija ekipa od nas.
  • Taćini Serhio
    300
    Jakirovic mi djeluje kao da je i on na nekom mišomoru što netko prije reče, lik ga nakon utakmice pita kako komentirate užasno prvo poluvrijeme, on hladno odgovara upravu ste odlično smo otvorili utakmicu postavili smo se hrabro, malo nas je poremetio taj penal ali smo opet zavladali terenom :lol:

    Uglavnom mi smo stvoreno u ovom trenutku za ovaj intertoto, leže nam ove egzotične ekipe i željno iščekujem sljedeću utakmicu :blush:
  • Olmic
    2.7k
    Kak smo bili kriminalni prvo tako smo solidni bili drugo. Mozemo govorit jakir ovakav onakav ali pogodio je sa zamjenom i vidio je gdje je problem i za to treba pohvalit…


    Isto tako Sucic ima najbolje nogometne kretnje ,da se tako izrazim , u momcadi i zasluzuje prvih 11
  • hardek
    1.4k
    I sam sam bio kritičan u prvom poluvremenu jer ono je bio horor. Al drugo poluvrijeme je bilo na tragu onoga kako Dinamo treba igrat, samo da se smanje tehničke pogreške.

    Ova utakmica je potvrdila da je Dinamo na par koraka do nekog povratka na stare staze a po meni su to: -dovođenje pravog lijevog beka koji odgovara stilu kojem igramo
    -promoviranje Perkovića na lijevog stopera
    -bolje balansiranje veznog reda. Ako je Mišić zadnji vezni drugi vezni treba biti Ademi ili Ljubo. Ako je Sučić zadnji vezni drugi vezni treba biti Mišić ili Bulat... btw. Ne znam zašto nikada nismo probali Bulata na zadnjem veznom jer mi djeluje kao da bi mu to najviše odgovaralo.

    Samo sa ove tri promjene mi smo 30,40% jači u startu.
  • Juznjak
    3k
    Ne znam zašto nikada nismo probali Bulata na zadnjem veznom jer mi djeluje kao da bi mu to najviše odgovaralohardek

    On svojim igrama pokazuje da mu jedino odgovara primit loptu u zoni udarca. A nažalost je samo tu i prima, inače ne daj Bože da će se otvorit i pomoć u izgradnji.
  • hardek
    1.4k
    Zato bi na zadnjem veznom rijeđe bio u tim situacijama, a kad se desi bila bi dobra situacija. Sjeti se koliko je Mišić puta ove sezone imao odlične pozicije sa 20 25 metara, samo što za Mišića gol bi trebao biti dimenzija sa američkog nogometa da pogodi okvir.

    Dinamo jako pati zbog Bulata ove sezone, na neki način postali smo njegov taoc. Odličan izvođač prekida + par golova iz igre zbog dobrog udarca i velike potrošnje lopti stvara se slika da je on krucijalan igrač prvih 11. A kada ga gledaš na terenu vidiš da je zapravo možda i najveći krivac naše nemoći u izgradnji napada.
  • Praskaton
    1.8k
    volio bih da netko od ljudi koji pomnije prate statisticke podatke izvade koliko posto duela je on dobio/izgubio.Na tlu i u zraku.Momak je premekan,nema startnu brzinu samim tim i los je u driblingu.Na malom prostoru zabije glavu u pod i 4/5 lopti unutar 30m ce opalit.
    Premalo s obzirom da na njegovoj poziciji mogu igrat Ademi,Ljubo,Sucic,Halilovic.Ne razumijem forsiranje od strane Jakira.Ne ide.Isto kao sto Ljubo ne ide na beku.

    Sa puno malih promjena vec bi bili 15-20% bolji.Na stranu lose pripreme i kadar manje kvalitete,ovo mora bolje.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Plzen je sigurno prvi. Igra se koliko vidim jako otvoreno na obje strane
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.