• Maki17
    174
    Da mu i daju 10 milijuna on bi doveo za te novce Labrovića i Miereza, ne bi mu ostalo ni za Hoxhsu iz Belupa
  • Mihaljević
    8k
    Ma da... Jakir ne bi doveo dobre igrače da može , da mu daju pare za Marca , on bi sigurno krenio po Hoxhu.
  • badjibadara
    1.7k
    Svi klubovi koje je do sada vodio nisu u svom postojanju imali ukupne ulazne transfera za 5 milijuna, a lik se sad razbacuje imaginarnim milijunima kao da monopoly igra.
  • Mlađi referent
    10.5k
    da mu daju pare za Marca , on bi sigurno krenio po Hoxhu.PlavaSlavonija86d

    Šteta da je HNL jedino gdje se može kupiti igrač pa su nam jedine opcije Pašalić ili Hoxha. Nažalost, druga dobra krila ne postoje apsolutno nigdje na svijetu.

    A nije fer ni od tebe da sad Hoxhu koristiš kao primjer drugorazrednog igrača i utješne nagrade, a do jučer si branio Jakira tim da je Hoxha najbolje lijevo krilo HNL-a. Čovjek bi pomislio da titraš Sergeju Velikom i da si potpuno pristran.
  • IceMan
    1.5k
    Ali ja još uvijek ne mogu vjerovati da "mi nemamo novce za Pašalića, Pjacu, Labrovića il slično"...

    Pa di je onda lova?
  • Facke
    2k


    V hercegovine.
  • IceMan
    1.5k


    Pa i od ovog prijelaoznog roka?
  • Jurki
    8.6k
    Ponavljanje istih gresaka nece donesti drukciji rezultat.
    Pjaca, Labrovic i Pasalic su novi Nevistici, Štefulji i Leskovici. samo za jos vise para.
  • IceMan
    1.5k


    Pa to je ionak više karikarno i karikirani igrači...

    Mene zanima ako nakon ovog ljetnog prijelaznog roka nema love za dovest pojačanja onda stvarno....

    Pa uprihodili smo od samo transfera 60 miliona.
  • Facke
    2k


    iskrene nebi me cudile da je tak.
  • Common Sense
    510
    U posljednje vrijeme obrazac tijeka utakmice se ponavlja, u početku Dinamo krene agresivno napadati uz visoki presing, a nakon 15-20 minuta igrači se kompletno ispušu i nakon toga naša igra ne liči na ništa. Dakle, rekao bih da nije problem u motivaciji igrača ili negativnom pristupu utakmici, već u lošoj fizičkoj pripremi. I to je nešto što je prisutno još od početka sezone. I Mišković je nedavno na podcastu izjavio kako je prošle sezone već na pripremama primijetio kako mu momčad ima snage samo za jedno poluvrijeme i da je već tada znao da će sezona biti loša.
  • SAS1987
    13.4k
    E moj Jakire, a koji to konkurent kupuje igrace od pet milijuna? Nitko iz HNL i skoro pa nitko iz kvalifikacija prvaka za ligu prvaka.
  • Ban
    698
    E moj Jakire, a koji to konkurent kupuje igrace od pet milijuna? Nitko iz HNL i skoro pa nitko iz kvalifikacija prvaka za ligu prvaka.SAS1987

    Svi koji su prošli u skupine putem doigravanja troše toliko, osim Young Boysa. Braga je isto u rangu Dinama, ali sa bitnom razlikom da svakih nekoliko sezona dovedu kapitalca za između 5 i 10 milijuna.

    Mislim da mnogo vas živi u nekim bivšim vremenima. Ako želimo iskorak u LP, a ne da budemo samo kanta za napucavanje, onda bismo svake sezone morali dovoditi barem jednog kapitalca za 5-7m eura. To je realnost današnjeg tržišta. Hvala Bogu pa i u Dinamu to shvaćaju iako nema para, barem ne živimo u zabludama.
  • Klenx
    4.1k
    Hvala Bogu pa i u Dinamu to shvaćaju iako nema para, barem ne živimo u zabludama.Ban

    A kad će onda biti para ako ne nakon što si u godinu dana prodao igrača za 50 milja ojra :grimace:
  • Ban
    698
    A kad će onda biti para ako ne nakon što si u godinu dana prodao igrača za 50 milja ojra :grimace:Klenx

    Kad se sagradi stadion i/ili pokrene neka regionalna liga sa većim tržištem. Ni naša trenutna HNL tv prava nisu dobro monetizirana straightforward prodajom prava, treba gledati nekim drugim putem i pronaći način za izvuči više love od hratskih građana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.