• Mali Zeus
    9.8k
    Neke od najpopularnijih adventskih lokacija, Strossmayerovo šetalište i plato Gradec, trenutno su velika gradilišta pa Večernji list piše da je gradska uprava odlučila događanja i kućice koji su trebali biti ondje odlučili preseliti na tri zamjenske pozicije. Tako će umjesto na platou uz Klovićeve dvore kućice biti na istočnome dijelu Trga bana Josipa Jelačića, odnosno kod Manduševca.

    Bar otvori link koji objavljuješ.
  • Nolifer
    6.7k


    Ne nisam otvorio link. Hvala na upozorenju :lol:
  • Krizy
    36.5k
    Naravno da su sveci i blaženici najveći problem i zbog njih ne idemo naprijed.
    Vjerojatno bi sve cvjetalo da njih nema.

    :vomit:
  • NORTE
    9.3k
    Samo pitanje, jesu li u vrijeme Bm365 na fontanama bili osvjetljeni hrvatski sveci ili uglavnom romska zastava i slično?

    Donesimo mi svoj projektor pa neka svjetli sjever uz odsutne.

    Iako ima problema i vidljivo je guranje zapadne ljevičarske agende, prateći situaciju općenito čini mi se da Zagreb ide puno boljim smjerom nego u vrijeme "BmHdz 365 afera godišnje".
  • Patak
    2.2k
    Meni se čini da idemo putem Sodome i Gomore.
  • The Undertaker
    4.1k
    To su ljudi govorili kad se pojavio rock'n'roll. Elvis je bio Sotona sam.
    A vidi danas.
  • Bruh
    901
    a ono nisu ni ovi čisti...holding, muljanje po KBC-u Sveti duh, namještanje natječaja itd. Gledajući realno oni u posljednje 3 godine nisu napravili ništa... javni prijevoz je očajan, odvoz smeća još gori, prometna situacija statična (glupa fora). Al naravno Zagreb je Zagreb i biti će ponovno izabrani jer u ovom gradu i ovoj državi nema baš puno normalnih ljudi koji će birat po učinku a ne ideologiji
  • Patak
    2.2k
    Ako se pogleda malo šire i dalje u povijest od početka rockandrolla onda se može zaključiti da su se carstva raspadala upravo kad se dogodila dekadencija i razvrat kakav sad gledamo po Zapadu. Pa nije se rimsko carstvo raspalo jer ih je neka vojska pobijedila na bojnom polju nego jer su krenuli možemovskim putem na čelu kojeg je bio neki beta šmokljan tipa Tomek.
  • The Undertaker
    4.1k
    To je zato što uvijek uzmeš primjer koji ti odgovara. Raspalo se i Tursko Carstvo, Perzijsko Carstvo, Kinesko, Britansko, propao je Treći Reich...najmanje zbog dekadencije. Društva se mijenjaju, na bolje ili na lošije je relativan pojam, to će tek budućnost pokazati.
  • Jaro
    5.6k
    jao... od svih, baš Rimsko carstvo kao primjer? A stoljećima prije raspada su bili oličenje ćudoređa i bogobojaznosti pa su osvojili skoro sav poznati svijet?
    Istina da sam prva 4 razreda OŠ završio u jugi, ali povijest sam učio u Hrvatskoj, a ostalo mi da je drastično slabljenje Zapadnog Rimskog Carstva krenulo baš tamo negdje kod uvođenja kršćanstva kao službene religije... A baš su ih pogani barbari i njihove vojske dokrajčili.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Novinari stave sliku kao boli ga glava. Boli i mene kad ga vidim
  • Patak
    2.2k
    @JaroPronađite Fate of empires od Johna Glubba na internetu oa pročitajte. Sva carstva kroz tisuće godina koje je autor analizirao bez obzira na tehnologiju ili veličinu carstva prolaze iste faze i imaju približno isto trajanje. Jedna od karakteristika je baš dekadencija, druga predraspadna faza je velika imigracija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.