• NORTE
    9.5k
    Nedavno se na zoni spominjala vozačka nekultura, ali uz to postoji i bezobrazluk koji je drugi level te nekulture.

    Danas stanem pred kružnim tokom u kojem je zastoj i ne ulazim jer bih blokirao sve pravce, a debil iza mene počne trubit i psovat, nakon moje gestakulacije skreće pogled kao da se ništa nije dogodilo dvije sekunde prije.

    Znam iz iskustva da ima svega za volanom, ali ovakvi su stvarno posebna kategorija.
  • Patak
    2.3k
    Ne ulaziš niti u raskršće ako ga ne možeš preći dok je zeleno a kamoli na kružni tok. Svako jutro gledam te krkljance, trubljenja i uvijek mi bude drago kad sam na biciklu.
  • Tundra
    529

    Bolesnici su počeli svoju ideologiju provoditi sve agresivnije što su izbori bliže.
  • Doktor Kunić
    2.7k
    Pa zar ovo nije bolesno, kako ovo može itko podržavati... Možemovci??
  • Doktor Kunić
    2.7k
    A najbolje je pitanje, da su sutra izbori, za koga glasati? Bilo ko samo maknut ovu gamad
  • Tundra
    529
    Bilo ko samo maknut ovu gamadDoktor Kunić

    slažem se, ali sam ja tako mislio i za bandića pa su ipak došli još gori...
  • DrawTube
    3.3k
    Ovo je krucijalno za grad Zagreb
  • Tundra
    529


    Bitno je jer nameću izopaćene vrijednosti u našem gradu. A možemoidi realno nisu ništa konkretno napravili u pozitivnom smislu za grad pa nam preostaje komentirati samo ideologiju.
  • DrawTube
    3.3k
    A što je s ispričnicama, papirima za izlete, natjecanja i ostalim papirima koji se oduvijek daju školarcima gdje oduvijek piše potpis roditelja? Zašto ne piše potpis majke/oca ? Shvaćam da se kritizira vladajuće zbog njihovog očitog nametanja agende ali ovo je pretjerano.

    Stižu li bolji dani za Kvaternikov trg?

    Inače kreću razgovori što se tiče Kvatrića. Iako sumnjam da će išta biti od tog , neka se tema problematizira. To nije ni trg, to je samo tranzitna točka. "Uređenje" ga je samo uništilo.

    Također spominju da napokon raspisuju natječaj za konačno uređenje onog ficleka od Vlaške. Barem to.
  • Sljeme
    1.9k
    A što je s ispričnicama, papirima za izlete, natjecanja i ostalim papirima koji se oduvijek daju školarcima gdje oduvijek piše potpis roditelja?DrawTube

    Zato jer je tamo dovoljan jedan potpis pa piše potpis roditelja u jednini, kaj znači da može potpisati ili majka ili otac.
    Ovdje se traži potpis oba roditelja i umjesto majke i oca stavlja se u duhu pederske ideologije roditelj 1 i roditelj 2. Iza toga stoji cijela jedna šira i nimalo bezazlena priča.

    Inače kreću razgovori što se tiče Kvatrića.DrawTube

    Svakakvi budu razgovori kretali sad prije izbora.
  • mali M
    3.6k
    Svakakvi budu razgovori kretali sad prije izbora.Sljeme

    Ja brijem da će past i kakva slikica i renderi... TOP! Baš me veseli to gledati!
  • Doktor Kunić
    2.7k
    Jel mi se čini ili to CIOS opet gori :grin:
  • nemapredaje
    2k


    Stric će ga se odreći :monkey:
  • Nolifer
    6.9k


    Njemu i sličnima su zato u interesu zločinac bravar i drugovi te nebitni kresovi :vomit:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.