• ivosivo
    167
    Cekajte ljudi moji, vi smatrate da dode tipa Mourinho da bi Kulenovic proigro? Moharami koji pliva stalno i ne moze centarsut pogodit? Drmic koji svaki loptu izgubi? Krila koja ne mogu proc 1 na 1? Stoperi koji od svake lopte naprave njima sansu?Miro Vugrinec
    A koja je onda svrha trenera? Valjda da maksimalno kroz automatizme i razne ideje maskira mane svojih igraca i izbaci na površinu vrline...
  • Blue Austrian
    337


    A mene se pljuva kad ovako negativno/pesimisticki pisem :meh:
  • striko
    1.2k
    Još malo smo u fazi da nas ovo šokira. Ubrzo ćemo se naviknuti. Vratili smo se 20 godina unazad
  • Patak
    2.2k
    Treba prespavati, jutro donosi svježinu...
  • seljak86
    2.4k
    Primjeni to na sebe.
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    Dinamo nema pravih “11” igraca a kamoli vise. Jednostavno nema kvalitete u ovoj ekipi. Par igraca iskace ali to nije dovoljno
  • Blueshadow86
    960
    A lijepo sam rekao neki dan, nemojmo se rugati tovarima, nemojmo se rugati što su doveli tog Karoglana...od tada se na listu Dinamovih šamarača pridružila i Viktoria Plzen.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Najgore od svega, uopće nisam razočaran, jer sam očekivao poraz...čak i sa većom razlikom.

    Dinamo ne liči na ništa!

    Svaka iole ozbiljnija momčad (koja protiv dinama nije favorit) će se zatvoriti i prepustiti posjed momcima u plavom... u napadu vlada apsolutna jalovost, a obrana ne može izdržati 90 minuta bez primljenog gola.

    Protivnik samo treba biti koncetriran i čekati, prilika za rušenje dinama će se ukazati.

    Ne vidim kako jakirović ovo može preživjeti, nikakvog napretka nema i kola jure nizbrdo
  • DLD
    5
    Nije nitko tako govorio kad je došao. Bišćana smo svi iščekivali kao da je Bog nogometa, pa nije uspio ništa napravit. Dovedeni su u najgorem mogućem trenutku gdje klub rasproda najvažnije igrače. Dva glavna pojačanja su nam ozljeđena. Mali Vidović će biti igračina samo mu treba vremena. Svi ostali su teški promašaj od pojačanja. Kulenović je s razlogom išao sa posudbe na posudbu, i nadam se da će nastavit sa posudbama.
    S ovim trenutnim kadrom mi ne možemo napravit iskorak ni u europi ni u hnlu. Ako ne dovedu normalna pojačanja na zimu možemo slobodno Rijeci predat naslov prvaka.
  • jp23
    2.2k
    ne ne, jutro donosi kraj, znam bar još jednog forumaša koji će se složiti sa mnom
  • Orc123
    5.1k
    Ja mislim da Jakir nece dati ostavku a ovi se skeivaju u upravi iza njega! Nemaju muda to napraviti. Jbt ako je Biscan za ono dobio otkaz, onda je trebao jakir vec prije pola sata imati pripremljen raskid ugovora!
  • diebalo77
    173
    Lokosi nas budu pojeli
  • Filip 91
    540
    Jebem mater u usta svakom igraču, govna preplaćena.
  • Mihaljević
    8.1k
    Šta smo i očekivali kad su nam transfer politiku slagali Mamićeva ljubavnica, predsjednik od 97 godina i skaut Milana koji je obećavao kule i gradove
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Hvala sto ste dali 2m simicu za pojacanja

    Hvala sto je beli kriv

    Hvala majku li vam vasu klosarksu onu phlepnu od mene

    Krvav novac ovaj sto narod dolazi , nistw zaslizili da vas nas 100 gleda jebem li vam sve sto vam je sveto klosari jedni prokleti

    Ubijte dinamo, ajmo od nule majku li vam vasu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.