• davidinamo
    334

    Desnu smo popili :yum:
  • Majki2111
    2.5k
    Jedan komentar sa bijelo plavog foruma Osiječana

    A ja ko zakurac otvorio onaj neki podcast na stranici jutarnjeg sa Bjelicom i Butinom,pa lega koji su to proseri na osnovu te jedne pobjede kao da su osvojili ligu prvaka.
    Bjelica već ima plan kako će on tući Cityja usred Manchestera a Butina govori da je Livaković jedan od najboljih na svijetu,ili ako još nije da će biti.
    Ma toliko mi se zgadilo da nisam mogao ni slušati do kraja,podsjećaju me malo na one Srbe koji su slučajno 1999 srušili onaj avion od Amera pa su plesali Kozaračko kolo po njemu.
    Jebote samo sam čekao da Prasičko uleti sa pasuljarom i da se bace svi u jedan drmež.
    Mi kakvi god da smo ali se jebeno ne sjećam da smo toliko drobili nakon što smo onako jakog PSV-a dvaput dobili,OK mi na forumu jesmo ali to je za navijački forum i normalno ,ali se ne sjećam da je netko tada proglašavao Peru zacementiranim u prvih 11 repke kao što sad rade s Oršićem ili da je Barača ubacivao u repku kao što sada rade sa Perićem.
    Treba i u pobjedi pokazivati veličinu, a ne ovako...
    Što drugo i očekivati od purgera i njihovih novinara-Mamićevih plaćenika.

    Mogu oni pobijediti i Cityja i može pol države svršavati na njih ali ja nikada to neću moći.
    Oni su za mene nešto najgore što se u HR nogometu dogodilo ikada i sav ovaj njihov uspjeh je poraz HR nogometa u suštini.Sve su preko svoje sudačko-političko-mafijaške veze napravili da sjebu ostatak lige i za to nismo mi ostali krivi nego samo oni.
    I sada se ja kao trebam radovati zato što će oni dobiti 200 milijuna kn ili koliko već pa će opet sa tim parama vedriti i oblačiti dovIjeka a mi ćemo i 2025 na početku sezone ovdje pisati da se trebamo pojačati da se borimo za drugo mjesto.
    Jebeš njih,jebeš dinamo, jebeš Zagreb,jebeš Mamića,jebeš onu mumiju Barišića,jebeš BBB koji su u kao nekom sukobu s njima a svaki uspjeh Mamićeve prčije nazivaju svojim i jebeš najviše od svih sve one jadnike iz Osijeka,Vukovara,Vinkovaca,Našica,Slatine i ostatka Slavonije i Baranje koji natežu kožicu na Bjelicu i ekipu...

    SAMO OSIJEK!!!!!!!!!
  • marcio amoroso
    31.4k

    Sorry ali šta neki kokošar iz Osijeka misli o Dinamu je apsolutno nebitno, posebno na dinamovoj temi.
  • Markelo
    2.3k
    Eto im sad malo Sammira.
  • Hipo
    406
    Jedan komentar sa bijelo plavog foruma Osiječana
    A ja ko zakurac otvorio onaj neki podcast na stranici jutarnjeg sa Bjelicom i Butinom,pa lega koji su to proseri na osnovu te jedne pobjede kao da su osvojili ligu prvaka.

    Ma toliko mi se zgadilo da nisam mogao ni slušati do kraja,podsjećaju me malo na one Srbe koji su slučajno 1999 srušili onaj avion od Amera pa su plesali Kozaračko kolo po njemu.

    Mi kakvi god da smo ali se jebeno ne sjećam da smo toliko drobili nakon što smo onako jakog PSV-a dvaput dobili,OK mi na forumu jesmo ali to je za navijački forum i normalno ..
    Majki-Papi2111

    Drago mi je da si ovo stavio tu.

    Možda bi trebali imat i temu "neprijatelji o dinamu" u parlaonici.

    Lega moj...
    rpwbywogir17mq08.jpg
  • reziser
    5.8k
    Pričalo se o famoznom transfer marketu. Lijepo je sve to. Ne igraju vrijednosti...

    Ali na igralištu, terenu je 11 na 11.
    Dinamo je po TM dosta lošiji od Atalante, pa što se desilo. Razvaljivanje.

    i sad...MC je 10 puta skuplji od dinama, nadam se da će naši dečki pokazati da ni slučajno nije takva razlika na terenu. Naravno uz pomoć navijača koji će doći do tamo.
    nikad nema predaje!
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ma ne pokazuje previše TM iako je lijepo za vidjet

    no zanimljivo je npr da prvih 11 Shaktara je 10 milja više nego naših prvih 11, kao i što je prvih 11 Atalante vrijedila 30 miliona. Nisu to uopće velike razlike neke, pogotovo ako uračunamo da Dinamo smo i mi podcjenjivali, kamoli neće drugi
  • Majki2111
    2.5k

    Zadnja službena utakmica koju smo izgubili na Maksimiru.
    32. Kolo protiv Rijeke 0:1 sezona 17/18 trener Jurčević
    28.04.2018.
  • dinamo vitez
    213
    Izgubili smo od Young Boysa 2-1.
  • Majki2111
    2.5k
    Da fakat u pravu si haha
  • Stihl
    3k
    @bezvangori
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/31047
    Malo kasnim i ispricavam se ostalima na spamu ali sam nasao kartu sa te tekme pa sam morao stavit.
    99ww5vh22axeqafr.jpg
  • Neki tip
    18.3k
    nije, to je bilo u Jutarnjem (Magazin) danas :)

    Tomislav Juranović

    Isti izdavač doduše, ali ne i urednik.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.