• Ero
    942
    I kakve su nagrade UEFE za futsal ligu prvaka? Je li postoji ono za pobjedu, neriješeno, prolazak skupine i to?
  • Brotnjo
    482
    Je li i vama šteka stream?
    Inače i nas 10 sa zone bi presavili ove livadiće :grin:
  • Patak
    2.4k
    To je zato što je HMNL liga kvalitetna, nije čudo što dominiramo, a krenulo se organizirati i lige mladeži sve više.
  • dzg717
    961
    Sutra mora grmit protiv Poljaka. Idemo to dobit
  • Kepec
    5.1k
    Nadam se da će sutra ipak biti navijanja.
    Prava prilika da Cibona zagrmi za našeg prijatelja s tribine. Neće biti puna Cibona kao na finalu, niti se to očekivalo, ali i danas je bila solidna posjeta, sutra bi se uz najavu moglo to i povećati.
    Pobjedili smo prvaka Švedske 8:1. Samo kažem...
  • NitkoBitan
    13.3k
    Bez obzira na remi Poljaci su bolja momcad od Crnogoraca i nas glavni konkurent za prolaz dalje. Svatko tko moze neka ode sutra dat podrsku deckima, definitivno su ju zasluzili vise od velikonogometnih picajzla.
  • seljak86
    2.4k
    I poslje toga na KKDZ koji igra drugi europski nastup.
  • Teofil Kateran
    967
    Mislim da danas rješavamo Poljake lagano s hendikepom.
  • Matija97
    29
    Jel zna netko zašto iz naše grupe samo jedan može proći, a grupa gdje je Olmissum mogu proći čak troje? Još manje mi logike ima jer je Futsal Dinamo prvak, a Olmissum doprvak.
  • Tine1993
    3
    Isto je u grupi gdje igra prvak iz Slovenije. U grupi 1-4 idu prvi 3, a u grupama 5-8 samo pobjednik. Kao u prvim grupama so jaće ekipe ili nešto tako...
  • Mali Zeus
    10.4k
    Jel ima netko da mu klinac trenira u klubu?
  • criticus
    1.5k
    . U grupi 1-4 idu prvi 3, a u grupama 5-8 samo pobjednik.Tine1993

    Grupe 1-4 su put A i tu igraju ekipe s većim koeficijentom, a B put s manjim koeficijentom, grupe 5-8. Slično kao u rukometu. Omiš je već igra LP i nabuilda koeficijent za put A.
  • Malesnica
    35
    Pozdrav, jel se mora isprintat ulaznica?
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Nadam se da će danas dvorana, pa makar u ovako smanjenom kapacitetu u odnosu na finale PH biti ispunjena do zadnjeg mjesta i da će, nakon što se jučer opravdano odustalo od navijanja, danas grmiti jer dečki to zaslužuju, a to je i naša dužnost.

    Ne bih se složio da je očekivano bilo da je dvorana manje ispunjena nego na finalu PH, naš klub igra Ligu prvaka, karte su trebale biti rasprodane prije mjesec dana i to je isključivo naš poraz kao navijača, pa i mene koji jučer nisam zbog obiteljskih obaveza mogao biti na utakmici, ali danas idem. Složio bih se da je posjeta jučer bila dobra, mislim da je negdje 80% dvorane bilo ispunjeno, ali danas i u petak to mora biti do zadnjeg mjesta. Nemamo izgovora. Posve je bizarno da u tjedan dana napunimo prvo Dvojku sa 3500 ljudi pa onda dvaput Cibonu sa 4500 na polufinalu i finalu prvenstva, a kad klub igra Ligu prvaka, pa makar i u jako nepovoljnom terminu na radni dan u 19:00, nismo u stanju 3000 ljudi dovesti na utakmicu je baš porazno za nas.

    Kao netko je uz ovaj klub od prvog dana, tko je jedno vrijeme bio i dio kluba, znam koliko dečkima znači huk s tribina i puna dvorana i da su 20% jači kad izađu na početak u krcatu dvoranu koja se trese. Mi ako čekamo da prođemo ovu skupinu pa počnemo puniti Cibonu tek protiv nekog Sportinga, Barcelone ili Palme onda to nije to. Da ne govorim koji bi debakl bio da se podleglo neopravdanom pritisku jednog djela javnosti koji je gurao priču o futsalu u Areni Zagreb. Pa to bi jučer bila sramota u dvorani od 15.200 sa jedva 3.000 ljudi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.