• MM17
    221
    Mislim da će Mauro dobit danas priliku, Kapetan sigurno nije spreman za svih 90.
  • Zagi
    5.1k
    Kad pogledaš prosječne pozicije, Baturina protiv Istre uopče nije igrao krilo.
    Bio je to romb u sredini.

    Ademi
    Bulat Baturina
    Mišić
  • San Lorenzo
    11.7k

    Išao je i Dalić na najjaču postavu, pa smo vidjeli kako je to ispalo, 11 najvećih zvijezda ne znači i najbolji nogomet...tu je već dva mjeseca, očekujem nešto više od ponavljanja potpuno istih gluposti koje su mu radili prethodnici i bacakanja igrača van pozicija.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    S obzirom da igramo u rozim dresovima ocekujem da budu blatnjavi i smeđi nakon utakmice
  • cibona
    1.4k
    Nije dobro baturinu seljakati iz utakmice u utakmicu.

    Ljubicic i dalje na LB, nakon svega...
  • Laugreano
    1.3k
    tako ce bit i danas. Rile ce se dizat visoko gore na krilo
  • Zagi
    5.1k
    Jedino kaj onda Ljubo ostaje skroz nazad.
    Mauro u toj ulozi ima više smisla.
    Ajd vidjet ćemo.

    Sviđa mi se kako je to Jakir složio protiv Istre. Ima smisla.
  • Facke
    2k
    A je uzasne vreme , svaka cast svima koji su na stadionu.
  • Orc123
    5.1k
    Moram reci odmah nakon par minuta kako je problem igrati bez krila, jer nam vezni igraju krila, a vezni su nam puno pre spori i tocno fali te brzine koje bi Baturina donio u sredinu. Fali nam igra 1na 1.....moramo dovesti par igraca na zimu i to pravih igraca!
  • Facke
    2k


    Zato nam krila vleceju vise prema sredine. Mene te opce nije problem. Ima vise vrsti krila. A Baturina i Vidovic ga igraju kao inverse krila koja vleceju prema sredine. Ima dosta momcadi koji igraju bez krila, pa tu ulogu obaviju bekovi.
  • Orc123
    5.1k

    Nebi imao problem da imas bekove ala Stojanovic, Sosa, Juranovic...bekovi koji su jako 1 na 1 a mi na bekovima imamo igrace koji ne mogu nikako proc 1na 1 vec su igraci centarsuta ala Risto ili Ljube kojemu je jedina prednost dobra kombinatorika...znaci nikako ne mozes igrati bez krila ako ti bekovi nisu jaki 1 na 1...jasno ko dan...
    Kolko je Drmic spor....jao...
  • hardek
    1.4k
    Ja uopće ne razumijem Ademijevu poziciju na terenu
  • Mihaljević
    8.2k
    Tri slona u svijetu umre svaki put kad Bulat otpuca sa 20 metara
  • criticus
    1.3k
    Jači ritam sam viđa po terminima na velesajmu
  • dzis
    581
    Kakvi smo? Na poslu..jel ima netko neki stream?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.