• Hipo
    406
    Nakon budimpešte i trondheima,
    i sve 3 gostujuće tekme lige prvaka dinamo će igrat u žutim fluorescentnim dresovima.
  • platini
    230
    Sa Cityem bi mogli u onim crnima sa falša grbom, City ima svijetle boje
  • Hipo
    406
    Sa Cityem bi mogli u onim crnima sa falša grbom,platini

    Tamno plavi su to, nemamo više crne, fala bogu.


    Zanimljivo da naš prvi dres zapravo po ničemu nije "unikatan", iako smo prvo pomislili da je to retro verzija starih puminih dresova s linijama.
    Istu šemu s tankim linijama u ovojbsezoni nose npr. maribor i rosenborg.


    Ovo sa tri kompleta dresova moraju biti je tako jer tako nameće Adidas i mislim da mora biti po nekakvim standardima modernog nogometa, moš se jbt...ako sam u krivu ispravite me.ZGV

    Maribor je u adidasu i ima samo dva dresa.
    Ljubičasti i žuti.
    Boje iz grba kluba.
  • Hipo
    406
    Kad je izašao novi dres puno pizdeka je po portalima i fejsu kmečalo da zašto su bijele hlačice...z100olx9v6snrwlc.jpg
  • Stihl
    3k
    Definitivno najbolja kombinacija
  • gio
    107
    Joj da je neki remake ovog dresa s starim adidas znakom
  • Guinness
    1.9k
    Da klupski marketing ima neki kurac u glavi taj dres i retro trenerke bi bile prva stvar šta bi izbacili nakon potpisa s adidasom
  • deda
    27.7k
    Sad ću vam reći još jednu ozonsku rupu u ponudi. Svi ovjdje na forumu su nažalost muški pa više manje ne misle nego pimpekom. Ja ipak imam doma tri žene u kući koje me svaki dan pitaju zašto nema u ponudi ništa za nas. Jel vi znate koje su žene potrošački potencijal. Ne znate vjerojatno. 10 puta veći nego muški. Oni nisu u stanju pustit jednu ovakvu majicu koja bi planula u tisućama, ja vam tvrdim.

    70154689_2691795870918385_5978908562695389184_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQlLQBGdKdQZjDmATtUpv7NlAGnlV7d1AFltl_bkPqfAqh3JYE13igutil9pSdWut5s&_nc_ht=scontent.fzag1-1.fna&oh=4f89264cc408c858e5aa784a3af41233&oe=5E00F088

    O drugim stvarima za žensku populaciju da ne govorim.
  • Draž
    1.1k
    pa bio je u prodaji ženski kroj dresa.
  • xavier
    11.1k
    Pa što nema ženski dres u ponudi?
  • Hipo
    406
    Ja se slažem, trebao bi pink dres u ženskom kroju.



    Joj da je neki remake ovog dresa s starim adidas znakomgio

    Mislim da to ovisi o adidasu, koji je nedavno izbacio retro dresove top europskih klubova ali s novim znakom.

    Nike je vratio stari znak s natpisom, koristi se na 3.dresu svih top klubova.
  • deda
    27.7k
    Jebeš ženski kroj, jasno da mora biti ženski kroj, ali žena se hoće osjećati kao žena. Daj joj minicu sa Dinamovim grbom, grudnjak, torbicu bla, bla da ne idem dalje.
  • xavier
    11.1k
    Deda, možda je u Bjelovaru drugačije, ali nisam baš siguran da prosječna žena u Zagrebu želi minicu ili torbicu s Dinamovim grbom :blush:
  • deda
    27.7k
    Gle. Neće ići u njojna posao ili avadbu, ali na tekmu hoće. Jel ti ideš na posao i svadbu u D dresu?
  • BluePhone67
    3.2k
    6yjp1aqt62ay6b9f.png

    Treba uvesti Body paiting i svi zadovoljni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.