• Draž
    1.1k
    Ove godine mi dresovi izgledaju malo više "fit"?SAS1987
    Dresovi su baš komotni za razliku od prvih adidas koji su bili slim fit

    te Prva HNL i HT Telekom stvari koje moraš na dres stavutZGBhoy
    U fan shopu nikad nije bilo opcija da se stave te oznake. Zakaj? Ne znam. Šteta da nema
  • ZGBhoy
    1.7k
    Da to ti je ovdje u Njemačkoj sasvim normalno staviš i Znak Lige i te stvari al dobro pričamo o GNK
  • andy
    100
    da bi se moglo stavit badge Lige Prvaka :starstruck:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Pitanje za one koji su ga uzeli.

    Jel ispada XXL normalno ili su Slim kao oni prvi dresovi Adidasa gdje su uzeli kroz od malih kineza?
  • Hipo
    406
    Iskustva s ovim naljepljenim grbom?

    vidio sam na nečijem dresu da je grb dosta uništen (valjda od pranja) a i par negatuvnih komentara o tome po webu...
  • Dudu
    2.6k


    Ja imam vise od godinu dana onaj prvi crni, bas cesto ga nosam i zasad sve stoji na mjestu.
  • Draž
    1.1k

    XXL su lijepi komforni.

    Imam onaj prvi crni dres u kojem redovno nastupam na terminu, pere se svaki tjedan i sve je ok sa grbom. Isto tako imam i pamučne adidas majice koje sam fakat iznosio. Grb i dalje stoji.
  • Nolifer
    6.7k
    Zakaj Dinamo, mora igrat u LP ili EL, pred domaćom publikom u tom trećem ili ''europskom'' dresu?

    Pa kaj nije najbolje da i u Europi pred domaćom publikom igra u plavo-bijeloj garnituri??
  • xavier
    11.1k


    Svi se slažemo, ali nitko ne zna odgovor na tvoje pitanje.
  • BluePhone67
    3.3k
    l4pe9vijtbxoc955.jpg
    0t81dt47qztx1src.jpg

    VL 11.08.2019
  • xavier
    11.1k
    @BluePhone67

    Priznaj do kud si morao otići da uspiješ ovo poslati s obzirom da je mobilni Internet tamo gdje ljetuješ, kao da je 2005., a ne 2019. :cool:
  • BluePhone67
    3.3k
    Priznaj do kud si morao otići da uspiješ ovo poslati s obzirom da je mobilni Internet tamo gdje ljetuješ, kao da je 2005., a ne 2019. :cool:xavier

    U Ninu sam nasao gdje ima signala, ako se jednom rukom drzis za Grgurov palac, a drugom rukom tipkas od 7-8h dok jos ljudi spavaju :rofl:
  • Hipo
    406
    U budimpešti se komotno moglo igrat u predivnoj plavo bijeloj kombinaciji.

    Najveće uspjehe klub ostvaruje u bojama bez ikakvog smisla i tradicije.

    Najprije crnoj, sad fluorescentnoj.
  • FLYZG
    27
    ...malo kasnim na temu,ali se slažem s tobom u potpunosti! Po meni je ovaj tkz.europski dres nepotreban,a isfuran je kao po uzoru na ostale europske velikane tipa Real,Bayern,Barca i sl.,a zanimljivo je da upravo ti klubovi sve svoje tekme igraju u tradicionalnim bojama,dresovima,tek u slučaju gostujućih tekmi se odlučuju za neke "treće" varijante,naravno ako pravila tako nalažu!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.