• xavier
    11.1k


    Hmmm...a koliko žena prosječno dolazi na utakmice? Nisam ja protiv toga, samo kažem da nisam baš siguran da bi to bio takav uspjeh.

    Ne idem ni na utakmicu u dresu. Rijetko je tko na sjeveru u dresu :wink:
  • deda
    27.9k
    Ja ti velim da je to neiskorišten potencijal. Read my lips :wink:
  • deda
    27.9k
    ali sad si dotaknuo još jednu bitnu temu. Vani su žene u prosjeku 30-40% publike posebno u Italiji i Španjolskoj. Koji vrag mi po tom pitanju poduzimamo. Ništ. Ovo bi bio početak. Druga stvar jeftinije ulaznice za žene. Druženje s igračima isključivo za žene. Pa glava mi ju puna kao šipak. Ja stvarno ne znam koji tupavci u tom GNK rade.
  • SAS1987
    13.4k
    Druženje s igračima isključivo za žene.deda

    :rofl: :rofl:
  • xavier
    11.1k
    Deda, deda, uopće ne razmišljaš što pišeš...sad zamisli obrnutu situaciju.

    Ženski (recimo odbojkaški) klub i druženje isključivo za muškarce :rofl:
  • SAS1987
    13.4k
    Jos će i ona LGBT populacija željela ekskluzivno druženje sa igračima. Jbt, nitko vise nebi htio potpisati za Dinamo :lol:
  • Draž
    1.1k
    Jebeš ženski kroj, jasno da mora biti ženski kroj, ali žena se hoće osjećati kao žena. Daj joj minicu sa Dinamovim grbom, grudnjak, torbicu bla, bla da ne idem dalje.deda

    Kad bi pustili rozi dinamov dres u prodaju, našlo bi se njih koji bi rekli da roza boja nikad nije bila dinamova boja,...bla, bla, grb ovakav u obliku srca nije službeni,bla, bla ,...da "oni iz marketinga samo svoju stolicu gledaju, bla,bla..."
  • BluePhone67
    3.2k
    Kad bi pustili rozi dinamov dres u prodaju, našlo bi se njih koji bi rekli da roza boja nikad nije bila dinamova boja,...bla, bla, grb ovakav u obliku srca nije službeni,bla, bla ,...da "oni iz marketinga samo svoju stolicu gledaju, bla,bla..."Draž

    Uvijek ce biti ljudi kojima nesto ne pase, ali svakako se slazem sa deckima da je zenska populacija u vidu marketinga Dinama stavljena na marginu i da na tome trebaju zasukat rukave, ne mislim da je to prva i najbitnija tocka ali jedna od sa kojom se moraju pozabaviti.. Vezano da gledaju samo svoj dzep i da ne rade svoj posao za koji su dobro placeni je u najmanju gola istina ili ako je nekom krivo ili pravo da im bude lakse ne znaju radit ovaj posao ili ga lose rade u odnosu na druge klubove. Sve je izmisljeno samo trebaju to priblizit Dinamovoj publici i siroj javnosti. Vec sam napisao da pohvaljujem jucerasnje druzenje kod Fan shopa i neke prijasnje akcije, pohvalit cu i da su se digli za stepenicu dvije i marketingu ali to nije dovoljno za klub renomea Dinama i neka se uhvate posla. Meni je svejedno jel dres rozi ili crni ako ce se prodavat i to je jedino bitno, nije bitno sto kazem ja ili netko treci vazno je da oni sto rade u marketingu nadju nacin sto je najbolje za klub i da to ima pokrica i kupca koji ce napunit klupsku blagajnu. A trenutno po mome misljenju takav kapacitet mozgova u klubu nemamo da to odrade jebacki kako spada.
  • deda
    27.9k
    Deda uvijek misli, jedino što deda misli asimetrično, a to je nekima teško podnijeti ponekad.
  • deda
    27.9k
    95% vas bi htjelo nekakav iskorak, a realno ima mindset iz 60-70 godina prošlog stoljeća. Bez uvrede, takva je populacija uvijek. Netko je mora gurat. Svi su za promjene samo da se njih ne dira. To je ljudska ćud. Nabijem ju na kurac.
  • Draž
    1.1k
    Vjerujem da si shvatil kaj sam htel reći. Shvaćam i ja na kaj je deda pucal i da se ne razmemo krivo, slažem se u potpunosti s njim, samo sam htel dodati da bi se pak netko našel "uvređenim" jer Dinamo ima roze dresove. Uvjeren sam u to dapače. I da bi bila pljuvačina po ljudima iz marketinga.

    Iskreno me živcira pljuvanje po npr. grbu na trećem dresu. Pa i sami taj treći dres na kraju krajeva. Pol europskih klubova ima slične izvedenice. To je nekaj kaj je danas moderno. Napokon imamo nekaj u trendu sa europom i odmah ne valja. "Nije u skladu sa povijesti, nikad nismo imali treći dres, nikad tamnoplava nije bila naša boja"....pa nekad smo se i sa fijakerima vozili pa sad vozimo aute jbmu...

    Preveč mi pljujemo "sami po sebi"...
  • xavier
    11.1k


    Mislim da sasvim pogrešno percipiraš nezadovoljstvo trećim dresom. Meni osobno je taj dres jako lijep, čak ljepši od prvog dresa. Ono čime su ljudi nezadovoljni je činjenica da treći dres koristimo kao prvi dres u europskim utakmicama što je po meni (i puno drugih) sasvim pogrešno.
  • Draž
    1.1k
    Ono čime su ljudi nezadovoljni je činjenica da treći dres koristimo kao prvi dres u europskim utakmicama što je po meni (i puno drugih) sasvim pogrešno.xavier

    Istina, to stoji. Taj dio i mene živcira.
  • Infinity
    15.2k
    Rozi dres u nijansi kao Lokomotivin/Leicesterov bi ja prvi sebi kupio.

    Meni se ne svidja ovaj zuti/zeleni iz razloga sto mi je boja ruzna, najradije bi da je bijeli. Al imamo tri dresa, da se 70% navijaca svidi barem jedan to je dosta, a mislim da se svima moze svidjeti jedan. Ukusi su razliciti i treba ici na to da se udovolji sto vecem broju ljudi i zato stilovi trebaju biti razliciti.

    Ne trebamo biti sebicni i misliti da se sva tri moraju svidjeti bas meni. Meni je prvi ekstra, kupit cu si pri prvom posjetu Zagrebu, treci mi je OK, a gledajuci grb, nas pravi grb bi na onom uzasno izgledao, dres je bas moderan. Za drugi sam vec rekao da mi je ruzan, al vidim da ljudi nosaju taj dres, da se nekima svidja i drago mi je da su se u tom pronasli.

    Meni od ruznih dresova vise idu na zivce ljudi koji stalno seru nesto o dresovima. Da ih imamo deset i da im se jedan ne svidja oni bi srali zasto imamo devet dobrih i jedan los. To su ljudi koji za rezervni dres reprezentacije napisu gdje su kockice i kakve veze taj dres ima s Hrvatskom. Pa jbt, mora biti bez kockica kad je prvi s kockicama. Tako i nasa tri moraju biti razliciti. Ne vidim problem u rozim, crvenim, zutim, zelenim, crnim dresovima pa makar mi se ne svidjali, bitno da se nekom svidi i da se dresovi prodaju. Isto to vrijedi za sve artikle u fan shopu. Zelim da tu bude artikala od kojih pola necu htjeti kupiti, al kupit ce ih netko drugi. Koji sam to ja k* da bi meni bilo podredjeno, da bi se meni svidjela sva tri dresa, da bi mi se svidio svaki artikal u fan shopu itd. Bolje je da za svakog ima ponesto, nego da je tu sve za samo jednu grupu ljudi, jer ce onda ta grupa biti jako mala manjina. Sviju se moze zadovoljit tako sto ce se za sviju ponuditi ponesto, a ne da se ponudi nesto sto ce se svidjeti svima, jer takvo sto ne postoji.
  • Draž
    1.1k
    Blago rečeno...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.