• marcio amoroso
    32.1k

    Livaković 3
    Gojak 4,5
  • Nino Bule
    11.3k
    Covjeku tm vrijednost 30 mil a olmo senior cmizdri sto nije prodan za jedinu ponudu od 20 mil ili koliko je vec bilo ...
  • Markelo
    2.5k
    Nek sad proba netko ponudit ispod 30 milja za Olma. Poklopit mu slusalicu
  • Markelo
    2.5k
    Sljedeci update je negdje u ozujku pa dobar nastup u ligi prvaka bi jos dodatno podigao vrijednost.
  • reziser
    6.2k
    priča se o brojnosti, broju ljudi na tekmama u Zagrebu.
    povući ću paralelu, neki dan LP u rukometu, PSG (najskuplja momčad svijeta) dvorana, krov, akustika, besplatne karte, i koliko se ljudi skupi?
    bem ti razmaženu zagrebačku publiku!
    čak ne dođu ni oni kaj hoće bacat selfie!

    najljepše je gledat iz fotelje, čips, piva i bacit drkicu :cry: i pričat o 100 razloga zakaj se ne ide na tekme.
    Ne znam koji bi PR kluba to mogao trgnuti da se počne dolaziti na HNL.
    jednostavno, razmaženost, ljenost, nepoistovjećivanje s klubovima u zg...
    mi koji smo tu, pokušavamo na sve načine privuć ljude, ali teško to ide
  • Majki2111
    2.6k
    Došo bi ja, al je na skroz drugom kraju grada. Došo sam na jedno desetak tekmi onazad par godina na Zagreb.
  • reziser
    6.2k
    Došo bi ja, al je na skroz drugom kraju grada.Majki-Papi2111

    vidiš, eto jedan od razloga nedolaska :(
  • Majki2111
    2.6k
    Jo nikog od mojih vršnjaka ne zanima to. Karta je mislim bila 50 kuna. Nikad nisu besplaten karte za LP.
  • Dudu
    2.6k
    Konačno realno stanje, Dani Olmo sam vrijedniji od Hajduka/Rijeke :)
  • Stihl
    3k

    Kaj se tice RK Zagreb koliko ja znam vec je godinama situacija takva, vec godinama se to ne prati niti ima neku posjecenost. Jedne sezone, negde 2007 ili 2008, ne znam tocno, smo cak kao grupa dobili neznam koliko karata za tekmu Zagreba u Domu sportova, neka liga prvaka ne sjecam se vise s kim je Zagreb igral, znam da su uputili poziv grupi da ako se moze dode neko navijat i dali su karte, na kraju se islo na to, bilo je hrpa ljudi, znam da smo stajali na ulazu u dvoranu i na kraju izbila neka pizdarija sa policijom, vise se i ne sjecam tocno. Mozda ima tu nekih kaj se sjecaju pa nek napisu. Ugl.to je bilo nakon dugo vremena zadnje da se uopce htjelo ic pomoc Zagrebu sa tribina.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    malo sam se igro i računo, znači naša prva postava vrijedi sama 80 miliona
  • Jaki
    100
    Preko 100 milja vrijedimo nema vise zajebancije ozbiljna smo europska momcad Olmo 30 milki Petko 8 Livi 8,cudo smo.
  • reziser
    6.2k

    moj upis je išao u smjeru da nije samo staion kriv, nekomforan, bez krova..kiša...
    nego u razmaženosti zagrebačke publike
  • Carrasco
    4k
    Olmo sam vrijedi više od Hajduka... kakva šamarčina za tovare
  • davidinamo
    342
    Baš je lijepo otići u Arenu i pogledat Utakmicu, bodrit naše dečke naše buduće reprezentativce.
    Dvorana je bila OK popunjena
    054bvhjhczxh0teq.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.