• NitkoBitan
    12.1k
    Ali sad nije, i za 3mjeseca moze potpisati na ljeto da ide za 0, bilo gdje.Georg Koch

    Ima ugovor do 6/7 mjeseca 2025. godine. "Besplatno" moze otic tek iducu zimu. Mislim da si ti nesto pobrkao. Napisao sam ja il vec netko da iduce ljeto ulazi u zadnju godinu ugovora.
  • Zagi
    5k
    Podsjetio bih da je i Vipotnik ulazio u zadnju god ugovora pa ipak nije otišao za bagatelu.
    Uglavnom ako je igrač tražena roba i klubovi se natječu cijena neće biti mala.

    mlad, desno krilo , lijeva noga, dribling , prodornost, odlučnost
    Morat ćemo iskeširati. Ako je Frigan ispao 5-6...
  • Georg Koch
    3.5k
    u pravu si, moja greska, bio sam uvjeren da mu je ugovor do ljeta 2024.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Na zimu uzet Bukvica i ostavit ga na posudbi u Osijeku do kraja sezone. Win-win situacija i za nas i za Osijek. Ukoliko Bukvic potpise novi ugovor bojim se da ce nam bit nedostupan.
  • Mihaljević
    8k
    Bukvić je sad igrač za Dinamovih prvih 11 , posebno ako do zime odemo na veću razliku ispred Hajduka. A ne znam kako bi osijekovi "navijači" prihvatili da za njih igra igrač koji za 6mj ide u Dinamo.
  • Droljo
    5k
    Zakaj mislite da bi osijek radio sa nama?
  • Zagi
    5k
    Nikakve posudbe. 6 mjeseci ga polako uvoditi kao i Baturinu prošle sezone i iduče uzima startno mjesto.
  • Georg Koch
    3.5k
    a ti si neki fascinantni forumas, zavidnih rezultata na svakom podrucju.
    Oprosti sto sam napisao poentu umjesto pouku.
    Oprosti sto sam napisao nauka umjesto znanosti.
    Ja sam ti jedan od onih sto zive u BiH, prelaze veliki broj kilometara za dinamo, te htjeli ili ne, ovisno o poslu i mjestu gdje rade, neke im rijeci udju iako nisu strogo hrvatske.
    Isprike ako me nisi mogao razumiti, nece se ponoviti jer vec spoznah da su ovdje svi komentari lektorirani.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ajde malo se opusti, prc tu i tamo je zdrav

    Al ozbiljno sad, post ti je nabacan zbrda zdola i iskreno treba trud da se dešifrira barem dio poante.

    Već je moderatura u više navrata napisala da forum nije whatsapp i zamolila da se ljudi drže barem nekih osnova normalnog pisanja.

    Napisati običnu proširenu rečenicu u kojoj jasno izražavaš svoju misao nema veze sa doktoratom, državljanstvom niti lektoriranjem već je osnova komunikacije.
  • Georg Koch
    3.5k
    majstore ako ne mozes desifrirati ono, onda je to samo tvoj problem. I tako neka ostane. I opusti se, svako dobro, od mene nema vise kom.na ovu temu ;)
  • vjeko1701
    5.9k
    Well, I tried...
  • Patak
    2.2k
    Za mene dvoboj između @vjeko1701 i @Georg Koch završio miroljubivo 0:0 :-)
  • vjeko1701
    5.9k
    Znači bilo je dosadno...
  • og1986
    2.9k
    Treba se uključiti var pošto jednog forumaša je teško bilo razumjeti kaj je htio izreći u obračunu sa vjekom.
  • Crni86
    1.1k
    nikakvo ostavljanje na posudbi do ljeta. Prikljucit ga ekipi na zimu jer na zimu moramo imat vec cvrsti kostur momcadi koja ce se kroz proljece uigravat za napadat na ligu prvaka iduce sezone. Ocekujem od Jakira da 90% kadra bude definirano na zimu za iducu sezonu. Osim ako uleti neka odlicna prilika za dovodenjem neke bombe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.