• Markelo
    2.5k
    Kramarić je legenda jednog stabilnog bundesligaškog kluba u kojem igra za dobru lovu. Prije 35-te ga možeš jedino puškom otjerat odande
  • mali M
    3.3k
    daj diši Sanjine.. Polako.. moraš koji put shvatiti i ironiju...
  • SAS1987
    13.3k
    Lik im i veznogaustrijanac

    Krama na beka :lol:
  • dinamo vitez
    214
    Mislim da je matematika malo drukčija, ako bi dolazio u Dinamo ugovor bi sigurno bio na 2,5 godine na zimu uz plaću vjerojatno oko milijun i pol eura godišnje kao najvećoj zvijezdi, možda i malo više.. to je uz bonuse vjerojatno već preko 4 milijuna eura, što je možda za 1 milijun manje nego što bi dobio tamo. Ne kažem da će se dogoditi, mislim da neće ali mislim da nije tolika razlika koliko ovdje navodite.
  • Orc123
    5k
    Kaj ke rekao na presici, nisam dobro cuo ali kao da nema Kaneka za sutra jer dobio udarac u misic ili?
  • Ivdzo11
    2.9k
    Da udarac u rebro

    Edit:

    Znam što je Kevin bio ovdje, može biti u smislu da bude uz mlade igrače, da uskoči kad treba, pogotovo što Šutalo i Perić nisu još pravi, ali nismo se još odlučili."
  • Mihaljević
    7.9k
    Mene zanima koji su ovi novinari fazani... Stelja , Ničota & Co... Pa jel' nikom nije napamet palo da pita nešto za Kramu...
  • mali M
    3.3k
    ma dobro zašto bi pitali.. pa to za Kramu nam je svima jasno da je izmišljotina i spada u sferu tračeva.. da sam novinar ni ja nebi pitao jer bi me bilo sram izvalit takvu glupost javno
  • Nino Bule
    11.3k
    Pa i da ima ikakve istine sigurno jakir nece reci, da evo sve je gotovo na zimu je nas, bilo bi no comment i ajmo dalje
  • sanjinlego
    1.9k
    Imalo bi smisla.
  • blue heart 72
    1.3k
    Vidim spominje se eventualni transfer Krame. Puno ljudi piše da je to utopija, nerealno i sl. Koliko god vaš stav bio razuman, ipak niste ni svjesni koliko ste u krivu. Krama je puno bliže klubu, nego si možete zamisliti :wink:
  • Nino Bule
    11.3k

    Nemoj sad i ti ložit haha, pricat cemo o krami kad se otvori prijelazni rok na zimu
  • blue heart 72
    1.3k
    ne ložim ja nikaj. Stvarno malo pišem ovdje i ne ložim se na novinarska nagađanja, ali ova priča sa Kramom nije samo priča......
  • San Lorenzo
    11k
    Nisam uopće zagrijan za Kramu, za novce koji bi se u njega ulupali se može dovesti puno mlađi igrač s više potencijala...do zimskog prijelaznog roka ćemo valjda biti pametniji što se uprave i sportskog sektora tiče.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.