• Imamo Dinamo
    3.3k

    Peticiju da dovedemo Kramarića
  • mali M
    3.5k
    čekali smo te sanjine... nemoj nas opet lagati!
  • Orc123
    5.2k
    Tempira se ocito za njegov rođendan objava o novom ugovoru....
  • nemapredaje
    2k
    I osvrtnik (osvetnik :) kak je netko napisao ) je objavio
  • PlavacZRima
    280
    Video objava Ademija je jako podigla ljestvicu za predstavljanja,očekujem za Petkov potpis neki video koji izuva. Nemremo se vratiti na stare dosadne objave.
  • Common Sense
    511
    Potpisao je obračun za putne troškove. Od sada na posao dolazi Zet-om. Vlatka već sređuje mjesečni pokaz.
  • Sajla
    3.6k
    Od sada na posao dolazi Zet-om. Vlatka već sređuje mjesečni pokaz.Common Sense

    uf, zabrinjavajuće... nadao sam se da će biti godišnja, sad ćemo ovo prolaziti svakih 30 dana
  • sanjinlego
    2k


    Pravila foruma kažu da nema trolanja, kao ni prozivanja nekoga. Ja ne trolam, a prozivaš me da lažem - ne lažem.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Top, nije godišnji. Ušteda :monkey:
  • Papastrumf
    10.1k

    Službeno još jučer, kasnite kolega.
  • peša
    74
    Nadam se da je u ugovoru uključena i šteka crvenog malbora hahaha, ajdeee peetko
  • Zambatine škude
    2.1k
    ↪Zambatine škude ma ne lovimo se nego komentiramo.. nije da smo pali u trans, samo smo zaključili da bi bilo baš jako to za vidjeti i koji bi bili benefiti toga.. nije nastala nikakava euforija da mora svako malo netko doć ovdje i gasiti priču.. polako, neka se i piše i razmišlja o tomemali M

    Ma pišite vi kako bi bilo da Haalanda dovedemo kaj se mene tiče, referiram se na ovo "di ima dima".

    Pa i mi koji komentiramo govorimo da bi se morao odrec velike vecine toga i igrat za cca milju eura sto je nas najveci ugovor, ne bi bio prvi koji se odrekao para da se vrati doma, ali naravno da je daleko od realnog dok on ne iskaze tu zelju javno.Nino Bule

    Ajde da i je tak, tko će caltat lovu Hoffenheimu?
  • Nino Bule
    11.6k
    Ajde da i je tak, tko će caltat lovu Hoffenheimu?Zambatine škude

    Pa ima 32 godine i na zimu 18 mjeseci ugovora, nece kostat 10 milijuna, moze se izdvojit 3 milje za njega ali ovo je sve pod pretpostavkom da je on spreman se odrec velike love.
  • Droljo
    5.2k
    Ne razmem šta je toliko nemoguće kod kramarića? Ako se čovjeku neda bit u klubu slabijem od dinama te bi se rado vratio doma a zaradio je dovoljno zašto ne? Nije da bi tu igrao đaba. Dat mu milju po sezoni + neki bonus za lp, golove, nastupe (nebitno) a da bude na, recimo 4 godine. Ima sigurnost ima sve. Tko bi mu dao tak dugački ugovor? Ne velim da dolazi samo se osvrćem na kolege koje govore kako nema šanse.
  • Captain America
    14.1k
    Ne razmem šta je toliko nemoguće kod kramarića?Droljo

    Menadžmentu koji je cijelo ljeto lovio napadača da bi zadnji dan prijelaznog roka vratio Kuleta kojeg je poslo na posudbu par dana ranije i još kupio Lorda Brodića treba vjerovati da će ispregovarat s Hoffom povratak Krame? Yeah, right.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.