• Hipo
    406
    Ipak je plan napraviti stadion sa atletskom stazom.

    Dakle, maksimirski stadion trebao bi se srušiti, a odmah pokraj njega izgraditi novi nogometno-atletski stadion. Najavljen je čitavi kompleks u kojem će biti i podzemne garaže. Taj bi stadion trebao odgovarati i potrebama Dinama i atletičara u glavnom gradu. Živi bili pa vidjeli.
    SAS1987

    Samo neka sruše maksimir, pa makar imali i atletsku stazu.

    Zurichov stadion ili maksimir?
    letzigrund_top.jpg

    Nije teško odlučit.

    Ali naravno da je Rapidov stadion najbolja moguća opcija.
  • deda
    27.7k
    Ja jedva ovo duram. Neću nikakav atletski stadion.
  • Infinity
    15.2k
    Hocu stadion na kojem protivnickom igracu mogu pljunuti u facu. Ne kazem da cu to uraditi, ali zelim da zna da mogu. Tek tad cemo pricati o domacinskoj atmosferi i utjecaju na goste.
  • SAS1987
    13.4k
    trenutacni Maksimir je bolji od stadiona Züricha jer ostavlja perspektivu da cemo dobiti nogometni stadion.
  • LovroZG
    1.3k
    Nek si ekskluzivan atletski stadion izgrade kad sruše Maksimir jebem ih mutave.
  • 000
    941
    Od banditosa mozemo dobiti samo jedno veliko ekskluzivno nista.
    Nije da nismo navikli na to kroz sve ove godine.
  • deda
    27.7k
    Slobodan sam reći da bi mi gradnja atletskog stadiona na kojem bi Dinamo igrao bila razlog trajnog nedolaska na stadion.
  • BluePhone67
    3.2k
    Slobodan sam reći da bi mi gradnja atletskog stadiona na kojem bi Dinamo igrao bila razlog trajnog nedolaska na stadion.deda

    Daj ne seri :rofl: , nakon 5 dana bi se predomislio kao i uvijek :lol:
  • marcio amoroso
    32.2k

    Haha, u pravu si :rofl:
  • Nino Bule
    11.4k
    Treba prosvjed napravit padne li im napamet pravit ruglo s atletskom stazom
  • Neki tip
    19.2k
    Treba prosvjed napravit padne li im napamet pravit ruglo s atletskom stazomNino Bule

    Nisam baš tip od prosvjeda, ali na taj bih se sigurno odazvao
  • marcio amoroso
    32.2k

    I ja, pa makar iz Berlina došao.
  • Markelo
    2.5k
    Novi stadion s atletskom zvuci ko zesce sranje. Nisi opet dobio nista. Dinamo ako zeli radit sve idealno onda bi si i kao svi drugi klubovi trebali napraviti i kamp tamo za treniranje i manji stadion kao Hitrec Kacijan.Nezz koliko omladinski pogon sad ima terena al mozda i njih trebalo povecat. To je idealan scenariji, al za to nezz jel ima i mjesta a kamo li love
  • xavier
    11.1k
    Pričati u 2019. o izgradnju nogometnog stadiona koji kronično fali Zagrebu, Dinamu i reprezentaciji i onda u tu priču uključiti atletičare i atletsku stazu, zvuči totalno nadrealno u van pameti.

    Znači točno nešto što od Bandića možemo očekivati :yikes:
  • BluePhone67
    3.2k
    Ako ce recimo Dinamo isto ulagati svoje novce, valjda se i njih nesto pita
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.