• SAS1987
    13.5k
    Bandic najavio da cemo dobiti najmoderniji nogometni stadion na atletskom stadionu. Jebote, nečemo valjda opet dobiti stadion sa atletskom stazom?
  • marcio amoroso
    32.5k

    Iako njima svašta može doći u glavu to ipak mislim da neće napraviti.
    Vjerojatno je mislio na lokaciju.
  • xavier
    11.1k


    Moram priznati da uopće ne razumijem tu rečenicu u tekstu :yikes:

    No ne bi me čudilo od Bandića, ipak je Sandra Perković "njegova". Zapravo najbolje da tribine još dodatno odmaknu od terena pa mogu ugurati i stazu za F1 i neko brdo za slalom.

    A mi ćemo nogomet gledati dalekozorima :wink:
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ipak je ideja nogometno- atletski stadion :cry:
  • Draž
    1.1k
    Jebe on nas jebe...i to na suho. I bez puse prije.
    Tak sam si i mislil da bude. Nikad ne budu napravili stadion.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    sad kad napravi, ali atletski ne nogometni i kaže šta pa napravio sam stadion hahah
  • Draž
    1.1k

    Pa baš to. Mislim, ne znam zakaj se uopće čudim, to je i bilo za očekivati. Oni su (Grad Zagreb) tvornica laži, zla, neuspjeha i lopovluka.
    Opet bum gledal na teren i sam sebe pital jel to dolje Majer ili bum jebal mater Bjelici jer je Moubandjea stavio u vezu koliko sam daleko.
    A dam ruku u vatru da bu nekaj sjebali i sa krovom ko one tramvajske i autobusne nadstrešnice po gradu. Sve imaju proziran krov i stranice. Po ljeti nemreš ni blizu nje, kamoli da tramvaj čekaš ispod. A kiša kad pada, vjetar sve ubacuje unutra sa svih strana jer su podignute od tla.
  • Draž
    1.1k
    U Zagrebu već postoji atletski stadion. Jednom godišnje se napuni SKORO do kraja na međunarodnom natjecanju i to isključivo iz razloga jer su ulaznice BESPLATNE i jer atletski klubovi iz Zagreba imaju obvezu poslati određeni broj klinaca zajedno sa roditeljima da popune stadion.

    Koji će ti qrac još jedan atletski stadion na koji REKREATIVCI neće smjeti ići, a to je upravo i poanta svega da se izgradi atletska staza (stadion) na istočnom dijelu grada. Zbog REKREATIVACA koji nemaju gdje trčati.
  • reziser
    6.4k
    apsolutno sam protiv stadiona sa atletskom stazom
    primjer hanžeka.... jedan miting godišnje, besplatne karte i nije pun
    za treninge atletičara koji nemaju rezultate?
    imaju mladost....koji je neiskorišten stadion
    a ak žele trčati imaju maksimir, jarun, bundek i još gro drugih mjesta
    kad je natjecanje..na mladost
    hoćemo NOGOMETNi stadion
  • Draž
    1.1k
    hoćemo NOGOMETNi stadionreziser

    Jebe se njemu (njima) za nas i naše želje.
  • reziser
    6.4k

    znamo mi to
    uvijek su bitni sitni OSOBNI interesi pojedinaca....
  • deda
    28.1k
    Vjerujem da su novinari krivo prenijeli izjavu
  • SAS1987
    13.5k
    Iz 24sata. Ipak je plan napraviti stadion sa atletskom stazom.

    Dakle, maksimirski stadion trebao bi se srušiti, a odmah pokraj njega izgraditi novi nogometno-atletski stadion. Najavljen je čitavi kompleks u kojem će biti i podzemne garaže. Taj bi stadion trebao odgovarati i potrebama Dinama i atletičara u glavnom gradu. Živi bili pa vidjeli.
  • Nino Bule
    11.6k
    Koji kurac su potrebe atleticara u glavnom gradu ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.