• Armagedon13
    958
    Zamjena za Mišića?
  • IceMan
    1.6k
    I meni jos fascinantnije, gledam od Jakira press prije tekme, on mora davat informacije o pojacanjima, pregovorima, skupoći igrača itd… što me posebno razjebalo, svi nam skupi a uprohodili 60 milja. Naravno da neš trenera to pitat al jadan mora i na to odgovarat.

    Sakrile se glavonje u mišje rupe.
  • Joza
    367
    Tocno to, svi su velike mange, predsjednici, zajebani tipovi, a nitko nema muda, obraza imalo dostojanstva izac i rec e ljudi takva je situacija hvala na razumijevanju i to je to. Stvarno treba opet postat radikalan jer vidimo da bez tog ne ide.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Igrači su poskupili, ali zato mi izlazimo u susret liku koji je imao važeći ugovor još tri godine, izlazimo u susret na temelju jedne visoko kvalitetne polusezone.
    Ova uprava me podsjeća na lika kojem za mjesec dana ističe ugovor u firmi, zna da neće dobiti produženje i boli ga spolovilo za posao, obveze i generalnu budućnost kompanije.
  • Nino Bule
    11.7k
    Boze moj ima li itko u nasem klubu da radi nesto osim gleda kako da zadrzi vlast ili se brzinski obogati
  • emilperska
    3.3k
    Ja stvarno mislim da ova Alan Ford uprava ne radi vikendom osim sta se dio njih pojavi na utakmice. Kraj transfer roka ili ne, boli ih kurac. Vikend je neradan..
  • Facke
    2.2k


    Zato nama treba sportski direktor koji taj posel dela.
    A Barisic je jednostavne pre star da ima ikakvu funkciju u klubu. Pa ja bum sreten da opce te lete dozivim. Ak bum sam do zahoda mogel halelulja.



    I koji nogometas bi pristal prepustiti naslov? Ni jeden.
  • boem
    309
    Opet ponavljam, mislim da je politika ove sezone umiješala prste maksimalno. Prevedeno, ako hoćete većinu i mir na skupštini i rješenje za stadion, prepustite naslov ove sezone.

    Bar se nadam da je tako, inače je ovo veleizdaja...
  • emilperska
    3.3k

    Pa to i je veleizdaja..
  • boem
    309
    U pravu si, u oba slučaja je.
  • scooniepenn
    2k

    Ovo kad cujem mogu se samo nasmijati. Je, kako da ne. Tko je to nalozio Tomasevic, HDZ? Ovo je kombinacija nesposobnosti i necinjenja, ni vise ni manje. Ono sto samo ne mogu shvatiti je da ako se zelis zadrzati na poziciji sto je u slucaju Vlatkice vise nego izvjesno onda kao privremena, prijelazna opcija ucinit cu sve da ljudi kazu wow, bome je iznenadila pa se mozda zadrzim u sedlu.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Jel možemo bar znat blizu koga smo bili? Onaj što su spominjali Xavier i Papa
  • Captain America
    14.5k
    Ovo je kombinacija nesposobnosti i necinjenja, ni vise ni manje.scooniepenn

    Napunili su džepove i to im je jedino bilo bitno. Medo je bio u pravu, jedini cilj im je bio preuzet vlast dok se ne rješe transferi reprezentativaca.

    Ono sto samo ne mogu shvatiti je da ako se zelis zadrzati na poziciji sto je u slucaju Vlatkice vise nego izvjesno onda kao privremena, prijelazna opcija ucinit cu sve da ljudi kazu wow, bome je iznenadila pa se mozda zadrzim u sedlu.scooniepenn

    Navijači Dinama nisu idioti da zaborave čija je tajnica bila i kom je nosila koverte pa makar dovela Haalanda i Mbappea.
  • Facke
    2.2k


    Bile bi lepe znati. I
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.