• superhik
    10.5k
    Tko je dinamov osvrtnik?MarkanZg

    Dario Šimić
  • Krizy
    38k
    Naravno da pogađa. Dokaz je to da pogodi jako malo ali uvijek možeš obrisati ono što promašiš i ispasti relevantan.
    S druge strane, ima dobrih tekstova i analiza.
  • Georg Koch
    3.9k
    Nekako mislim da ce taj Vidovic eksplodirat kod nas nemoguce.
  • MarkanZg
    1
    da pratim ga par mjeseci Al mislim da nist ne briše. Čak se ruga sam sa sobom
  • Rakovica1986
    537
    također, ali onda mi se tih nekih 10 milja buy backa što se spominje čini malo...
  • superhik
    10.5k
    Pošto vidimo inflaciju novih korisnika, posebno na ovoj temi, još jednom upozoravamo da pročitate pravila foruma pošto ih više nećete moći čitati kad dobijete ban.

    https://www.zonadinamo.com/discussion/12/pravila-foruma-uvjeti-koristenja
  • Teofil Kateran
    908
    Navodno nije istina za taj buy-back, pročitao sam da će Bayern samo imati pravo prvokupa.
  • Georg Koch
    3.9k
    ma tko to zna, pusti naglabanja i piskaranjaz ne vjerujem ni 1% u to.
    Sad su info da ima Bayern samo opciju prvootkupa i to je to.
  • nwankwo646
    342
    Ako Miereza želi Jakirović, želim ga i ja, bez obzira šta ne vidim smisao.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ne pratim nikoga slijepo, pa tako ni jakirevica, ok napravio je neke uspjehe po bosni i hnlu, ali to je to za sada.

    ako jakirevic zeli mamica u upravi, zelimo li i mi ? no fucking way jose
  • by-tor
    74
    meni bi danas najveća pobjeda bil da uremović osvane u ZG.. nisam siguran koliko bi on bio pojačanje ali svi medii su napisali već da dolazi u Hajduk a izvor je slika di putuje u split..u split je sletio prije više od pol sata i da nije niti jedan fotka sa aerodroma došla.. da nijedan tovar nije već poslao negdje..

    jel moguće da tam čeka avion za zg? čisto da im se nabije na nos dolje.. možda je djetinje ali malo veselja nikad zgoreg
    Ludovic IX

    Malo sam si dao truda. :lol:
    Iz Berlina danas nema aviona za ZG, a taman mu paše da u ST presjedne na avion za ZG i tu je u pol 3.

    Ak se to dogodi, to će biti najveća pobjeda ikad, i to ne zbog samog Uremovića :lol:
  • Maksim Maksimirski
    4.6k
    Uremović je dostupan Dinamu jer ga Dinamo može platiti trostruko više od Hajduka ali sam siguran da ga Dinamo ne želi. Možda je netko i pripomenuo da je Uremović dostupan ali sam siguran da je Jakir odmah odbacio tu opciju. Igrač koji je škartiran u njemačkom drugoligašu i koji se nije nametnuo niti u engleskom drugoligašu jednostavno ne može biti pojačanje za Dinamo. Ako nam igrači tog kalibra otmu prvenstvo onda ni ne zaslužujemo biti prvaci.
  • Orc123
    5.5k

    Da je o tome rijec imao je direktan let iz Berlina u Pulu i za
    5 min mu iz Pule je isao u Zg avion...
  • zadranin
    1
    Ne vidim ni ja potrebu za Uremovicem kad se vratio Sutalo ... po meni ima dovoljno opcija iza.
    Sto se tice tog Miereza, nekako mi je nejasno da se ne moze naci neki bolji igrac za te pare. Radje bi cekao do sljedeceg prijelaznog roka nego uzeo njega.

    Bilo bi super kad bi Vidovic proigrao na tom lijevom krilu ali ja jos uvijek prizeljkujem vise sansi Rukavini ...
  • rob ljubavi
    786


    Nemre samo izac i uc u avion ha ha ha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.